Comments

  • 1.HNL 2026./2027.
    na kraju ce vratiti obojicu u prvi sastav, kao da se nist nije dogodilo.
    Ovo je takva razina dilentantizma, neznanja i nesposobnosti koje se ne toleriraju ni u nizeligaskim klubovima.

    Bit ce ovo jedna vrlo zabavna sezona.. jos kad ispadnu nabrzinu iz Europe.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Rekao bi da je među navijačima Hajduka 90% protiv NH i da to nezadovoljstvo buja.Ivanmtk


    Ne vjerujem da je toliki postotak.
    Mislim da je pad prodaje pretplata uzrokovan time da nema šoldi za zviri i povratak neke ocvale legende da se stvori hype.
    Znam da su navijaci tog lokalnog klubica totalno cijepljeni od stvarnosti i zive dalje u dubokom uvjerenju da su razlozi njihovih neuspjeha 340 kilometara sjevernije a ne oni sami.

    Podrska sekti, da i dalje nastavi ovako dobar rad.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    potpis.
    Svakom kome smetaju kladionice (znamo svi kaj su kladionice) nek dopelja sponzora koji bu dal vise para.
    Ljudi nemaju pojma kak je tesko neku firmu najebati da ti da lovu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    kvalifikacijska grupa za SP bila Danska, Grčka, BiH i Slovenija, a ne da ti je kao danas jedini ozbiljan konkurent Češka.Filip85


    To su bile kvalifikacije.. kad je svaka tekma bila na noz i moral si se dobrano pomuciti da uzmes bodove.
    Al bitno da se Dalic kurci kak smo sad prosli kvalifikacije nikad bezbolnije.
    Jebote pa Belupo bi presel tu skupinu s eventualno jednim porazom.
  • Transferi - rasprave
    s obzirom da ima ugovor jos godinu dana. Ne vidim smisla da se proba s njim opet.
    Uzeti neku pinku ili postotak te se rijesiti njegove place.
    Potraziti neko drugo kvalitetnije rjesenje.

    Eo ode Soldo za 2 milje...moždarokikaciga

    Odlican deal za rotacijskog veznjaka. Tesko da nam moze nekaj vise dati od toga kaj je dao uz vrlo dobru odstetu.
    Oslobađamo mjesto u momcadi i također se rjesavamo njegove place.
  • Transferi - rasprave
    To su židovske posla. On se predomislio u zadnji čas zbog žene,pešća

    Upravo to.
    Navijaci bijesni na klub koji mu nije htio dati novi/veci ugovor. Pa "pregovara" s nama i onda je zena odlucila. :rofl:
    Nema veze, ima kvalitetnih igraca kolko hoces.
  • Transferi - rasprave
    ako napise takav clanak.. onda je stvarno dokazal da je glupi idiot.
    Livijev potpis nam je veca garancija kvalitete i na terenu i svlacionici od bilokojeg krila ili veznjaka kojeg bi dopeljali.
  • 1.HNL 2026./2027.
    a sve to kaj Misko i agenti cmizdre na kraju ispadne "dzaba smo krečili"
    I Zlomislic i Durdov "vrijede" prek 2 milje svaki pa kad bi zbrojio oba transfera nemres dobiti 2 milje da si skopaš oko.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    pa da mi kao clanovi pokrijemo klubu taj gap.Crni86

    Klub treba podrzavati vrijednosti, ali samo do granice kad pocinje ulaziti u novcanike ljudi.
    Bilo bi komentara.. "ostavili pare kladionici i zavukli ruku u novcanik ljudi koji iovako puno novaca daju klubu i vec sad jedva sklapaju kraj s krajem".
    Nastavi niz.. po vlastitom izboru.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Mene smeta što nam je sponzor Coca Cola koja je veče zlo od pive i vinaFelceAzzurro

    Isto mozemo reci i za Franck, Kraš jbg.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Zlomislic samo u Stodrinoj glavurdi vrijedi 2 milje eura.
    Isto kak i Durdov 2 i pol milje eura bez obzira na trajanje ugovora.
    Samo bum rekel.. who the fuck is Stodra.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    nedavno je netko spomenul kak su tifusari odjebali coca-colu.. i ovi dosli k nama.
    Zamisli situaciju da mi odjebemo ove i odu tovarima?
    Svi bi se digli na zadnje noge.

    pa ne promoviramo tvornicu kokaina u Kolumbiji.
    Promoviramo tvrtku koja legalno posluje na teritoriju Rh.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Nitko se ne slaze s tim da je ime kladionice na dresu.
    Nogometni klub ne postoji da Don Qijotovski ide đonom prema poslovnim subjektima koji legalno posluju na podrucju RH.
    Nema potrebe da se Dinamo bavi socio-ekonomskim problemima patoloskih kockara.
    Tim sranjem se nek bavi drzava i drustvo u cjelini kako to suzbiti.

    Da odjebemo njih kao sponzora, dal bi bio manji broj kockara u Hrvatskoj? Nebi sigurno.. ali bi Dinamo kao klub dosel na glas kao nepouzdan poslovni partner.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    rista, da svih 60000 clanova potrosi toliko.. mi bi opet morali uzeti na dres tu jebenu kladionicu.
    Znas i sam u kakvoj ekonomiji Dinamo kao klub posluje.. ako netko da vise.. hvala Bogu micemo ih..
    ali nismo nazalost u poziciji da izbjegavamo sponzore. Kak god se ne slagali s tim, to je losa poslovna praksa da izbjegavamo firmu xy zbog toga jer ta firma zarađuje novac jer drugi kockaju.
    Svake sezone tj godine je borba kako napuniti budget.
    I coca-cola je otrov.. i njih cemo odjebati?