• Hrvatska nogometna reprezentacija
    kaj jel potrebno vaditi postove.. "on radi dober posel"?
    Lik je kurac od stratega i takticara i to je pokazal OPET.
    Vidis da curi na sve strane. Uvedi terijera Jakica da to pozatvara nekaj. On uvede Kovacica.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    mozda jer su Englezi usli u tekmu bez presinga. Cim su u drugom poluvremenu dodali gasa mi smo se raspali.
    Livi je 3-4 gola doslovno izvadio prije nego kaj bi sudac pokazal na centar.
    S time da to nije bil onaj klasik opasada gola do iznemoglosti.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    kaj kenjas o prekidima? :joke:
    Kako te nije sramota, to smo vjezbali.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    nisi ti nimalo lud. Kovacica je del u igru zbog cega?
    Umjesto da uvedes trkaca Jakica, uvedes nespremnog Kovacica
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ne znam za vas ali meni su oni baš zgadili taj HNL zadnjih par sezonaDinamosaurus

    S ovim se u potpunosti slazem.
    I bila bi sjajna stvar kad bi taj talog iz septicke jame konacno bankrotirao da se neko duze vrijeme odmorimo od njih.
    Nije ni cudo da vox populi misli da je sve namjesteno kad ovi kmeče od prve utakmice.
  • 1.HNL 2026./2027.
    nazalost je to vec postalo pod normalno.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Dečki pa kaj je? Paničari se zbog Thuna, ovog kriptokurca, Pirica, kurca palca.
    Jos samo cekam da objave da zalizanom taksistu daju novi ugovor.. pa da moze kolektivna šizofrenija doci na next level.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Piric ako ce nastaviti raditi ko u Arsenal Kijevu.. mogu godisnje upumati u tu septičku jamu i 100 milijuna eura.. badava
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    kolko je trebalo nama da napravimo iskorak.
    Cinjenica je da nismo imali sotonu u klubu, rezultati u Europi bi prije dosli.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    jako su nas lijepo nahvalili za razliku od nase novinarske žgadije i močvare.
    Al sve realno prenijeli. Bez uvelicavanja.
  • 1.HNL 2026./2027.
    nisam gledal Cvetka, al znamo svi da imamo dovoljno svojih jacih potencijala na stoperu za razvijati.
    Bolje da je u Belupu.
    Tko zna kaj buducnost nosi.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Elmin Rastoder koji im je najbolji napadac ima ugovor jos godinu dana, interensenti Lyon, Hsv, Monchengladbach.
    Jedan im se vraca u Bern, drugog hoce Genoa. I to su im ocito najbolji igraci.
    Ne vidim stvarno mjesta panici.
    Nisu momcad koju bi zgazili s B ekipom, al ne treba zmazati gace od straha.

    Mislim da je tu cak veci strah od cinjenice da su prvaci Švicarske nego samog Thuna ko kluba i momcadi.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Cvetko je trampa sa Šivalcom. Cisto sumnjam da imamo kakve postotke ili buyback klauzule.
  • Europski koeficijent
    Isto kak je nama tak je i njima.
    I oni budu bez ritma utakmica.
    Nismo dobili Švede koji su u toku sezone.
    Da je moglo bolje, da naravno da je moglo.
    Dobro je to kaj nejdemo u Azerbajdzan ili neku takvu vukojebinu.
  • UEFA Europska Liga 2026./2027.
    ja im zelim da ne izvuku Benficu, vec nekog od ovih:

    1 KAA Gent (BEL)
    2 Fotbal Club FCSB (ROU)
    3 FC Noah (ARM)
    4 GKS Katowice (POL)
    5 FC Tobol (KAZ)

    Idealno bi bilo ispadanje od Žiline i Tobola.
    Da ispadne fantasticno ljeto.