• Bernard
    362
    ma ništa ko i većina, ali neke bi, možda trebalo ohladiti, malo rotirati ekipu, pa vidiš i sam da nešto treba mijenjati..
  • rioda
    2.6k
    Halilović, Kulenović i Brodić nam donose napadačku igru, ali problem je što su u hijerarhiji zamjena pri kraju pa ulaze uglavnom kad je već sve praktički gotovo. Svaka čast Petkoviću na svemu, ali ovaj put mi je drago da je dobio treći žuti
  • E46
    160
    samo preskocis moj komentar i to je to nitko te nije pitao sta bi ti napravio i sta bi ti htio
  • Orc123
    5.1k
    Nije problem cak ni izgubiti, odigrati nerjeseno ako momcad da sve od sebe, ako ima energije, ako se pokusava igrati. Mi danas nismo igrali jedno 70-80min i to je odgovornost Trenera. Zasto smo tak izgledali nezz, ali nismo izgledali ko momcad.
  • Antisha
    647
    Ljudi radije odite u šetnju ili popijte nešto, pa poslije dođite na zonu.

    Ovo spamanje, kmečanje i zazivanje banova ne vodi nikud
  • serbus
    3.6k
    Pogurali smo i Rijeku , Mierza nema u idućem kolu treći žuti.
  • ElektricnaInfluencija
    214
    I sad ćemo nekim čudom nakon ovakve tekme pobijedit PAOK i onda bu Sergej rekel "nadam se da je ovo konačno prekretnica u sezoni"
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ključ sezone je 30.3 i bojim se da to nece dobro zavrsitPraskaton

    kljuc sezone je definitvno 04.05.
  • nwankwo646
    342
    Da bi bili prvaci treba dobiti Rijeku i Hajduka u gostima. To nažalost nije moguće, objektivno. Igra se, u globalu, minimalno mijenjala pod Jakirovićem samo je bilo manje ili više sreće.
  • miro
    3.2k
    Ma rezultat je ok, nije tragedija, ali nismo izašli s gardom i to je problem
  • plavac173
    2.6k
    Mogu se samo bacit pod auto izadjem li
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Da iskomentiram krila,
    Prvo poluvrijeme, Hoxha dobio 7-8 čistih lopti na krilo, glava u pod pa šta bude, iznudio 2 kornera i jedna prošla u 5 metara.
    Kaneko dobio 2 lopte u noge, jednu izgubio na vrhu 16 a jednu dao u 5 kao Hoxha. Sve lošiji pod trenerskim magom.

    Ali onda, neće trenerčina izvaditi Arbera, jer ipak je on njegova raketa, bude Kaneka i stavit će Špikića, čovjek za kojeg još ne znamo jel ima mozak ili mu je u glavi žica koja drži dva uha.

    Imate očekivanja da na 2 krila imamo 2 oršića u prajmu koji će sa 20 metara grunuti u rašlje. Jebiga nemamo ali zato moraš stvoriti igru, trčati bez lopte, igrati duple pasove, mi nemamo ništa.

    Trenerčina si je dobar sa ZZ i sa Mislavom, ma sa svima si je dobar, lagano smješkanje i šepurenje, pa napravi neki pritisak, dobij žuti karton, pokaži igračima da ti je stalo smradu jedan.

    Malog Matkovića dovesti odmah
  • mali M
    3.5k
    pa ajde reci kakve veze ima tvoj komentar sa ičime?? Čovjek je dobio dijete sa ženom prije ohoho i ti sad tu vrijeđaš njegovu ženu zbog prosipanja bodova u Osijeku.. pa ja ne vjerujem kakvi likov tu pišu...
  • Nolifer
    6.7k


    Matkovića, Miereza i Bukvića :ok: :up:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Napisao sam prije par dana da nema mjesta euforiji jer idemo još na 3 najteža gostovanja u ligi i da ako uzmemo 7 bodova tu da ćemo bit prvaci. To bi značilo da moramo dobit na Rujevici i Poljudu jer ako to ne dobijemo mislim da nemamo šanse bit prvi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.