• plavac173
    2.6k
    Jel vidio tko u prijenosu (u 36. min su prikazali) kako su svi sa klupe proslavili gol, vidi se da svi dišu kao jedno :cheer:
  • scooniepenn
    1.8k

    Na Zapadu kentauri nisu radili vise od 4 puta ove sezone, vec se rucno skeniraju. I na Zapadu se redovito dogadja da se ekipi trgaju karte ili da im se ne ocita. Trebalo bi to adresirati klubu jer to nije samo pokazivanje misica, vec posjeta ima utjecaja i na marketinski potencijal kluba, ali i na povecanje posjete odnosno aktivaciju prema navijacima.
  • reziser
    6.2k
    o brojačima više ne treba trošit slova, prolazi se i bez kentaura, skeniranja, tak da je svako brojanje uzaludno

    jučer se pokazalo opet, po tko zna koji puta, koliko nam fali istočna tribina...
    neki ne žele na sjever, nekima je zapad preskup. Da nam je istok u funkciji bilo bi preko 15000, ali kaj je tu je...
    uz uve naše tribine koje su udaljene desecima metara od terena, mi imamo izvanrednu atmosferu...
    zamišljam da imamo pampas ili bar rujevicu, koji bi to pakao bio gostima...a podrška našima

    nadam se da će se naše maštanje jednom i ostvariti da to doživimo
    za početak kranjča...
  • Livi
    49
    Sastav tribine fantazija, 80% popunjenosti bez onih koji su se dosli naslikavati kao na derbijima i Europi. Produkt je jasan, jedno od najboljih HNL izdanja sjevera unazad 15ak godina.ksapi

    Baš sam o tome razmišljao, ovo je bio jako dobar balans između velike brojnosti, ali uz to da su i ti prisutni na tribini spremni 90 minuta konstanto navijati. Naravno da želim što brojniji Sjever, ali ipak znamo svi situacije na "popularnijim" tekmama gdje ljudi zuje ili navijaju samo kad se zabije gol i onda opet muk. Ima još potencijala, ali na ovo jučer sam se naježio više puta tijekom tekme i vjerujem da je pred nama samo uzlazna putanja prema kraju sezone i naslovu prvaka.
  • masacusec
    3k
    Ovo jučer na našoj tribini podsjetilo je na Kužetovu šampionsku 2006.g... I to mora postati konstanta!
  • Ludovic IX
    5.2k
    njima je dinamo = Zdravko Mamić još uvijek.. jer ako ćemo iskreno, isti ljudi minus glava vode klub. klub koji je od 2006-2023, 16 puta osvojio prvenstvo od mogućih 17 nego što neg će bit meta. To što vi svi vidite neke komuniste i da mi moramo bit na braniku katoličanstva u Hrvatskoj, to je suludo. Hajduk je crven a oni tjeraju neku desnicu na tribini. oni nas zovu crvenima jer se zovemo dinamo..

    kad mi budemo 5 puta zaredom treći ili četvrti, i nas će mediji počet voljet.. znači nikad nas neće voljet.

    dinamo će imati lošu percepciju u javnosti dok se i zadnji glavin čovjek ne makne od dinama.. a i onda će se očekivati da će netko iz dinama reći da je glava nečasnim putevima omogućavala dinamu da osvaja prvenstva.
  • obelix
    83


    Samo da velim da smo frend i ja, a i prije i poslije nas kaj sam vidio jed o pedesetak ljudi i tih 2 min isli na ulaz 3 sjever prema istoku i da apsolutno nitko nije skenirao ulaznicu vec smo prošli kroz vrata. Sjever kad ima mjesta malo sa strane, to treba odbaciti kao da nije proda o jer svi znate da ekipa stoji između redova da bude prema sredini i da dosta ljudi bude i pod natkrivenim dijelom.

    Navijanje vrh, tekma konacno dobra
  • Deleted User
    0
    pošto sam kritizirao posjetu našem maksimiru onda je red i da kažem da mi je jučer srce bilo puno kad sam vidio sjever , a kad sam čuo mi je skoro i puklo. "male" plavi stvari nas čine veselim i ponedjeljak nam čini ljepšim. pohvala svima a i dečki na travnjaku su nas razveselli Bogu hvala. ZDS4LIFE
  • Nevo7
    570

    Od ovog prije četiri godine do onog u nedjelju... Dečki svaka čast :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.