• Mario dzg
    14
    Dečki hvala Vam na ovome. Plačem kao dijete malo. Nisam ni sam znao da mi ovo ovoliko znači. Čestitke svima još jednom <3 pozdrav iz napaćene Slavonije!
  • miro
    3.2k
    Aaaaaaaaaaa Zeko Zeko Zeko!!!!
  • criticus
    1.2k
    Dajte imena glasača kad budurioda

    Iz svih informacija dosad da se iscitat ko su. 25 proljećaraca, trojka koja je pokusana bit izbacena, par, jankovic i tomurad.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    I suzdrzane a i ove za klosare sta su glasali lagano pokazati izlaz sa stadiona i zabrane stavit sta su isti stavljali nama ili zmirili kad se to dogadjalo. Mrš zauvijek iz Dinama , zivio Zeko legenda ,a tetovaza dinamovo proljece ide uskoro ,po stare dane da se nikad ne zaboravi za ovo sta su se svi borili
  • FrenchMontana
    317
    Aj sad mirno more uz proces uklanjanja Uprave i da nas igrači odvedu do titule… kakva sezona, kakva godina za nas sve :heart:
  • Sixthway
    258
    A sad metle u ruke I čišćenje kluba I u nove pobjede
  • DrawTube
    3k
    Došao je i taj dan

    Žao mi je što pokojni g. Cico, pokojni g. Kuže , pokojni g. Kure I svi ostali veliki pokojni Dinamovci nisu mogli posvjedočiti ovom povijesnom danu
  • Ludovic IX
    5.5k
    nismo isti. Mogu glasati za koga žele. Ako imaju prste u pekmezu, onda će završiti tamo di trebaju
  • Mali Zeus
    9.7k
    Čestitam svima!!!

    Srce mi je ko kuća :heart:
  • kinfa95
    488
    Ovi suzdržani su najgori
  • din
    227
    Bravo Boysi, borili ste za ovo 15 godina, kako sam ponosan na ove dečke, trebalo je biti strašno jak da bi se ovo postiglo!
  • Toni90d
    110
    Čestitam svima! Ovoliko muških suza na jednom mjestu! Volim te Dinamooooo
  • BBBaranja
    1.9k
    Zanima me mogu li se nekako odreci svog povjerenika preko kojeg sam učlanjen?
    Ostao je suzdrzan danas,ne zelim u istu recenicu s njim vise..
  • KlasicZg
    515
    Sretan deseti ožujak svima koji ga slave!

    Čestitke i zahvale svima koji su dali dio sebe za ovaj trenutak, koji su danima i noćima radili da svi mi imamo demokratski DINAMO! Hvala im do neba!

    Otvorite pivu, poljubite ženu i zapamtite ovaj dan!

    Živjeli i pozdrav iz daleke i šugave Francuske!!
  • Nogo
    1.3k
    Bravo Zeko!
    Čestitke svima :clap:
    Dinamo je naaaaaš!!!!
    Ajmo sada dan po dan, noć po noć u nove pobjede!
    :pray:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.