• plavi67
    920
    petković....kad vidim njegovu reakciju nakon što izgubi loptu, e isti čas bi ga prodao
  • Klenx
    4.1k
    Previše se živcirate, ovo su samo ionako prijateljske utakmice.
  • Jaro
    5.7k
    Citajuc ovo, treba komplet momcad novu. Petkovic, Drmic samo lovu uzeo, Bockaj, Spikic, Stefulj nisu za prvu, Brkljaca nije kreativan, Sutalo... Ima li ko da valja?
  • deda
    28.2k
    Mrzim prijateljske utakmice :rage:
  • Sunja86
    1k
    Vrbančić vrlo dobar
  • M77
    455
    Petkovic u 3 minute kreirao 3 mrtve šanse ali nedostaje završnica nažalost...
  • Nino Bule
    11.6k

    Ne treba bas nikog mjenjat, to ne mjenja cinjenicu da je odigrano danas kriminalno
  • Krizy
    36.8k
    Lijepa akcija, Petković sjajno ostavio Ivanušecu a ovaj pogodio za 1:1
  • Nino Bule
    11.6k
    Nadam se da baturina nije izasao zbog ozljede
  • BBBaranja
    1.9k
    Mislim da je
  • Zagi
    5.2k
    Počeli smo kako tako igrati tek kad je Vrbančić ušao.
  • Ali
    1.9k
    Sve u svemu prava pripremna, rastrgana i malo se toga moze zakljuciti.

    Jedino bih se osvrnuo na buducnost, tj. klince koji su danas dobili priliku. Prvo ovaj Lukinic (moje misljenje odmah negdje na posudbu , dugo nisam vidio da netko donosi toliko losih odluka u kratkom vremenu a nosi dinamov dres), Rukavini treba mu tata kupiti jos jednu loptu, jer nikak da shvati da je nogomet ekipni sport... sve u svemu brine taj nedostatak nadarenih klinaca koji bi trebali se nametnuti ubrzo.
    Mislim da je vrijeme za Kacavendu i nadam se Jankovicu da bi mogao u rijeci odskocit i na ljeto se vratiti kao konkurencija sa klupe... ovi danas , tanko...
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Ako mislis na Luku Lukanica ocigledno si gledao neku drugu utakmicu. Momak trazi loptu cijelo vrijeme,sudjeluje u igri,i vidi se da je tehnicki nadaren igrac
  • miro
    3.2k
    meni je isto Lukanić bio dobar
  • Nino Bule
    11.6k
    Lukanic dobar, gurlica dobar, vrbancic izvrstan, brkljaca nit smrdi nit mirise, od rukavine najvise ocekujem i rekao bi da je najgore odigrao od njih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.