Comments

  • 1.HNL 2026./2027.
    Dinamov recept? Da isto je uloziti u momcad 20 milijuna ili 200 tisuca eura. :rofl:
  • 1.HNL 2026./2027.
    Kao u svemu, tak i u nogometu za određenu ligu treba povlaciti usporedbu s najboljim u drzavi.
    Da li bi mi bili zadovoljni ovakvim prijelaznim rokom (samo za hnl okvire?) nema jebene šanse.
    Mi smo prije godinu dana dovodili nekaj poznatih nogometasa, nekaj etabliranih sa vrlo dobrim cvjem... i bilo je milijardu i jedna sumnja.

    Dal ova skupina nogometasa nazovimo ih tak nekaj moze napraviti? Iole konkretno? Tesko.
    Ovo mi smrdi na Cosmijevu Rijeku, kad se Miskovic sportski djelatnik svih vremena i njegova desanka šakić Palikuca zaigrali Football Managera zeleci sa škartom sa svih strana svijeta napraviti rezultat.

    Zadovoljan sam, bit ce mogo igraca koji ce dobiti mutual contract termination i lijepi dzeparac na kraju sezone. A dica propadaju i igradu treci ili koji rang po dalmatinskim vukojebinama de nema jos asfalta i rasvjete.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Mislim da se više zajebavaju na svoj račun nego kaj to fakat misle. Iako, cijeli taj ajdučki puk ima svakakvih pacijenata, tako da nije nemoguće da oni ova pojačanja vide kao nešto vrh.Sibirski plavac

    Ako mislis na upise na snetu, upisi su i vise nego ozbiljne interpretacije.. te ne vidim nekog oblika sarkazma ili zajebancije.
    Po tome kaj sam procital, oni su i vise nego uvjereni u ispravnost tih poslova.

    Samo čekajmo da ih Žilina nakanta i odmah će Graf postati Poljska prevara u njihovim očima.Sibirski plavac

    Prika, puno je novih zviri. Triba cekat da se sve poslozi. Škartat Europu i fokus na fritulu.

    A samo prije mjesec - dva vrtila se druga prica.. nek igra Livaja i 10 juniora, nasa dica.

    To je takva psihijatrija, da im kazu da kod svakog dolaska na utakmicu pojedu kantu govana.. oni bi pitali jel ima repete?
  • 1.HNL 2026./2027.
    Sve to na papiru "lijepo" izgleda. Nakrcas ekipu s igracima odsvukud i ajmo vozi i to iz nizeligaskih klubova.

    Pitam se samo zakaj to vec prije nisu napravili malo bogatiji klubovi.

    Jucer - akademija Luka kurac Kaliterna
    Danas - furešti.

    Edit: nije da to Dinamo nije probal.. sa ipak zeru kvalitetnijim strancima.. rezultat znamo.

    Nije problem drzavljanstva vec ciste kvalitete igraca koja je itekak upitna.
  • Shit of the day
    I Viki je imal gaf jucer..
    slijedi minuta sutnje za Deschampsovu majku... nakon minute .... ovo je bila minuta sutnje za zrtve potresa u Venezueli.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Sve je to ok kaj oni delaju pokusavajuRoky

    Kak je to ok, kad ni Belupo u najgorim danima besparice nisu dovodili takve panjčuge.

    kakva je situacija s tim monitoringom?
    Doveli onog Van der Torbeka za 200 keka.. ili smiju dovoditi igrace samo na free?
  • 1.HNL 2026./2027.
    vjerojatno misle da budu to kvalitete igraci ko npr Tavares, Tabinas, Gonzalez, Mejia itd.
    Samo kad takvi strani anonimci dođu na neku razinu prođe sezona i pol.
    U Varazdinu, Vukovaru ih mogu cekati.. ovi ce ih namlatiti nakon 2 kriva dodavanja.
    Isto tak, tim no name igracima je upitno vrijeme prilagodbe. Nisu to profici visokog kalibra koji se brzo aklimatiziraju na novu sredinu.
    Kolike smo mi strance dovodili iz brazilskih vukojebina pa im je trebalo 2 godine da nadođu.. a 99,9 posto ih je škartirano jako brzo.
  • 1.HNL 2026./2027.
    kad svake godine mijenjas smjer, nema šanse da to moze dati rezultat.
    Prosle sezone su gurali klince, nekaj prodali i umjesto da nastave tim putem jer je to jedino odrzivo, oni dodaju gasa i nakrcaju roster igracima s dna kace.
    A i te tekice su overrated.. pa ovdje na forumu imas kolege koji na dnevnoj bazi pronalaze jeftine i dobre igrace.
    Jedino kaj ih sve nemres dopeljati, vec moras od te hrpe probrati kaj ti odgovara.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Pretprosla sezona: dovode se strana pojacanja.
    Prosle sezone: stranci ne valjaju, nek igra Livaja i 10 juniora.
    Nadolazeca sezona: dovodimo strance iz žblj nizeligaskih klubova Europe.

    STRATEGIJA
  • 1.HNL 2026./2027.
    Sad bi morao biti jeftin, a ponajbolji je igrač lige.Mali dioničar

    Za Fruka treba iskeširati 5 milja minimum.
    Bolje te pare uloziti u Livakovica
  • 1.HNL 2026./2027.
    S druge strane ako s nama ne uspostave neki partnerski odnos u smislu da im posudimo kojeg igračaProfesor Baltazar

    Mišković: a di sam ja tute?
    Rijeka ne funkcionira po principu "posudi igraca pa ga razvijaj za drugi klub". Rijeka zeli igraca za dzabe.
    Lako je stvarati ekipu kad ti najbolji klub drzave salje kamione igraca.
    Da ga vidimo sad kak je uspjesan i kak ce sloziti ekipu.
    Mi smo se svojeg škarta skoro pa cijelog rijesili i nemamo vise kaj poslati na Rujevicu.
  • Shit of the day
    Frane Marsic: stvara se moderan i jak ajduk.


    Kolekcionari bombasticnih clanaka i jos vecih najava..

    Dobro bi bilo se sjetiti ovoga tam negdje u svibnju 2027. godine.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Prosle sezone je Hajduk krenul v dobrem smeruFacke

    Oni i dobar smjer :rofl: :rofl:

    Kod njih samo

    IMG-1671.jpg
  • 1.HNL 2026./2027.
    Čisti PR članak, ne želim reći plaćeni,vjeko1701

    Kak je napisano.. pa ni vlastita mater nebi tog Pirića tak nahvalila.
    Čim to nejde tak glatko, a ovi dopeljavaju igrace ne s buvljaka nego iz kontejnera Europe zgleda sekta ne pusta uzde..
    na kraju je bitno tko ce prat pineze.. sekta ili Piric. Bit ce gusta trka.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Frane Maršić: ajduk na raskrsnici, PiriČ nosi pineze i bolju buducnost

    "Pa i Ivan Rakitić je čak nedavno tijekom jednog od prijelaznih rokova rekao da Hajduk treba i novac i novi stadion jer se igračima više ne može pričati o ljepoti hrvatske obale, otocima, splitskom moru i vremenu."

    Mi se zajebavali s tim, kad ono stvarno istina :rofl: