• Kwedi
    3.8k
    Inače,uvijek je na tapeti prostor za fan shop.

    Poslovno sam jako dobro upoznat s gradskim i državnim prostorima u centru grada, znam koliko košta najam i to su smiješne cifre. Jedan bolji stipendijski ugovor juniora Dinama je ekvivalent gradskom prostoru od cca 30ak kvadrata.

    Jednostavno u klubu ne postoji želja, odnosno Amrina vesela družina je puna debila kojima je vrhunac brandiranja Dinama plavi tabure ili kristal s likom Marčinka ili Božice Barišić
  • Infinity
    15.1k
    To za kunu bi imalo vise smisla ako npr. Kras donira kunu za svaki proizvod s logom Dinama, a na tu kunu jos i Dinamo dodaje svoju kunu. I mozda je to malo profulana tema. Mislim da je bit teme da pricamo o idejama od kojih Dinamo ima koristi, tj. kako ce Dinamo zaraditi i da ta kuna od Krasa zavrsi u Dinamovoj kasi. Humanitarne akcije uvijek treba podrzati i Dinamo ce bez obzira na imidz privuci kupce kada je rijec o necem humanitarnom, ali je bitno da Dinamo zaradjuje.
  • Eduardo
    17.1k
    Ja ću pisati konkretno o stvarima koje sam vidio u drugim web shopovima, a takve stvari bi odmah kupio sa obilježjima Dinama kada bi ih imali u ponudi. Primjere ću potkrijepiti slikama pa tko želi neka pogleda prilożene linkove.

    - 'Retro Majice' kojima bi se podsjetilo na legende kluba. Kratke majice sa grbom, brojem i prezimenom igrača na leđima ili majice slične ovoj priloženoj u linku, npr. naprijed slika Kužea, Mlinarića itd. s natpisom njihova imena.
    Reveal
    mrs3fo.jpg


    - Krigle za pivo (one uže, a višlje); 0.5l, s jedne strane otisnuti grb i stihove himne, s druge strane popis godina u kojima su osvojene titule (prvenstva i kupovi)
    Reveal
    2wmnghd.jpg


    - VINO! Da, vino. Po Slavoniji i Zagorju ima odličnih malih vinarija. Sklopiš deal s jednom i izbaciš npr. 100 butelja od 0.7 s Dinamovom etiketom. Vjerujem da bi se rasprodalo u trenu.
    Reveal
    2ibhmy9.png


    - Okviri za slike - ima li boljeg okvira u koji bi navijač Dinama uokvirio svoju sliku, i to možda baš neku s utakmice?
    Reveal
    16jj9cl.png


    - Kuhinjske daske za rezanje s Dinamovim grbom i imenom
    Reveal
    2nrq1qu.jpg


    - Druga drvenarija poput;
    Reveal
    hulf2w.jpg
    208f8cm.jpg
    2eg4nkj.jpg


    - Bokserice, grb Dinama na nogavici, na gumi natpis Dinamo Zagreb
    Reveal
    avpy4j.jpg


    - Muški kožni remen, crne boje, puna kopča s utisnutim grbom kluba kao što su Boysi odradili
    Reveal
    jjsnwi.jpg


    - Kravata
    Reveal
    s3kbdi.jpg


    - Set za roštilj; pregača, kuhinjska krpa i rukavica
    Reveal
    2vjsnco.jpg


    - Dinamov kišobran
    Reveal
    5cktpt.jpg


    - Zidni sat; promjer 30cm, plava podloga + Dinamov grb
    Reveal
    2vctac8.png


    - Dodaci za automobil; npr. okvir za tablice s grbom i natpisom
    Reveal
    vowthv.jpg


    - Dva reketa i loptica za igru na plaži, naravno sa motivima Dinama. Idealno za ljeto, za Jarun
    Reveal
    25fkavr.png


    - PERSONALIZIRANI privjesci za ključeve u obliku dresa (npr. dodati prezime i broj)
    Reveal
    2h7ma0i.jpg


    - PERSONALIZIRANE maske za smartphone
    Reveal
    au82t3.png
    2ppdh5j.jpg


    - PERSONALIZIRANE šalice
    Reveal
    eq83sw.png
    2bqi5c.jpg


    - Božićne stvarčice
    Reveal
    fav2x0.jpg


    ZA KLINCE
    - pozivnice za dječije rođendane i zabave
    Reveal
    2vjsjr8.jpg


    - Papirnate čaše za zabave; cca 200ml
    Reveal
    2dv9aqd.jpg


    - Zdjelice za grickalice
    Reveal
    2na718o.jpg


    - Noćne lampe za klincima u sobu
    Reveal
    9roikl.jpg


    - Mini stolni nogomet; 51 x 31 x 13cm, okvir stola plave boje s natpisom 'Dinamo Zagreb' i grbom, te jedna momčad oslikana u Dinamovu kombinaciju dresova. Inače, isti ovakav nogomet samo bez ikakvih obilježja sam nedavno kupio malom kumu za rođendan. Istog trenutka bi sebi uzeo ovakav, makar da mi stoji samo.
    Reveal
    2i9jfae.png


    - Društvene igre; npr. '4 u nizu' (igra za dvije osobe u kojoj je potrebno složiti 4 žetona u nizu - horizontalno, vertikalno ili dijagonalno - i pobjeda je vaša!), ili 'Pogodi tko?' (igra u kojoj igrači, po sistemu eliminacije, otkrivaju skriveni lik (kartice s likom), tj. u ovom slučaju igrače Dinama, legende i sl.), nekakve Quiz karte putem kojih se može nešto i naučiti
    Reveal
    2zzqpp1.png

    2i1jksx.png

    211l075.jpg


    - Kasice za skupljanje novca
    Reveal
    ogm81y.jpg


    - Dinamove vrećice... One izradjene od polyestera za u dućan i one papirnate poklon vrećice u koje lijepo spakiraš sve ovo što si kupio
    Reveal
    se965h.jpg

    2ustsg6.jpg
  • BluePhone67
    3.1k
    ovo sto si ti nabrajao je pola bilo u shopu od dinama ali kroz godine, kao sto je bilo kondoma, taburea, kristala itd

    I vrecice, karte, bozicna kugla, kisobran, maske za mobitel, privjesci, kravate sada kravatu imaju u FD npr, imaju cak i vino ali nije na prodaju..
  • Eduardo
    17.1k
    Ovo za vino nisam znao.

    Ove neke druge stvari sam kupio, ali ne bi bilo na odmet da ih i dalje imaju na stanju, posebno u siromašnoj web shop ponudi.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Jel ima dinamo svoj štand na adventu? To bi bio prvi i logičan potez.
  • Infinity
    15.1k
    Covjece, toliko je toga, za neke stvari sam se i iznenadio. Pa doslovno ne moras nista razmisljat, potrebno je samo kopirati. Ionako svi rade iste stvari i sve je na sablon. Isto da postoji nesto sto bi mogli izmisliti i reci evo ovo imamo samo mi, a i sutra ce svakako netko to kopirati i cao. Meni da daju mjesecnu placu ja bih im mjesec dana sakupljao materijal i sakupio bih barem 500 artikala od kojih bi mogli izabrati 200-300 i dati u prodaju. Mislim da je malo problem i do profesionalizma. Nije neki problem naci tko ce ti tiskati ove personalizirane maskice, privjeske i slicno, problem je sto mislim da se njima ne da s tim zezati, jer je to za 1-2 kune. Navijacima znace takve stvari, a oni za to nemaju vremena. Nemaju zato sto nemaju dovoljno narudzbi, a nemaju dovoljno narudzbi jer im je ponuda losa. Da je ponuda bolja mogli bi mozda jos nekog zaposliti, zaprimali bi dovoljno narudzbi da im se isplati svaka kuna na koju se potrosi poneki sekund.

    Spominjali smo Kras. Ne moraju se s njima zezati za kunu zbog loga na nekim proizvodima, ali mogu sklopiti ugovor da ovi izbace 2-3 nova proizvoda, neke nove bombone, cokolade i slicno i da to bude Dinamovo s grbom i slicno i da Dinamo od toga ima neku zaradu i da se to prodaje u svim marketima gdje se prodaje Kras (mozemo zaobici konkurencijske gradove), da se prodaje na utakmicama i slicno. Sklopi se ugovor na recimo pet godina i to je onda dugorocno, a ako obe strane budu zadovoljne onda mogu produziti.

    Joj, steta sto imam dobar posao, sam bih im se ponudio da im vodim marketing haha.
  • Eduardo
    17.1k
    Pa doslovno ne moras nista razmisljat, potrebno je samo kopirati. Ionako svi rade iste stvari i sve je na sablon.Infinity

    Ali doslovno. Pogledas ove Talijane, njihove shopove i svi imaju iste artikle samo se boje mijenjaju.
  • 000
    941
    Jel ima dinamo svoj štand na adventu? To bi bio prvi i logičan potez.marcio amoroso

    Imali su prosle godine na Tomislavcu, dosta su bili trazeni artikli za klince.
    Ma na tom adventu bi eskimi kupovali led, cini mi se.
  • Eduardo
    17.1k
    Ima tko upućen da napiše ponešto o izradi app za smartphone? Kolika bi bila cijena izrade Android i iOS aplikacije putem koje bi imali mogućnost pratiti sve informacije vezane uz klub, login za članove gdje bi mogli provjeriti svoj status, komunicirati s klubom putem app ekskluzivnog chata, kupovati ulaznice i sl.
  • Mali dioničar
    13.9k
    9mrrhu6bkpp2pclr.jpeg

    A badići za shop? Ovo je Betis.
  • 000
    941
    Kad vidim samo ponudu zimskih kapa St.Paulija, lose mi bude.

    https://www.fcsp-shop.com/de_DE/mann/muetzen
  • Eduardo
    17.1k
    @Mali dioničar najbolji prijedlog do sada :up: inače je ponuda za ljepši spol nikakva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.