• Bosskovitz
    7.3k
    Pozdrav svima!

    temp-Image-RNTa-Vc.jpg

    Izbori su uskoro, a ovo je kratka anketa namijenjena članovima GNK Dinamo. Ako niste član kluba, molim Vas da ju ne ispunjavate.

    Anketa je u potpunosti anonimna, ispunjavanje je dobrovoljno, a cilj joj je pomoći Klubu da što bolje i konkretnije razumije želje i očekivanja svojih članova od nadolazećih izbora, kao i što oni smatraju klupskim prioritetima u budućnosti.

    Za ispunjavanje ankete potrebno je 3-4 minute.

    ANKETA: https://forms.gle/pbEqPJK3XqE6DLd48

    Ukoliko želite pomoći, podijelite anketu koristeći gornji link i na društvenim mrežama, po grupama i slično - cilj nije da se prikupi samo mišljenje nas (mahom fanatika) na Zoni, nego što više članova kluba.

    Hvala!
  • Bosskovitz
    7.3k
    Tko želi link podijeliti na storyjima, evo i popratnog vizuala, samo dodajte link ispod teksta:

    temp-Imageu-Oxj5i.jpg
  • NitkoBitan
    11.7k
    Malo nezgodno pitanje dal znamo za kog cemo glasat. Jos nisu objavljene liste...
  • Jurki
    8.4k
    Ili onaj dio oznaciti 3 stvari koje su po vama vazne koje treba unaprijediti.. a treba unaprijediti sve :rofl:
    @Bosskovitz inace odlicna anketa i pohvale za istu.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Odlična anketa, s guštom sam ju ispunio!
  • Jurki
    8.4k
    bas me zanima kakve budu ocjene sadasnje uprave. :rofl:
  • Bosskovitz
    7.3k
    Ili onaj dio oznaciti 3 stvari koje su po vama vazne koje treba unaprijediti.. a treba unaprijediti sve :rofl:Jurki

    Pitanje je koje tri smatraš najvažnijima jer očekivano je da će se većina složiti oko toga da sve treba biti bolje, ali nekome je najvažnije da klub postane demokratski i transparentan, no nekom drugom je nebitna daljnja demokratizacija i želi da igramo LP pod svaku cijenu. Karikiram, ali jasno ti je :)
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus bas me zanima kakve budu ocjene sadasnje uprave. :rofl:Jurki

    Od mene svi 1 osim naših predstavnika u IO i NO.
  • Jurki
    8.4k
    ma sve je jasno.. i nije to bila kritika vec da bi covjek najrađe sve poklikal :rofl: al opet nema smisla poklikat sve jer je tesko dobiti onda nekakvi konkretniji uzorak.
  • Captain America
    13.3k
    Ovoj bandi u upravi, IO i NO je i 1 previše. Pohvale za anketu :ok:
  • Jurki
    8.4k
    dal bi se okladiti da bude kec ko kuca.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Treba i pitanje - što bi radili članovima uprave:

    a) ništa
    b) nešto bolno
    c) nešto stručno i vrlo bolno
    d) dao bih si mašti na volju
  • Oluja
    3.6k

    e) bolno i nestručno
  • Jurki
    8.4k
    e) bolno i nestručnoOluja

    Čavel 20tka kroz koljeno.
    Bakreni bik.. uf dalo bi se jos svasta najti
  • Captain America
    13.3k
    Nešto iz Trevorovog repertoara u GTA V. Benzin mi se čini prigodan za nadoknadu duševne boli zadnjih 6 mjeseci.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Treba i pitanje - što bi radili članovima uprave:Mali Zeus

    Uklanjanje karijesa bez anestezije. Neugodno sa korisnim :rofl:

    Da ne ispadne bas da sam jako zao...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.