• Bosna86
    11.6k
    Babylon Berlin
  • Eduardo
    17.6k
    ovo sam vidio da se vrti na HRTu i baš sam htio pitati prati li itko, i isplati li se pogledati? Znači, dobra?
  • Bosna86
    11.6k
    Meni odlična
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Preporuka serije
    Peaky Blinders
  • Majki2111
    2.6k
    https://www.imdb.com/title/tt9071322/
    Preporuka, odličan. I jako poučan.

    Pošto studiram kemijsko inženjerstvo, dosta mi je tema pri srcu. Imam dojam da netko tko pogleda film, može dobit negativnu sliku o kemikalijama. "Kemija je neprijatelj". Krivo. Kemikalije su korisne ako se ispravno rukuje s njima. Sve ovo je čovjekova krivica. A i krivica industrije. Zato mi je jako žao kolko puta sam na faksu na drugoj i trećoj godini studija čuo riječ industrija na predavanjima. Krivi pogled prema kemiji baš...
  • xavier
    11.1k
    Preporuka, odličan. I jako poučan.Majki-Papi2111

    Imam dojam da netko tko pogleda film, može dobit negativnu sliku o kemikalijama. "Kemija je neprijatelj". Krivo.Majki-Papi2111

    Dobro, je li onda film odličan i poučan ili daje krivu sliku? :blush:
  • Kwedi
    3.8k
    Zato mi je jako žao kolko puta sam na faksu na drugoj i trećoj godini studija čuo riječ industrija na predavanjima.Majki-Papi2111

    jel to rekla ona asistentica od koje si ispit kupio s čim se hvalio?
  • Ero
    934
    kakve su ovo provokacije :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Odličan je film, samo čovjek može dobit krivu percepciju. O teflonu se radi u filmu.

    To je bila obična dojava, prije 3 godine. Žena se sažalila kaj mi nije programiranje išlo pa mi je rekla kaj će bit. Baš sam ju sreo u srijedu na faksu, pozdravio, garant je već zaboravila na to... I nije to za industriju ona govorila nego drugi. Dosta na elektrokemiji, koroziji i na fenomenima prijenosa tvari i energiji... A ba š ovaj zadnji je interesantan predmet koji bi mogao imat i drugih primjena osim industrije, al ne pričamo o tome.. :smile:
  • Mr Blue
    3.4k
    Jedan dobar prikladan film za ova vremena... :mask:

    28 Days Later
    https://www.imdb.com/title/tt0289043/
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Contagion, također film koji govori o virusu ( isto kao i Korona sve samo gripa je u biti pola šišmišja i pola svinjska )
  • Dino
    2.2k
    Ekipa preporucil bi vam serijal knjiga SPQR od Johna Maddoxa Robertsa. Dobio sam jednu na poklon na kraju sam si nabavio cijeli serijal. Radnja je smjestena kak i sam naslov kaze u doba Rimske republike. Jako napet povijesni krimic.
  • Guinness
    2k


    Izlazi sutra, možda bude ok...
  • vjerniero86
    82
    Neke preporuke za filmove/serije o Domovinskom ratu? Za sad gledam Heroji Vukovara.
  • Infinity
    15.3k


    Pad Krajine

    Napravljen od strane srba, ali... Ovo vrijedi pogledati. Bez nekih pljuvanja po hrvatima, neki likovi s hrvatske strane su u samom filmu. Jako dobra prica o politickim igrama, da ne otkrivam sad sve. Poznajuci srpsku propagandu, nisam mogao vjerovati da su ovo oni sami napravili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.