• Mali Zeus
    9.6k
    Samo nas Ilija Gromovnik može spasiti.
  • Time
    532
    Vahid Halihodzic,iskusan,ima karatker,ima ime,ima znanje,vjerojatno prati dinamo koliko toliko
  • SAS1987
    13.4k
    Sada je u Bordeaux ali rado bi vidio Alberta Rieru :smile:
  • Fanboy
    2.2k
    Onaj Rosas iz Šibenika je isto jako dobar bio...

    Realno Jakir je bivši to svi znamo, a valjda će prosječnom navijaču doći u glavu da je trener pola momčadi.
    Kad se sjetim kako je Real igrao pod Benitezom između Ancelottija i Zidana, znači osvajanja 4 LP u 5 godina, a govorimo o dobrom treneru.
    Onda nije ni čudno da Jaka je uništio i ono što je imao.
    Dobar trener će od loše napraviti prosječnu, od prosječne dobru, od dobre vrhunsku...
    Loš će od vrhunske napraviti prosječnu i to je ono što se Dinamu dogodilo.
    Brz rez i sve je moguće...
  • Sava Krpa
    208
    Tko god novi dođe bojim se da je za ovu sezonu prekasno.
  • Mihaljević
    8k
    1700188.jpeg
    Treba nam trener koji je veći od igrača.
    Treba nam trener koji ima muda da Sučića gurne ispred Mišića , Ademija na klupu, Rileta na hlađenje itd... Čovjek je trenirao Maroko, Japan, PSG , Rennes. Pravi mudonja koji nam baš treba! On je taj koji je potjerao Ziyecha, Hakimija & Co (Najbolje igrače u Maroku) jer nisu bili na 100% i samo su se zajebavali i bili su u totalnom padu forme.

    Za last dance trenerske karijere, Vahid Halilhodžić!
  • Teofil Kateran
    855
    Dajte ljudi uozbiljite se... 95% je tjeralo Čačića naglavačke iz kluba. Samo malo promislite zašto je otišao i zašto su ga svi pljuvali. Bolji je trener od Jakira svakako, al dajte se uozbiljite...
  • Endeavour
    398

    A koji to trener može razdrmati momčad, podići samopouzdanje nego iskusni koji se sto puta našao u toj situaciji. Bjelica i Čačić. Možda Vaha, ali ne znam koliko je on upoznat sa trenutnom momčadi.

    Bilo koji trener iz vana, koji nije upućen u dinamov kadar bi trebao godinu dana samo da upozna ekipu. Onda piši propalo za ovu sezonu.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja drukam za vahida sad vec skoro godinu dana
  • Georg Koch
    3.5k
    takodjer, nisi jedini!
    Mada sam davao podrsku i priliku novu i novu Jakiru(da, jesam ), ali u slucaju novog trenera Vahi sam se nadao.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Ma ljudi dajte shvatite da dodu i Guardiola,Klopp i Ancelotti zajedno ova sezona ce nazalost biti jedno veliko nista na kraju i veliko razocaranje
  • Armagedon13
    958
    Čačić samo za SD
  • javolimtebejako
    657
    pa sta cemo se sad predat i ostavit jakira na klupi? dok smo u igri, u igri smo, teraj ovog prevaranta jos vcrs
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    u igri smo jos teoretski ali za ocekivat da ce ovi magarci dolje izgubiti 10 bodova prednosti pogotovo sad kad smo ih nabrijali je suludo, evo stvarno ne vidim nacin na koji mi ovo mozemo izvuci sa jakirom ili bez njega potpuno je isto
  • jaijivic9
    572
    VAHA vrijeme je
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.