• emilperska
    3.7k

    Pa tko je dogovorio transfere Drmica, Denija Jurica, Spikica, Cabraje, Nevistica, Tolica, Bockaja?
    Sigurno je Tajnica na daljinski dala potpis na to, ali sigurno nije dogovarala. Sve te makinacije osjecamo danas i ovo sto vrapci na grani znaju da smo od transfera nekih igraca vidli kiflu, posljedice tog ce trajat.
    A Uprava nije dorasla tome. I zato treba odradt te izbore, promjenit sto se moze od ljudi i krenut dalje..
  • Jaro
    5.9k
    I zato treba odradt te izboreemilperska

    Sto ce se promijeniti izborima? Vidim da se ovo stalno pise, ali izborima se (ako se dobiju, al to valjda nije upitno) manjina skupstinara, manjina clanova IO... I dalje odlucuje ekipa oko Mumije, pa oni su (p)ostavili tajnicu i doveli Loleka i Boleka. Zasto bi nakon izbora napravili drugacije?
  • The Undertaker
    4.4k
    Onda to nisu kosturi već poznate ugovorne obaveze evidentirane u računovodstvu. Meni su kosturi obaveze koje se pojavljuju a da nitko od aktualne uprave nije znao za njih.
  • hardek
    1.6k
    Da mi je vidjeti prvi trening Kovača i Petkovića zajedno....

    Samo zato što je netko trenirao velike klubove ili reprezentacije ne znači da je dobar fit za nas. Kovač, Jurić, Leko su sve treneri sa sličnim filozofijama i dobri su treneri ali rekao bih za sredinu tablice liga 5. Reaktivni nogomet sa puno discipline nije ono čemu mi trebamo težiti.

    Uvijek smo imali tehnički nadarene veznjake, a u zadnjih 5,6 godina za HNL elitne stopere u smislu progresije. To je ono čemu mi moramo težiti. Kombinacija Max-Perković je već sada na tom tragu al pod ovim trenerom to nećemo gledat.
  • LaznjakProsineckog
    512
    On radi sa puno losijim igracima nego sto izgleda ljestvica. Ekipa je kvalitativno u rangu sa Istrom, Varazdinom. Lokosi, Osijek i Belupo imaju bolju ekipu od Gorice. On je jako stručan lik, ima iskustva, skolovan je ali i najvaznije je da zna sta se trazi u Dinamu. Ovoj ekipi nikakav galamdžija kao Jakir neće pomoci. Ma nemora bit ni Dinko Jeličić, ali taj tip trenera, razumijes me sigurno, samo eto on mi pada na pamet prvi, poznaje HNL, Dinamo, Hajduk i Rijeku, najbrze vatrogasno rješenje trenutno. Sigurno da ima i boljih trenera vani, ali nama treba netko tko odmah ulazi i vadi ekipu iz govana u koje ih je ova neznalica uvalio. Ja sebi nemogu doci kako Baturina izgleda, srce me doslovno zaboli kad gledam njega i Vidovića, ma i Petko, kad vidim Petka da uklizuje zlo mi je. Pa ti momci su pali toliko u samopouzdanju da mi je zao da ih ovaj unistava.
  • Infinity
    15.4k
    Kakav sad Jelicic? On je imao priliku voditi klub koji mora pobjedjivati i dobio je pedalu nakon osam utakmica.

    Ljudi nikako da shvate da nije isto voditi Zrinjski, Goricu, Rijeku i Dinamo. Jelicic, Sopic, Prosinecki, Jakirovic, to nisu treneri za Dinamo.

    Moze Jakirovic sutra dignuti iz pepela deset Rijeka i zelim mu to od srca, ali u Rijeci na osmoj poziciji pritisak za top cetiri nije ni slican pritisku u Dinamu. Isto tako u Zrinjskom nije imao pritisak, preuzeo je raspalu ekipu i odradio posao, bas kao i u Rijeci. Al Dinamo je Dinamo, da imas +20 pet kola prije kraja i izgubis od Lokomotive vecina ce te popljuvati. Zato ce uspjeti u Gorici, Rijeci, Zrinjskom, ali nece u Dinamu, nije ni u Mariboru. I tamo je dosao u minusu koji je skoro nadoknadio, ali je popusio titulu u medjusobnoj utakmici s Celjem. I dali su mu prijelazni rok, dali su mu pripreme, pa je ispao iz Europe od nekih ribara i dobio otkaz.

    Dinamo nema vremena za njegovo gradjenje ekipe, a on svakako nije kapacitet za Dinamo i treba ga mijenjati, ali ne za trenera istog kapaciteta. Nas razvaljuje Lokomotiva, Plzen nam uzme sest bodova, gubimo od Gorice, Hajduku jedva bod uzmemo, Ballkani nas dobija u hendikepu... Brukamo se jebote, a pred nama je jos 20 prilika da dignemo bruku na visi level ili da spasimo sezonu. Treba nam trenercina!
  • rioda
    3.2k
    Mi imamo veliki problem već godinama što se od nas u HNL-u očekuje petarda svaku utakmicu uz lepršavu igru, a s druge strane očekujemo uspjehe u Europi protiv dosta jačih ekipa. Znači, dva totalno različita stila igre. Zadnji kojem je to u nekakvom kontinuitetu uspjelo je bio Bjelica, zapravo ne zadnji nego možda i jedini, ostalo su bili europski bljeskovi.

    Iz tog razloga teško je pronaći i trenera koji bi tome odgovarao. Sad bez obzira na trenutno stanje u HNL-u i sve ostalo, želja mi je da napravimo rekonstrukciju ekipe i trenera koji će znati stvoriti sustav koji nam odgovara. Novi golman, novi desni bek, novi stoper (iako tu vidim par Perković-Živković iduću sezonu), novi vezni tipa onaj Wakizaka (uz očekivanu prodaju Baturine, manju ulogu Ademija itd), i najvažnije - novi napadač!

    Trenutno smo taoci Petkovića, njegove volje i motiva, praktički je privatizirao ekipu. Trebamo killera koji će puniti šesnaesterac, više zabijati, a kreaciju prepustiti onima koji su za to zaduženi.

    Potpisao bih povratak Bjelice i to je vjerojatno jedino hrvatsko ime s kojim se slažem, a da nam je unutar budžeta. Ne vidim ništa loše u tome da probamo sa strancem.
  • emilperska
    3.7k
    Iole sposobna Uprava bi pripremala zamjenu danas i nevezano za pobjede nad Istrom ili eventualno Goricom, spicila otkaz S.J.
    Ovima pasu ova mrcvarenja s pobjedama jer im to odgađa suocavanje s problemom i skrivaju se iza S.J., a back up opcije su im Cabraja i Jelicic sto je i za njih previse..
    Mislim da Tajnici najvise pase da S.J. gura do Bjelicinog eventualnog otkaza jer oni dalje od tog ne vide..
    Koliko vjeruju S.J. govori to da ce dovest (nadajmo se) pojacanje na poziciju gdje S.J.-ova raketa (Hoxha), a koje opce ne govori jezik koji govori S.J. vjv, a znamo kakav je S.J. s igracima izvan EX yu s kojima nemre na hrvatskom pricat..
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Pavel Vrba je bez angažmana od jeseni prošle godine. U Plzenu je imao jako dobar period i to u dva navrata (2008.-2013., 2017.-2019.). Mislim da on ne spada u kategoriju nemogućih dolazaka. Al znajući tko nam sjedi u upravi i kako su im završili pokušaji dovođenja nekih igrača, očito su nam svi nemogući...
  • emilperska
    3.7k

    Protiv njega smo igrali..
    Cak ima sanse da im je u searchu.. :lol:
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Ako se vodimo tom logikom tko je igrao protiv nas kao kriterij za potencijalnog trenera Dinama,prije bih očekivao da će debilima pasti na pamet Ilir Daja nego Vrba. Jer eto,Daja nas je pobjedio,i to sa 2 kluba...
  • Izet Hajrović
    1.4k
    Giovanni van Bronckhorst. Slobodan je, vodio Feyenoord od 2015. do 2019., odveo Rangers do finala EL.
  • Infinity
    15.4k
    Pavel Vrba je bez angažmana od jeseni prošle godine. U Plzenu je imao jako dobar period i to u dva navrata (2008.-2013., 2017.-2019.). Mislim da on ne spada u kategoriju nemogućih dolazaka. Al znajući tko nam sjedi u upravi i kako su im završili pokušaji dovođenja nekih igrača, očito su nam svi nemogući...Sibirski plavac

    Ne opet. Vrba mi je mokri san vec jako, jako dugo, cak sam u zadnje vrijeme zaboravio da postoji i sad cu poceti opet smarati da je rjesenje :lol:

    Covjek ima vise utakmica u Europi, nego sto Jakirovic ima HNL utakmica.
  • emilperska
    3.7k

    Sta se desilo s njim od 2022?
    Vodio je neki njihov Rudeš samo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.