Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo rista, da svih 60000 clanova potrosi toliko.. mi bi opet morali uzeti na dres tu jebenu kladionicu.
Znas i sam u kakvoj ekonomiji Dinamo kao klub posluje.. ako netko da vise.. hvala Bogu micemo ih..
ali nismo nazalost u poziciji da izbjegavamo sponzore. Kak god se ne slagali s tim, to je losa poslovna praksa da izbjegavamo firmu xy zbog toga jer ta firma zarađuje novac jer drugi kockaju.
Svake sezone tj godine je borba kako napuniti budget.
I coca-cola je otrov.. i njih cemo odjebati?