• Jurki
    8.7k
    Bolje Brekala forsirati nego gledat ovog Štefulja
  • Olmic
    2.7k
    Štefulj lošiji od Čabraje, Ljubičić top top, Drma iskusno..
  • deda
    28k
    Na youtubeu je utakmicu zadnjih par minuta gledalo više od 4.700 ljudi. Izvanredna brojka :clap:
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Od Stefulja sam malo ocekivao i opet me uspio razocarat, bas nije igrac za nas
  • blue heart 72
    1.4k
    Neki suma sumaram prvog poluvremena. Najprije pridošlice. Po meni nisu prinove, nego bi mogli biti pojačanja. Onda Štefulj-no comment, KTC- energičan, pouzdan,Tola-znalac,ali previše nonšalantan, Špika - solidan. Ostali neprimjetni. Sve se razme, početak priprema i koliku važnost uopće imaju te pripremne utakmice, ali to je neki moj dojam prvih 45 minuta
  • Carrasco
    4.1k
    Štefulj se boji svoje sjene... Špika najbolji, ostali li-la..
  • Nino Bule
    11.5k
    Moram reci da me ktc opet kupio, jako dobre duge lopte, jako miran i pouzdan, mislim da vise dobivamo kad bi ostao odradit tih godinu dana do kraja nego da raskidamo ugovor i ustedimo 500k eura.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Meni Špika i Emreli lete po terenu. Ljubičić i Drmić su ok, sviđa mi se što se Ljubičić brzo rješava lopte. Štefulj užas, a Tolić na jedan dobar potez nadoda jedan jako loš. Tako to ne ide.
  • SAS1987
    13.5k
    SAS jesi gorededa

    Nisam danas, imao obaveze :roll:
  • bbb medimurje
    2.9k
    livi i orsic na tribinama
  • Nino Bule
    11.5k
    Bruno :love:
  • Krizy
    36.4k
    Budi se medo Brun(d)o iz zimskog sna :starstruck:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    petko, ako mu se sprdne i bude imao volje, bit će opet ponajbolji igrač lige.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ameru se zahvalit za sve i dat papire da trazi novi klub
  • Gelipter
    3.5k
    Ja bih istaknuo i korektnog Moharamija u prvom dijelu kod kojeg se vidi trud, a Štefulj je bio toliko loš da me iz poteza u potez dodatno iznenadi. Kad Štefulj primiruje loptu jedno dijete odustane od nogometa. Njemu se zahvaliti kaj je prije moguće. Mahir pokazuje da ima kvalitetu. Za Drmatorea se ne brinem ni malo, a Ljubičić je u ovo malo vremena već pokazao koliko bi nam mogao biti koristan. Jako opasne i inteligentne udarce ima. Špikić jako lijepo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.