• vjeko1701
    5.9k
    Hajro i Gojak pozvani u BiH
  • Markelo
    2.3k
    Hajrovic kad je bio u formi nije ga zvao a sad kad je totalno van forme sad ga zove :lol:
  • xavier
    11k
    Nek igra barem u reprezentaciji jer u Dinamo se ne bude naigrao ako nastavi pružati ovakve partije :wink:
  • Infinity
    14.9k
    Kako igra BiH Hajro ce se taman uklopiti.
  • Kwedi
    3.8k
    dilaver se i dalje pravi grbav s papirima ili ga žuti ne šmeka uopće?
  • Kwedi
    3.8k
    kakav čoban :lol:




    Da li je bilo kontakta sa Nogometnim savezom BiH u vezi rješavanja neophodne papirologije da biste stekli pravo nastupa za bh. selekciju?
    DILAVER: Nismo imali nikakav kontakt. Volio bih da mogu otići i sam srediti sve papire, no tu bih trebao pomoć Saveza. Gledajte, pa ne očekujete da uzmem telefon u ruku i nazovem u Sarajevo i pitam da li netko računa na mene, pa da počnem sređivati papire? Ili možda to tako funkcionira pa ja ne znam? U svakom slučaju, bilo bi mi malo neugodno se raspitivati: Hej, računate li vi na mene u reprezentaciji?
  • marcio amoroso
    31.5k

    Samo je iskren :rofl:
  • Nino Bule
    10.7k
    Pa i nije to cobanski, ako je njegov plan da zeli drzavljanstvo samo ako igra za repku onda ga se kontaktira iz saveza ako racunaju na njega, kao sto je hns kontaktirao pulisica ili bilo kojeg drugog igraca s hr korijenima.
  • xavier
    11k


    Moram priznati da ni ja ne razumijem čemu čuđenje. Postoji li neki razlog zašto bi trebao rješavati te papire ako ga iz saveza nisu uopće kontaktirali i izrazili želju da ga pozovu?
  • Kwedi
    3.8k
    lik je rođen u tomislavgradu.

    vjerojatno ima pola sata posla za izvadit osobnu. ako i toliko.

    sad on preko medija glumio baju pa veli savezu "ako me trebate, sredite mi papire" - kraj svih sjajnih igrača u be-ha repki, nije baš takva zvijerka da može imati takav kurčevit stav.

    na koncu konca, valjda bi ti trebala biti čast igrati za repku neovisno čija je i reći "dokumente imam, ako me trebate - na raspolaganju sam, na izborniku je nek odluči"?
  • LovroZG
    1.3k
    Dilaver bi trebo promijenit i nogometno državljanstvo u FIFA-i/UEFA-i. Nije to samo sad ću ja izvadit BIH dokumente za pol sata pa nek me Prosinečki pozove...
  • xavier
    11k


    Pa nije stvar vađenja ili ne vađenja osobne. Ako nisam nešto krivo shvatio, on u ovom trenutku nema BiH državljanstvo iz razloga što ga se morao odreći kako bi dobio austrijsko. Znači mora ponovo dobiti državljanstvo.

    Čovjek ima državljanstvo članice EU, igra u EU, ne živi u BiH. Stvarno ne vidim zašto bi pokretao cijeli postupak ako ga reprezentacija uopće ne želi.
  • Kwedi
    3.8k
    Postoji mogućnost dvojnog državljanstva, ali za to bih se morao najprije ispisati iz državljanstva BiH, potom predati zahtjev u Austriji za dvojnim državljanstvom te na kraju podnijeti i novi zahtjev za državljanstvom BiH! A to mi je u ovom trenutku malo komplicirano, jednostavno nemam vremena za rješavanje te papirologije.

    Dilaver za SN


    ako mu je teško srediti papire ili preko advokata, onda nema kaj kenjat "ajte vi meni sredite papire, pa možda zaigram"
  • Kwedi
    3.8k
    ovo je izjava iz kolovoza 2018.

    ne stigne čovjek...
  • xavier
    11k


    Nešto je tu krivo preneseno. On ima austrijsko, ali nema BiH državljanstvo. Trebao bi se prvo ispisati iz austrijskog pa tražiti dvojno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.