• FrenchMontana
    317
    Vidim da je Dominik Birt dodan na listu DP. Zna li tko umjesto koga je stavljen? On kao on vidim da je poslovnjak i vjerujem još jedno kvalitetno ime :up:
  • ksapi
    2.2k
    Jedan citat od prije tocno 10 godina, s drugog foruma:

    “Dugo si već odsutan, znam to, znaju i mnogi pokraj mene. Oteli su te, bezobzirno i drsko. I nije mi žao što te nemam, žao mi je što ne možeš pružit prve užitke, sreću i radost svoj djeci koja te još uvijek nisu upoznala. Hvala ti što sam ja jedna od sretnijih generacija koja te uspjela u potpunosti upoznati i zavoljeti, onakvog kakav jesi. I što te volim do dana današnjeg, i onog zadnjeg, kad otkuca posljednja ura na mome životnom satu. Jednog dana će opet sve biti drukčije. I što Siniša Glavašević kaže za tvoj i moj voljeni grad, tako i ja tebi obećavam: 'Vratit ćemo ti ponovno osmijeh, vratit ćemo ti svu ljubav koju već godinama krijemo u sebi, da ju krvnik ne nađe.' Opet ćemo jednoga dana biti svi mi taj dio tebe koji nam svima sada toliko nedostaje. A do tada, drži mi se, čvrsto kao i sve ove godine. Jer, leđa ti NIKAD okrenuti nećemo!"

    Jezim se dok ovo citam.. Zbog ponosa da smo ovo prezivjeli ovo. Nije bilo odustajanja cak i kad se cinilo da vise nema izlaza, da se nema sto pokusati. Jebeno smo veliki zbog toga!

    Danas se dogadja sve sto je svaka osoba na tadasnjem istoku sanjala. Puno je jos posla, ali prvi i najbitniji korak je napravljen i zato zastanimo na sekundu i malo uzivajmo u ovim trenucima.
  • Pop corn
    5.1k
    Malo da se osvrnem na Zekino gostovanje jučer u RTL Direktu. Odmjeren, staložen i konkretan, kakvo bi to osvježenje bilo imati ga na mjestu predsjednika kluba!Sajla

    https://fb.watch/qd-oatAbff/
  • Captain America
    14k
    Sad sam tek Zeku pogledo. Lijep nastup, kulturan i odmjeren :ok:
  • Oluja
    3.7k
    Zna li se kada ce javnosti biti dostupna lista za 2. izbornu jedinicu?
  • Papastrumf
    9.9k

    Pretpostavljamo kroz par dana. Dok pristigne pošta od svih, budući da su se prijave morale slati i na taj način.
  • Ludovic IX
    5.5k
    znali samo otto barić i zeko u borbi.. reko bi perolaka ide na tešku kategoriju.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Na tribini ima dosta ostvarenih ljudi koji mogu pomoci.....i bilo bi glupo da ih pripadnost grupi ogranicava.i more je plavo

    Poanta je da klub danas funkcionira kaotično i stihijski, a cilj Proljećara je da postoji jasna hijerarhija i struktura ovlasti i odgovornosti. To znači da se zna tko sjedi u Skupštini, tko u Izvršnom odboru, koga se i prema kojim kriterijima bira u Upravu, a onda i kriteriji izbora ljudi od Uprave prema dolje. Danas će biti objavljen razrađeni i detaljni plan rada Dinamovog proljeća, dobrih cca 25 stranica teksta, preporučujem svima da odvoje par minuta i pročitaju ga jer se veliki dio njega bavi upravo funkcionalnom organizacijom kluba.

    Pripadnost nekoj tribini ili grupi nikoga ne ograničava da zbog toga ne bi mogao raditi u Dinamu, ali ga isto tako niti ne kvalificira za posao - dapače, rekao bih (ovo je strogo osobno mišljenje) da je članstvo u klubu dodatni plus ako su dva kandidata podjednako kvalificirana za posao, ali definitivno nije i ne smije biti dovoljno da bi netko radio u klubu.
  • FrenchMontana
    317
    Opcenito pitanje: dobivaju li clanovi skupstine nekakvu novcanu naknadu ili je to neki oblik volontiranja unutar udruge gradjana?
  • Draž
    1.1k
    ne dobivaju nikakvu naknadu.
  • sport
    2.3k
    Predsjednik kluba,članovi I.O. i članovi skupštine ne primaju nikakvu naknadu.
  • pencilneck
    652
    A članovi Nadzornog?
  • sport
    2.3k
    Ni oni ne primaju naknadu.
  • Derby
    147
    Je li izašao program Dinamovog proljeća?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.