• Krizy
    37.9k
    Nije da me pretjerano briga za predstavljanje igrača, samo neka je svaki novi pojačanje pa makar ga predstavili samo slikom.
    No svi klubovi to rade na marketinški zanimljiv način, to je jako popularno pa bi bilo dobro da se i Dinamo tu digne na višu razinu.
    S videom za derbi su pokazali da se može, također s predstavljanjem Emrelija, koje je možda i najposebnije.
  • bbb medimurje
    3k
    Ovo emrelijevo predstavljanje je stvarno brutalno
  • Teofil Kateran
    908
    Možda za Ogiwaru bude nešto. Dok mu se rješavaju papiri stigli su film napravit.
  • Eduardo
    17.8k
    Dinamo i Pipsi, Chipsi & Videoclipsi trebali bi sklopiti suradnju za obnovu kultne himne 'Dinamo ja volim' koja je prošle godine neprimjećeno obilježila svoju 30. obljetnicu. Ova pjesma, odmah po izlasku, postala je neslužbena himna kluba, a njezina popularnost traje i dalje bez konkurencije. Iako Dinamo ima niz iznimno lijepih navijačkih pjesama, ova je ipak posebna.

    Ovaj jubilej zaslužuje da se, uz pomoć suvremene produkcije i tehnologije, stvori nova verzija spota za pjesmu, čime bi se odao počast njezinoj dugovječnosti i značaju. S obzirom na bogatu arhivu snimaka koji evociraju nostalgična vremena, ali i na ona koja mogu predstaviti neke nove i ne tako davne trenutke, novi spot može spojiti najbolje od 'oba svijeta', da se tako izrazim.

    Siguran sam da ekipa odgovorna za posljednje uspješne video uratke koje je Dinamo izbacio, može stvoriti vrhunski glazbeno-vizualni doživljaj - moderni klasik koji će ujedno predstavljati vjernu odu jednoj od najpoznatijih pjesama posvećenih klubu, a nas provesti kroz pravo glazbeno putovanje kroz prošlost i budućnost kluba.

  • Sajla
    3.8k
    Dinamo i Pipsi, Chipsi & Videoclipsi trebali bi sklopiti suradnju za obnovu kultne himne 'Dinamo ja volim'Eduardo

    bilo bi to super! u Pipsima iz tog vremena ostao je samo Ripper, ali i bolje je da ne pokušavaju ponovo snimiti pjesmu, nego samo re-master iz ondašnjih materijala, pa re-izdanje singla i novi spot.

    btw. kad se počelo više pričati o novom Maksimiru, palo mi je na pamet kako bi bilo fora snimiti Pipse kako tamo negdje kod Pimpeka praše Dinamo ja volim, trešti "navi-navijaj, srušit će se stadion! nek je nered, nek je lom, ja te volim Dinamo!" a u pozadini se ruši zapadna tribina i diže oblak prašine :) e to bi bila scena za novu verziju spota!
  • wolfgang14
    1.1k
    Stavio sam u Hoxhinu temu ali budem i ovdje, mogu vam reć da sam baš zadovoljan kako su krenuli sa ovakvim videjima, neka samo nastave

  • mali M
    3.6k
    je slažem se.. još kad bi iskoristili kad već imaju takav instrumental da kad udari bas ili gitara da je snimka baš kada udari loptu iz voleja, pa kad beat na kratko ubrza da to iskoriste kao scenu kao stroboskop ono niz brzih sekvenci, uglavnom, da je usklađen video sa zvukom tj. instrumentalom. ali to sad malo sanjarim, stvarno jesu sve bolji sa tim videima
  • kibic
    1.1k
    Da, da i još jednom da. Potpisujem cijelu ideju! :strong:
  • Bosskovitz
    7.9k


    Puno manje poznato, iako je i to šteta, no nekidan sam isto primijetio da smo nažalost propustili bilo gdje čak spomenuti kako je prošle godine bila 140 obljetnica rođenja Andrije Mutafelije, osnivača i prvog predsjednika kluba.

    Generalno je prilično zanemarena ličnost iako je njegova uloga bila velika; tada su se klubovi redovito osnivali i gasili kroz godinu dvije zbog manjka financija, entuzijazma i sl., a njegov je eto postao veći i slavniji od svih ostalih klubova u Hrvatskoj. Ne znam postoji li u Slavonskom Brodu neka ploča ili je na neki drugi način obilježeno, s obzirom da je tamo rođen, ali ne bi bilo loše da klub to inicira i otvori nekom prigodom, recimo na putu za Osijek skrenuti s autoceste u Brod, mala ceremonija 15-ak minuta, sigurno bi se i naši lokalni navijači rado pridružili.

    Općenito, te komemorativne ploče nisu neki veliki trošak, volio bih vidjeti više aktivnosti poput obilježavanja prvog ikad treninga na Jabukovcu, ploče na Cvjetnom i sl; ne samo u Zagrebu nego i šire.
  • Nevo7
    627
    Nisam primijetio niti da su jučer čestitali Antoniju Marinu rođendan. Još uvijek je naš igrač, iako su mu uzeli broj i odmah dali Hoxhi. Po meni, jako nekorektno...
  • Dalmatinec
    586
    Ta pjesma već godina vapi ili obradom od nekog punk/rock "masnijeg" benda ili remasterom od samih PCVC-ovaca. Osobno mislim da bi ju kao takvu mogli svirati diljem Hrvatske, pa čak skoro i u Dalmaciji, jer je ta pjesma nešto iznad, nešto što nabrijava svakoga. Osvježenjem bi došla ponovno u fokus kao i spotom.

    Nedavno, situacija, za šankom u jednom disku, 4 ujutro, dvije oku jako ugodne žene i ja i krene ona neka "Zbog jedne ljubavi..." od ovih dolje i svo troje se namrštimo. Rekoh sebi "Joj ove pjesme!", jedna od njih se odma nadoveže i kaže: "...seljačke.", a druga ni dva ni tri nego "Ja navijam za Dinamo!" Brate, rekoh pa što mi radiite, je li ovo skrivena kamera, okrećem se oko sebe. Mislim da me prcaju ili što? Nastave dalje kako je himna od Dinama nešto najbolje ikad, ova jedna hvali pjesmu, a druga spot. Skoro je šank postao prostor izmjene ljubavnih tekućina na zgražanje sviju. Izledali smo ko ona tri srca na boci Radenske samo plave boje.

    Dakle, Pipsi, duradite nešto. Ajmo vi iz Uprave, kontaktirajte ekipu.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Dinamo i Pipsi, Chipsi & Videoclipsi trebali bi sklopiti suradnju za obnovu kultne himne 'Dinamo ja volim' koja je prošle godine neprimjećeno obilježila svoju 30. obljetnicu. Ova pjesma, odmah po izlasku, postala je neslužbena himna kluba, a njezina popularnost traje i dalje bez konkurencije. Iako Dinamo ima niz iznimno lijepih navijačkih pjesama, ova je ipak posebna.Eduardo

    Donedavno Pipsi nisu uopće svirali himnu na koncertu pa su prvo pjevali a capella 2014. u Domu sportova da bi onda 2022. na Šalati otpjevali na kraju koncerta. Oba bio, oba bolesna i oba teški trnci kad je bila himna.. Možda bi onda baš bili spremni na tako nešto, remaster himne, daj Gonzi u ruke da napravi bolestan jedan. Samo da to nekom padne na pamet na predloži.
  • Antisha
    653
    Ovaj video predstavljanja Ogiware mi je čista desetka
  • mlinchica
    1.2k
    Takijev ulet je sve još začinio. :starstruck:
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Sigurno će biti optužbi i komentara da "kopiramo", al boli nas ku*ac!!

    Samo tako nastavite sve pohvale, ajmo Dinamo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.