• lucky luciano
    259
    @ElektricnaInfluencija

    I Slaven je maznuo Aris 2008. To je ujedno i jedini naš klub koji je uspio proći neke Grke.
  • pencilneck
    649
    Grčki savez je odgodio cijelo kolo koje se trebalo igrati 17.3. kako bi im reprezentacija imala više vremena za pripremu za play-off kvalifikacije za EURO koje slijede nakon toga. Znači da PAOK nakon uzvrata s nama ne čeka više derbi u Ateni kod Panathinaikosa, nego odmor. Mi imamo Rudeš.
  • Agramer86
    118
    Bilo bi lijepo da podijele neke suvenire na ulazu. Onu kapu koju su dijelili 2010. protiv Paoka viđam dan danas u gradu.
  • Bosna86
    11.6k
    Nije mi dobro
  • Ero
    933
    Još i harmoniku nek netko ponese i bit će to opet lijep ugođaj
  • Sportskifanatik
    367
    Nadam se pravom navijanju u četvrtak,mozda sam se malo razmazio u ovim trenucima i punim sjeverom dosta utakmica pa mozda zbog toga kritiziram navijanje na sjeveru, jako puno novi ljudi dolazi i ne prati se najbolje ritam ali samo da ponovimo navijanje protiv AEK-a po meni navijanje sezone i da pomognemo dečkima na terenu.
    Sastav koji god da bude vjerujem da ce ostavit srce na terenu.
    Idemo rasprodati stadion i idemo po par golova u mreži Paoka,vrijeme je da im vratimo za one bačene kape i šalove na maksimirskom travnjaku, očekujem 2:0 za nas i borba do kraja u uzvratu.
    AJMO DINAMO
  • IceMan
    1.5k


    Obožavam Globanove statistike.

    Zaista pravi stručnjak i analitičar a k tome i "Dinamovoproljećeovac" :)
  • badjibadara
    1.7k
    Onu kapu koju su dijelili 2010. protiv Paoka viđam dan danas u gradu.Agramer86

    64b7a35ff52b8d967815.jpeg
  • The Undertaker
    4.1k
    Čuvena PAOKica. Mislim da je i ja imam negdje u ormaru. U četvrtak je prava prilika da je izvadim iz naftalina.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    vrijeme je za nove salove, ne znam zasto su stali sa onim salovima za svaku europsku utakmicu ,skupljao sam ih sve i onda kad nema lige prvaka ili europa lige ne zele radit a zaradili bi dosta love na dan utakmice ako racunamo da je sal 10-15e.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Dvobojni match day salovi su jedna od najgorih stvari ikada koje su se prodavale. Uvijek su se nasli na popustu jer ih nisu ljudi sve pokupovali. Za te salove su uglavnom zainteresirani kolekcionari a njih je malo.
  • miro
    3.2k
    Hoće bit kakva koreografija sutra?
  • Bosskovitz
    7.5k


    Nikad više, nadam se. Ne samo kaj je cijeli brand kluba ponizavan do bola dijeljenjem rekvizita kao da smo Cedevita, nego i dan danas viđam na Dinamovom stadionu ljude kojima preko čela piše ime kluba koji je u bratskim odnosima s Partizanom.
  • Agramer86
    118
    nemora to bit kapa sa natpisom Paoka nego neki šalovi kao što su bili na Atalanti ili bar zastavice na zapadu i jugu kao što je bila praksa na nekim prijašnjim euro utakmicama.
  • BBBaranja
    1.9k

    Imam info iz prve ruke da sutra ništa od koreografije :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.