Comments

  • 1.HNL 2026./2027.
    Prosle sezone je Hajduk krenul v dobrem smeruFacke

    Oni i dobar smjer :rofl: :rofl:

    Kod njih samo

    IMG-1671.jpg
  • 1.HNL 2026./2027.
    Čisti PR članak, ne želim reći plaćeni,vjeko1701

    Kak je napisano.. pa ni vlastita mater nebi tog Pirića tak nahvalila.
    Čim to nejde tak glatko, a ovi dopeljavaju igrace ne s buvljaka nego iz kontejnera Europe zgleda sekta ne pusta uzde..
    na kraju je bitno tko ce prat pineze.. sekta ili Piric. Bit ce gusta trka.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Frane Maršić: ajduk na raskrsnici, PiriČ nosi pineze i bolju buducnost

    "Pa i Ivan Rakitić je čak nedavno tijekom jednog od prijelaznih rokova rekao da Hajduk treba i novac i novi stadion jer se igračima više ne može pričati o ljepoti hrvatske obale, otocima, splitskom moru i vremenu."

    Mi se zajebavali s tim, kad ono stvarno istina :rofl:
  • 1.HNL 2026./2027.
    je malo onako ne fer jer je na proljeće igrao Ligue 1 sa Nantesom i čak startao neke utakmiceDinamosaurus

    Da ima neku kvalitetu, uzel bi ga barem neki drugoligas.
    Otici iz prve u petu ligu je bas ono tesko nazadovanje.
    Vrijeme ce pokazati.
  • 1.HNL 2026./2027.
    pitanje koliku placu ima Karacic.. mozda i njega zele nekam ftopiti. Širok je spektar gluposti koje oni mogu napraviti.
    Netko je spomenul Goricu.. i tu buraniju.. pa Belupo je napravil smislenije transfere to sitno kaj sam popratil.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ali možda se nikome iz naših liga ne ide u tu prčiju pa traže sve i svašta.Dendle71

    Ovo je isto moguce. Para nemaju da daju vecu placu.. a za te pare mogu bezbrizno igrati nogomet u Koprivnici, Varazdinu, Puli i nitko ih nece pljuvati i ganjati po gradu.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Bernauer je za ove trupce Sergio Ramos. A dobro se sjecamo koliko ga se pljuvalo i hejtalo po novinama.
    Ajde DNOvinari - kriterij, kriterij.
  • Transferi - rasprave
    kvale krecu to je tocno. Filipovic bi branio ovak ili onak.
    Racunaj da se Livi nebu vrnul jos desetak dana iza nase zadnje utakmice. Ako i ne prejdemo u osminu finala nema ga najmanje do sredine srpnja.

    Livija se čeka, Fila bu obavio posel kak spada.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Hajduk je belgijskog stopera platio 200 tisuća eura.Ivdzo11

    Zvir za škatulu španjuleti.
    Koja tragikomedija i sramota.. 200 keka na rate :rofl:

    ali može se povuci paralelabadjibadara

    Po tome mozes povuci paralelu između Zajca i Krovinovica? Osim lige nemaju apsolutno nist zajednickog.
  • Shit of the day
    Štimac: Dalic ima 2 medalje, tko smo mi da ga propitkujemo

    I ovu dvorsku ludu upregnuli u pranje imidza nedodirljvog i poniznog izbornika.

    "Nije ovo individualni sport, ovo je timski sport. Prema tome, vjerujmo Zlatku, pa i da ne napravi ništa iduća dva svjetska prvenstva, nemamo pravo takva pitanja postavljati jer nismo kulturni prema njemu i ne poštujemo ono što je napravio. I tu završava sva priča"

    Ta budaletina bi ga ostavila na klupi i dalje.

    A kaj drugo napisati nego: Štimac jebo te Dalic i ti njega.
  • 1.HNL 2026./2027.
    jebiga moraju nekaj dopeljati da pokazu kak nekaj rade.
    A kak nemaju za kifle, onda dovode ove beskorisne anonimuse.
    Ovo nekaj klinaca kaj je nekaj valjalo su prodali.
    Zatvaraj butigu.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Čekamo komentare.. dovodidu škovace nogometaše, a di ce igrat bidna dica?
    Furešti ne razumiju ca je dispet. Oli ce se i ovi samo prešetavat i uzimati puste pineze?

    Dajte ugasite vise to smece od kluba da se ne sramotite.
    Vjerojatno je riječ o drugom Brazilcu nakon Carlosa koji ne zna štopati loptu u povijesti brazilskog nogometa.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ocito sili PiriČevi pinezi i dolazidu zviri.
    Spavaš li mirno Žilina?
  • 1.HNL 2026./2027.
    Pise u clanku "publika ga je znala nagraditi pljeskom" pa koja publika?.. nekaj malo rodbine igraca i zastitari?

    Stiglo belgijsko "megapojačanje" u Split.Sibirski plavac

    Van Torbek tek stigao a vec poceo srati.
    "Ovo je novo poglavlje u mojoj karijeri, jako dobro sam upoznat s Hajdukom jer u Belgiji slovi za veliki klub bogate tradicije".

    Da, velika tradicija debrecinki i fritula.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    slazem se da nije neki strucnjak.. ali kaj se te sezone tice.. cinjenica je da mu je sotona natrpal roster sa nekvalitetnim igracima iz hnla. Ak me dobro pamcenje sluzi 2/3 u21 repke.