1.HNL 2026./2027. I vi bi da ovakav klub propadne? Neka ih vječno :lol: — striko
Da, naravno i uvijek sam za to da propadnu.
Svo naricanje magaraca zadnjih 20 godina nebi bilo nista usporedbi s time. Kaj je jos bitnije liga bi prodisala i mozda bi kroz koju godinu dobili jos neki klub uz nas i povremeno Rijeku koji bi nekaj konkretnije napravil u Europi.
Sucima bi bilo lakse suditi, nebi vise bilo misljenje obicnih promatraca kak je sve namjesteno i kak suci pogoduju jednom klubu.
Cijela liga i drzava su postali taoci te nakupine fekalija koji domacem nogometu pridonosi jedino na nacin da je nama, suparnickim navijacima zabavno gledati njihovo utapanje u vlastitim govnima.
Nek se utope.. ko ih jebe.