• marcio amoroso
    31.9k
    Dečki ne spamajte temu!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Moje isprike, ja sam započeo, možeš marcio slobodno to sve prebaciti za šank ili di već.
  • The Undertaker
    3.9k
    Otkud crpite informacije o radu pojedinih članova Uprave (osim Peras) a pogotovo pojedinih članova IO da bi ih mogli ocijeniti? Što je konkretno napravio npr. Tomačić da bi ocjena bila 1, 3 ili 5?
  • Brusa
    656
    Samo da si potvrdim :tko nije bio čala u 2023. pa nema uvjeta za glasanje, neka ne ispunjava?
  • Mali dioničar
    14k
    Otkud crpite informacije o radu pojedinih članova Uprave (osim Peras) a pogotovo pojedinih članova IO da bi ih mogli ocijeniti? Što je konkretno napravio npr. Tomačić da bi ocjena bila 1, 3 ili 5?The Undertaker

    Nemam pojma što je Tomačić radio, ali čuo sam da je ok od ljudi s kojima se uglavnom slažem pa sam mi dao 3.

    Podnaru sam dao 1 jer je cijeli ljeto pederski šutio pa je nakon Šimićevog odlaska naglo progovorio i to kod režimskog klauna Lesičkog.

    Za šutnju za vrijeme ljetnog prijelaznog roka i onda pljuvanje na jesen “znao sam da se krivo radi, ali…” za mene je zaslužio čistu jedinicu.

    S takvom osobom ne bih htio biti u istoj prostoriji, a kamo li da mislim da bi takav ljigavi stvor trebao biti član Uprave Dinama.
  • kibic
    991
    Svaka ti čast na anketi. Ispunil sam i podjelil i onima koji prate i onima koji manje.

    Dal bi prijedlog za pitanje/diskusiju: ako je odgovor ne, zašto nećete glasati? Ponudit kao odgovor polje za upis slobodnog teksta.

    Izlaznost bu ziher mala kao i svugdje u svijetu, ali da se bar proba dobit direktan odgovor onih koji ne bu izašli.
  • jedan u nizu
    5.7k
    Pohvale na ideji za anketu.
    Samo cu morati kritizirati, a nadam se da mi kolega @Bosskovitz nece zamjeriti.

    Mislim da su svi odgovori na anketu poprilicno ocekivani, pogotovo kada ispunjavaju dinamovi navijaci.
    Mislim, naravno da ce svi dati lose ocjene Barisicu, Vlatki i njihovim ljudima u IO. Naravno da su svi odgovori vezani uz buducnost kluba logicni i da ce svi oznaciti vecinu toga. Sve su to stvari koje svaki navijac dinama zeli u buducnost. I to mislim svi, i ljudi sa sjevera, i zapada, i iz Međugorja, Njemacke i Kine. Svi misle da je bitno da klub ide naprijed, da se gradi stadion, da se poboljsa rad škole, da klub vode strucni ljudi, da klub nastavlja sa dobrim rezultatima, da se radi na imidzu kluba, da se marketinski otvori, i da postoji veca ponuda u fanshopu.

    Iskreno, ne znam koja bi pitanja stavio umjeto ovih, ili koja bi dodao uz ove, ali moram se izjasniti da je anketa poprilicno straight-forward sto se tice odgovora.

    p.s. sad mi padaju neka moguca ppitanja, poput:
    Zelite li mogucnost online glasanja.
    Zelite li mogucnost da mozete glasati na vise glasackih mjesta, ako da i koje (pa ako recimo jedan Slavonski Brod ima najvise glasova, logicno je da tamo ide jos jedno glasacko mjesto).
    Zelite li mjesecne newslettere za clanove kluba, gdje cete biti obavijesteni o dogadanjima, i gdje cete dobiti ankete vezane uz novosti. (gdje bi ljudi mogli dati svoje misljenje, a ljudi iz kluba vidjeli misljenja clanova. Jos jedan nacin opipavanja pulsa navijaca a da nije samo putem skupstinara, koja je ionako rijetko i kratko traje i ne moze ni priblizno ukazati na sve ideje, pohvale, kritike).
    Zelite li da nekoliko mjesta u skupstini zauzimaju predstavnici sponzora
    Zelite li javne tribine vezane uz klub, kako bi se klub pridruzio navijacima, a da nije povezanost iskljucivo na razini skupstine.
    Zelite li ograniciti mandat predsjednika kluba na odredeni broj mandata.
    Zelite li u buducnosti neka suceljavanja potencijalnih nositelja izbornih lista
    Zelite li da svi clanovi imaju mogucnost glasanja ili samo clanovi koji placaju 'odredenu vrstu clanstva', ili zelite li razlicite modele clanstva i mogucnost izbora.
    Zelite li da clanovi koji se kandidiraju za skupstinu imaju odredeni 'staz' clanstva, ako da, koliko godina mora biti clan kluba.

    Ovo su mi pitanja onako iz glave, nemojte iz uzimati zdravo za gotovo, ali eto moj prijedlog koja bi pitanja mogla biti a da nisu ona sa ocitim odgovorima :)
  • Bosskovitz
    7.3k


    Super pitanja, nemam primjedbe, ali ili su malo prespecifična za izbore (npr. newsletter je top ideja, ali nije tema za izbore nego za nekog novog direktora marketinga u klubu), ili nisu relevantna za raspravu na izborima (recimo online glasanje, već će se znati je li ono omogućeno ili nije u trenutku kada se liste prijave) ili su pitanje izmjena statuta (poput predstavnika sponzora i ograničenja mandata).

    Ali ponavljam, jako dobra pitanja o kojima će se trebati razgovarati. Često dosađujem idejom da nam je potrebna objedinjena baza članova na koju se mogu nadograđivati razne funkcije i nadam se da će uskoro biti moguće organizirati ovakve ankete i službeno, provjereno među članovima. One će onda moći biti puno detaljnije i jamčiti da će njihovi rezultati dovesti do promjena na bolje.
  • Eduardo
    17.2k
    @Bosskovitz kakvo je stanje s brojem glasova?
  • jedan u nizu
    5.7k

    ma slazem se, zato i kazem pitanja su iz glave.
    Ali recimo pitanje za online clanove. Time mozes vidjeti da li ljudi zele tu opciju. Recimo da odredeni broj ljudi ne vjeruje online glasanju u lijepoj nasoj i to ne zeli da se nebi zlouporabilo. Kada bi anketa pokazala da to ne zeli 70% clanova, onda se moze razmisljati o tome da se to ne omoguci.
    Mislim i sam si stavio neko pitanje vezano uz promjenu statuta (koliko ljudi treba biti birano na izborima) pa sam zato i napisao nesto vezano uz to.

    Slazem se da je dosta tih pitanja vezana uz daljnji rad kluba a ne uz ove trenutne izbore, ali ima dovoljno buducih anketa da se raspravi o takvim temama :D
  • Bosskovitz
    7.3k
    Kada bi anketa pokazala da to ne zeli 70% clanova, onda se moze razmisljati o tome da se to ne omoguci.jedan u nizu

    Ovo bi potpuno zdrava logika u normalnom klubu, ali mi to još uvijek nismo :)

    kakvo je stanje s brojem glasova?Eduardo

    Ima par stotina.
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.