Comments

  • 1.HNL 2026./2027.
    Nekako sumnjam da ce ovaj cetvrtpismeni krkan pronaci nacin kojeg se malo ozbiljniji igraci nisu dosjetiliPacho

    Upravo to. Pa jedan Psg, City itd imaju takav pravni tim strucnjaka, pravnika, ekonomista da ih se nebi posramile ni bogatije drzave.
    Da postoji kakva rupa.. ti ljudi bi to iskopali i nebi se danas City susrel sa 500 problema, tuzbi i svih ostalih sranja kaj ide uz krsenje FFP-a.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kovačić je dobar igračmosad

    Nitko ne spori da je Kovacic dobar igrac, ali je totalno van natjecateljskog ritma, forme, icega cime moze biti koristan za momcad.
  • Transferi - rasprave
    14 lijevih bekova u 5 sezona. Ne znam dal bi se covek smijal ili plakal.
  • Mlađe Kategorije
    IMG-1662.jpg

    Evo nam jos jednog potpisa.
    Radi se punom parom :clap:
    Ivano Nevjestic 2008. godiste, stoper potpisao profi ugovor. Radi se o povratniku u tvornicu talenata Hitrec-Kacian iz Gorice.
    Sretno
    (jebemti procital sam Ivan Nevistic.. skoro me šlagiralo :rofl: )
  • 1.HNL 2026./2027.


    S obzirom da su nasi "rivali" krenuli s prijateljskim utakmicama. Uz želju da im cijela iduca sezona bude kao dvoboj iz vec davne 2005. godine.
    Antologijski dvomeč koji mi uvijek popravi raspolozenje.
    Ne mogu ja biti tak sjeban, da mi ovakvi sazeci ne poprave dan.
  • Mlađe Kategorije
    IMG-1661.jpg

    Karlo Zirdum, 2009. godiste, stoper, potpisao novi stipendijski ugovor.
  • Transferi - rasprave
    Luka Modrić ostaje u Milanu

    • Luka Modrić je odlučio nastaviti svoju karijeru u AC Milanu

    • Talijanski mediji navode da Hrvat želi ostati još jednu sezonu u Milanu, a konačna odluka očekuje se nakon razgovora s novim trenerom.
    Nogo

    Fala kurcu, bar nebumo citali svaki dan novi "obrat".
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ukupno u karijeri ima 175 seniorskih nastupaNogo

    Ako ima 27 godina, kad je taj pocel igrati nogomet? S 22 godine?

    Danas - zvir
    Za godinu dana - belgijska prevara.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Hajduk dovodi našoj javnosti nepoznatog igrača u najboljim godinama, s iskustvom nizozemske i belgijske lige, europskim utakmicama i jasnim profilom ljevonogog stopera.Nogo

    Konacno je Graf pocea dovoditi zviri. Jos k tome mukte.
    Privuka ga je zov Poljudske lipotice, najludje atmosfere na svitu i vonj uzganih katriga i ulja za fritule.
  • 1.HNL 2026./2027.
    I vi bi da ovakav klub propadne? Neka ih vječno :lol:striko

    Da, naravno i uvijek sam za to da propadnu.
    Svo naricanje magaraca zadnjih 20 godina nebi bilo nista usporedbi s time. Kaj je jos bitnije liga bi prodisala i mozda bi kroz koju godinu dobili jos neki klub uz nas i povremeno Rijeku koji bi nekaj konkretnije napravil u Europi.
    Sucima bi bilo lakse suditi, nebi vise bilo misljenje obicnih promatraca kak je sve namjesteno i kak suci pogoduju jednom klubu.

    Cijela liga i drzava su postali taoci te nakupine fekalija koji domacem nogometu pridonosi jedino na nacin da je nama, suparnickim navijacima zabavno gledati njihovo utapanje u vlastitim govnima.

    Nek se utope.. ko ih jebe.
  • 1.HNL 2026./2027.
    na kraju ce vratiti obojicu u prvi sastav, kao da se nist nije dogodilo.
    Ovo je takva razina dilentantizma, neznanja i nesposobnosti koje se ne toleriraju ni u nizeligaskim klubovima.

    Bit ce ovo jedna vrlo zabavna sezona.. jos kad ispadnu nabrzinu iz Europe.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Rekao bi da je među navijačima Hajduka 90% protiv NH i da to nezadovoljstvo buja.Ivanmtk


    Ne vjerujem da je toliki postotak.
    Mislim da je pad prodaje pretplata uzrokovan time da nema šoldi za zviri i povratak neke ocvale legende da se stvori hype.
    Znam da su navijaci tog lokalnog klubica totalno cijepljeni od stvarnosti i zive dalje u dubokom uvjerenju da su razlozi njihovih neuspjeha 340 kilometara sjevernije a ne oni sami.

    Podrska sekti, da i dalje nastavi ovako dobar rad.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    potpis.
    Svakom kome smetaju kladionice (znamo svi kaj su kladionice) nek dopelja sponzora koji bu dal vise para.
    Ljudi nemaju pojma kak je tesko neku firmu najebati da ti da lovu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    kvalifikacijska grupa za SP bila Danska, Grčka, BiH i Slovenija, a ne da ti je kao danas jedini ozbiljan konkurent Češka.Filip85


    To su bile kvalifikacije.. kad je svaka tekma bila na noz i moral si se dobrano pomuciti da uzmes bodove.
    Al bitno da se Dalic kurci kak smo sad prosli kvalifikacije nikad bezbolnije.
    Jebote pa Belupo bi presel tu skupinu s eventualno jednim porazom.