• Đeki Ćen
    18
    Pobjedismo na plohi za poljodjelstvo u okviru HNB-a, hrvatskog nogometnog blata
  • zagr
    505
    i nikom nije lepše nek je nam samo da je tak saki pondelek, nedaj Bože više tekmi pondelkom.
  • Fićo1986
    973
    Bravo Dinamo!!!

    Po neznam koji put cu napisati al vruć sam i zmrznut nakon tekme i apsolutno me nije briga,moderatori ako treba neka me bannaju,svi ovi dežurni pljuvači koji u šestoj minuti utakmice seru po moharamiju periću teofilu i ostalima, idite si pratit man city i al nassr...
    Malo vjere i podrške klubu vam nebi naškodilo!
    Iznad svih dinamo!
  • Infinity
    15.2k
    Danas smo bili mozda cak i odlicni. Slaven je stvorio neke polusanse, ali nista ozbiljno. Mi smo s druge strane mogli dati 5+ komada da Susak nije bio na razini. Najvise mi je zao zbog Sucica koji je odigrao jako dobru utakmicu, a imao je dva sjajna pokusaja.

    Kaneko je bio igrac utakmice, lagano mi se pretvara u miljenika. Na stranu asistencije kao asistencije, svatko danas bude mantinela, ali ona za 0-1 danas kao Kadzior nekada... Kako je na knap prebacio Borasa s jako velike udaljenosti i Petkovic savrseno posprema. Fantasticno. Cijelo vrijeme odlicna igra, otvaranja, jedan na jedan, laznjaci, ubio ih je. Desno konacno imamo!
  • marcio amoroso
    32.4k
    3 od 6!

    Idemo dalje.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Preletio sam kroz nekoliko stranica i vidim da neki pisu da je Peric bio los. Peric je bio jedan od boljih pojedinaca danas. Dosta osvojenih zracnih duela, presjecenih lopti te nekoliko prodora.

    Nemojte pisat u 10. minuti da je neki igrac ovakav i onakav, sudite nakon utakmice ili barem poluvremena. Ovo je forum a ne birtija.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Obrana je nesigurna, jako...
    Pa jučer je slaven složio par situacija koje su mogle biti izuzetno opasne, a ljudi su odigrali jedno veliko ništa...

    Meni bi u prijelaznom roku glavni cilj bio stabilizirati zadnju liniju. Dovesti golmana i jednog kvalitetnog i okretnijeg stopera je minimum.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    . Cijelo vrijeme odlicna igra, otvaranja, jedan na jedan, laznjaci, ubio ih je. Desno konacno imamo!Infinity

    Meni se najvise svidja sto konstatno trci gore dolje, vraca se u obranu tako da nije bilo prolaza po nasok desnoj strani, a na lopti je brz i tocan, jos da popravi udarac jer ima sanse i mjesta kao da ga pustaju, ali sve u svemu odlicN, cak mislim da nu jucerasnje ovacije jako puno znace kao da zna da ga ljudi vole a njemu to pase i jos ce nam vrati tri put vise u narednim utakmicama, vidi se da je mali radilica i da ga samo nogomet zanima, pravi japanski mentalitet, rad, rad i rad.
  • Mali dioničar
    14.2k
    "Arber Hoxha pokazao je zašto bi na zimu mogao preseliti u Maksimir nakon jednog sjajnog prodora po lijevoj strani"
    A.Lesicki, Germanijak.

    LESI PEDERU, LESI PEDERUUU
    Georg Koch

    Stani. U utakmici gdje je najbolji igrač bio krilo Dinama dovedeno u prijelaznom roku koji je Lesički kritizirao on veli da bi bilo dobro dovesti krilo iz kluba koji je izgubio utakmicu i to krilo je imalo jedan prodor na utakmici.

    Na kojem je nivou idiotizam tog lika, to je nestvarno.
  • Klenx
    4.1k
    Smeće debelo žuto.
  • Ban
    698
    Mene kod Kaneka najviše fascinira kojom on lakoćom već u primanju izbaci čuvara koji je jedva na pola metra od njega. Strašno je konzistentan u tome, a očekujem da ostali igrači to polako počnu shvaćati i brže reagiraju kada mu lopta u takvim situacijama prilazi. To je sada najviše pitanje kemije i sinkrozniziranosti.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Aktivisticko a ne sportsko novinarstvo.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Preletio sam kroz nekoliko stranica i vidim da neki pisu da je Peric bio los. Peric je bio jedan od boljih pojedinaca danas. Dosta osvojenih zracnih duela, presjecenih lopti te nekoliko prodora.NitkoBitan

    Ja sam mislio da sam stekao krivi dojam dok sam gledao utakmicu i čitajući upise, Perić je bio čist solidan sa nekoliko kvalitetnih iznošenja lopti.
    Primjetio sam jedino kad igra u paru sa Šutalom da se onda uvuče mala nervoza a to je više što Šutalo vidno nema samopouzdanja.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Pogledao ponovno tekmu od sinoć, rekao bih najbolje kaj smo odigrali od Rudeša u Kranjči. Niti u jednom trenu Belupo nije izgledao kao ekipa koja nam radi ozbiljnije probleme.
    Posebno važno da smo povezali četiri teške tekme (što radi jačine protivnika, što radi gostovanja, dalekog putovanja, ledenog terena) i izvukli 3W - 1D. Povezali tu i dva clean sheeta, svakako lijep trend.

    Sučić ozbiljno dobar, i čini mi se da se sad već stvara fin broj igrača u ovoj šugavoj sezoni od koje u budućnosti možemo imat velike koristi i na kojima možemo gradit dalje. Prvo je iskočio Bulat, pa Perković, Takuro apsolutno dominira, Vidović na trenutke pokazuje genijalnost, evo sad i Sučića koji je podigao igru na još razinu više. Treba to iskoristiti pametno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.