• Mali dioničar
    14k
    Replike retro dresova. Ovo je primjer Arsenalovih.

    dmme6tejb2ja7dwg.png
    rmrupw1zeup4qvp1.png

    Ove bih Dinamove rado kupio.

    l2okiao87g349rrs.jpeg
    oi43ykkix52938l6.jpeg
    nj1xot4udxrzqs7p.jpeg

    A djeluje nestvarno i činjenica da nema Dinamovih zastava za kupiti.
  • Hipo
    406
    Imao je dinamo retro dresove 2011.
    Nisi si kupio?

    Puma plave
  • Infinity
    15.2k
    Imas ma facebooku stranicu pod nazivom Retro dresovi i mozes naruciti kopiju kakvu zelis. Mislim da je oko 30€ komad. Vidio sam da su imali u ponudi Dinamo, al mozes ti poslati sliku i traziti kakav hoces.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Kupio sam ja preko njih dinamov iz 82 godine. Dresovi su ok kvaliteta ali su bas premali. Tko god da ih naručuje može slobodno broj ili 2 veći naručiti od onog kojeg inače nosi.
  • Bosna86
    11.5k
    Zivim u Washingtonu pa cu navesti primjer lokalne hokej momcadi Wsh Capitalsa. Likovi su otisli u Osnovne skole i podijelili klincima 20 000 majica . Doslovno se cijeli grad crvenio ( boja majica ) mjesec dana. Bolestan prizor
  • BluePhone67
    3.2k
    Zivim u Washingtonu pa cu navesti primjer lokalne hokej momcadi Wsh Capitalsa. Likovi su otisli u Osnovne skole i podijelili klincima 20 000 majica . Doslovno se cijeli grad crvenio ( boja majica ) mjesec dana. Bolestan prizorBosna86

    Toliko su cca isto podijelilo kapa i salova protiv Paoka, od Sesveta do Vinogradske sada i danas 5 ljudi jos nose takve kape. :scream:

    Paok je igrao u Maksu 2010 god, a nekako sam siguran po jos povecem broju vidjenih svakodnevno da ce se po gradu nositi i biti vidjeni i na deseljetku 2020 ako ne i za 20+ godina.
  • BluePhone67
    3.2k
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2052710

    Sve je vec odavno izmisljeno od sposobnijh, pametnijih u inovatnijim klubovima i ljudima koji rade u njima, samo treba primjeniti isto i bit ce sve bolje.. Jedna od zanimljivih ideja kako zaraditi novac za svoj klub.
  • Infinity
    15.2k
    Kao sto smo i ranije pricali. Potrebno je samo kopirati druge, postaviti svoje boje i svoj logo. Sta to novo mozes izmisliti? Mozes nesto, jednu, dvije, pa i 4-5 stvari, al ovo je nogomet i tu ce proci majica, kapa, sal, uglavnom odjevni predmeti uz neke privjeske za kljuceve i slicno. Sve sto zanima siri krug ljudi vec postoji. Mozes ti dati u prodaju ves masinu s logom Dinama, al tko ce ti to kupiti? To vjerojatno nema nigdje, al sta ce meni to ako imam kuci ispravnu koja radi ili ako mi je identicna nebrendirana klubom u trgovini jeftinija za 30% cijene. I kome se uopce da zezati da ide u fan shop bas po to. Pravi ono sto svugdje prolazi i to je to. A to sto svugdje prolazi nadjes s par klikova na internetu.

    A ovaj automat je super stvar s kojom se moze svasta iskombinirati, pogotovo ovako na zracnoj luci, kolodvoru i slicno.
  • Eduardo
    17.2k
    Meni je ovo top ideja.
  • deda
    27.5k
    Kupio kalendare konačno.
  • 000
    941
    I, zadovoljan novim kalendarima?
  • BluePhone67
    3.2k
    Imam jednog viska, jedan kupio drugi dobio.. Ako je netko zaineresiran, cijena 40 kn..
  • deda
    27.5k
    Pa ovaj lišelistni mi je malo pre stereotipan. Očekivao sam nešto povodom prezimljavanja u Europi, ali vjerojatno je ranije bio u tisku pa nisu stigli.
  • 000
    941
    Hvala Deda, odustajem od tog kalendara, nije mi se svidio na prvu.
  • Kwedi
    3.8k
    Zima je, kalendarski štoviše,a Dinamo u ponudi na web shopu nema šalove...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.