• Kwedi
    3.8k
    imao je gnk kondome i tabure
  • Mali dioničar
    14k
    Zamisli danas Dinamo nosi Lanu na dresu...hoće itko za 35 godina raditi murale na kojem će biti ta reklama...?

    Isto tako, ovaj mural bi svaki djelatnik marketinga svakog kluba trebao pokazati kad prodaje poziciju na dresu...jel vrijedi tih para?

    4caerzq6207orisx.jpeg
  • SAS1987
    13.3k
    Ili tek mural sa napisom "HDZ u srcu" :rofl:
  • Crusades1986
    9.5k
    Evo još jedna sitnica koja dokazuje da u Dinamovom marketingu rade splitski studenti/neznalice/jazavci.

    Prije par dana stave naslovnicu na FB za utakmicu s Goricom. Na toj slici je Komnen Andrić. Komnen Andrić je poslan na posudbu u Rusiju.
    Znači ne stavljaš igrača koji nije siguran za mjesto u ekipi na naslovnicu dok još traje prijelazni rok. Stavi rađe nekog iz prvih 11 ili ne znam, Plavka.

    Sitnica je, ali puno dočarava.
  • Bosna86
    11.5k
    Uz sve sto si nabrojao, ključnu stvar si zaboravio... Kada najavljuješ nešto i zelis da ljudi dodju, onda se stavi netko ili nešto s čim se ljudi mogu identificirati ili nabrijati.... U svakom slučaju ne ide na plakat treći napadač po hijerarhiji
  • Infinity
    15.2k
    36 je kola, igra se i Europa, ima realno prostora da svi zavrse po dva puta na tom plakatu. Ovo s Komnenom jeste ispao propust, ali... Meni je bezveze da Petko bude pet puta na toj najavi, a Komnen niti jednom. Na stranu i Petko i Komnen, rijec je o X i Y igracu, potpuno nebitno o kome se radi. Mislim da tu treba zavrsiti svaki. Zasto? Jer mi ta slika najave u ovom obliku i nema neki znacaj. Nece nikoga privuci ni Petko, ni Komnen.

    Druga stvar je to sto ja mislim da tu pored slike igraca treba biti izjava tog igraca, odnosno poziv na utakmicu i ta slika bi imala puno vece znacenje. U tom slucaju nema smisla da tu zavrsi Josipovic. Onda dolazimo do tog sto kolega Bosna86 kaze. Netko ce se na to nabrijati. Da sad ne idem tako daleko, pa da kazem da bi tu mogla nekad stajati i neka legenda kluba sa svojom izjavom i pozivom na utakmicu.
  • NORTE
    9k
    Prije par dana stave naslovnicu na FB za utakmicu s Goricom. Na toj slici je Komnen Andrić. Komnen Andrić je poslan na posudbu u Rusiju.
    Znači ne stavljaš igrača koji nije siguran za mjesto u ekipi na naslovnicu dok još traje prijelazni rok.
    Crusades1986

    Za Komnena se tad već znalo da sigurno odlazi. Evo nešto još luđe:
    cq00ek0lxmbsjpxe.jpg
  • Eduardo
    17.2k
    Pošto do Superkupa ima dovoljno vremena evo jedan prijedlog za YouTube kanal kluba.

    Za uvod u Superkup bilo bi fora složiti kompilaciju svih dosadašnjih Superkup utakmica koje je odigrao Dinamo ili kompilaciju svih postignutih golova u Superkupu.

    Dinamo je odigrao 12 utakmica, postigao 20 pogodaka (27 uključujući izvođenje penala). Bombončić kompilacija, uz dodatak komentatora. Ne bi trebao biti preveliki problem.
  • Kwedi
    3.8k
    Dinamo ima službenu aplikaciju.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=io.appworks.android.gnkdinamo

    Sva sreća da su se u moru Picktonarya i što bi Majer poželio Toliću da mu svira na mobitelu sjetili to pohvaliti, odnosno prešutiti
  • Eduardo
    17.2k
    Napokon! Isprobam večeras, nadam se da radi kako treba i da je izgleda onako kako treba izgledati app jednog ozbiljnog kluba.
  • Kwedi
    3.8k
    Dobra je, nema bugova jedino kaj je štura s obzirom da je sve c/p stranice.

    Al ajd, rodilo se. Noga u guzicu je korak naprijed.
  • Kwedi
    3.8k
    Ovako na prvu; nema druge ekipe, super bi došla statistika i analitika, mogućnost registracije preko aplikacije da automatski povlači za članstvo, alarm utakmica, Google kalendar rasporeda da se sinkronizira s mailom, vizualno kvalitetniji menu, rezultati nižih kategorija...
  • Crusades1986
    9.5k
    Ne bi bilo loše da se godišnjaci mogu ulogirat preko aplikacije pa da mogu tamo imat kartu/kod za predstojeću utakmicu i uć na stadion preko tog koda mobu.

    Ili da preko aplikacije možeš kupit kartu ako nemaš godišnju. Ne znam dal je izvedivo al čini mi se da bi puno olakšalo i klubu i navijačima.
  • og1986
    2.9k


    Da, običan QR kod. Mislim da to ni ne i trebalo biti nešto komplicirano za napraviti.
    Ali i Dinamu su i prije znali imati problema sa serverima, pa neznam bili im to bilo preopterećeno ako bi više ljudi to počelo koristiti.
  • Bosna86
    11.5k
    Problem je sto oni inzistiraju na identifikaciji, vjerovatno je to problem, ali nije ni to nerješivo ... Vjerovatno kada bi se neki upload osobne napravio riješio bih se problem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.