• dinamo u srcu
    1.3k
    Sjećam se dočeka 2018. i gotovo 600 000 ljudi koji su stajali cijeli dan da dočekaju vatrene. Tada sam govorio svima koji su rekli da im se neda ić na doček, da kao ovo je povijesni dan, tko zna kad ćemo opet bit u finalu svjetskog prvenstva i imat ovakav doček možda nikad, da se ovo događa jednom u 50 godina.

    Isto to osjećam i za izbore u nedjelju. Jednostavno vjerujem da od tih 60 skupštinara će barem 40 bit koji će glasat za Zajeca, ali ne zbog neke njegove posebnosti, znanja i iskustva, nego zbog toga jer im je dosta vladavine Mamića, Barišića i takve garniture.

    Sazrijelo je vrijeme za promjenu, ljudi su siti ovakve garniture i ovakvog odnosa dinama prema Zagrebu i navijačima, osjeti se u zraku, ljudi su željni toga i zato očekujem da će parking pod zapadom bit premal za sve koji će doć.
  • Peškaman
    2.6k
    2/35 već javno,to be continued :snicker:
  • plavac173
    2.6k
    "Oni žele da izdamo sebe, ideale cijene novcima, oni žele da prodamo tebe, ne prodaje se svetinja, ali svanut će nova zora, doći će i vama kraj a mi ćemo i dalje biti snaga sa sjevera!"

    Za naježiti se kad skuzimo da je kraj i novi pocetak jako blizu... :fire:


  • Noel
    4k

    Ne treba ih isključiti iz članstva ,dapače za njih može posebno PREMIUM ČLANSTVO, a plaćat će ga tako da vrate sve kaj su pokrali iz Dinama.
  • Bruh
    901
    netko je na indexu pisao da je Balen stavio na status Facebooka da je za Zajeca
  • Sajla
    3.5k
    a na zoni je bio link na članak iz VL o tome: https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/397558
  • Derby
    156
    Je li sigurno/pametno skupštinarima ovako prije nedjelje javno izlaziti sa informacijom kome će dati glas da ne bi doživjeli možda neugodnosti, prijetnje ili pritiske od Hanželovaca :chin:Rex Ramae

    Samo neka se piše. Potaknut će i druge da dobro razmisle.
  • Crni86
    1.2k
    upravo tako sad moze samo slijedit domino efekt, plus veci je pritisak na toj osobi koja je javno rekla za koga ce glasati da promjeni iznenadno svoju odluku…
  • Dudu9
    447
    Pa javno pisanje da ce glasat za Zajec , kad bude sigurno da ce biti izabran, i ostali ce glasat za Zajec jer niko ne želi bit na gubitničkoj strani, naravno osim ovih što su preko Hanžel firme došli
  • Ivdzo11
    3k
    I prije same utakmice radili smo klasični "vox populi" s navijačima Dinama podno zapadne tribine. U toj smo priči ispitali devetoro ljudi, sedmorica su nam se izjasnili kao pristaše Zajeca, jedan je navijač (Dinamov povjerenik iz Sinja) poručio kako je i dalje za Barišića, dok je jedan rekao kako samo želi da cijela ova borba što prije završi, kako je njegov jedini interes - Dinamo.
  • Eduardo
    17.6k
    Gledati od 1:09:20.

  • miro
    3.2k
    o čemu ovi lupetaju, Bože moj...
  • Ludovic IX
    5.5k
    agoniaj otkad je mamić napustio klub??? je, dok nije otišao, igrali svake godine proljeće u europi..

    hebrang "jadan ja, nisam imao gdje raditi već u WC-u pa sam morao tražiti 120 m2 stan od države"
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nisam si morao ni pustiti zvuk da zaključim kak ova ekipa rezonira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.