Comments

  • Shit of the day
    Frane Marsic: stvara se moderan i jak ajduk.


    Kolekcionari bombasticnih clanaka i jos vecih najava..

    Dobro bi bilo se sjetiti ovoga tam negdje u svibnju 2027. godine.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Prosle sezone je Hajduk krenul v dobrem smeruFacke

    Oni i dobar smjer :rofl: :rofl:

    Kod njih samo

    IMG-1671.jpg
  • 1.HNL 2026./2027.
    Čisti PR članak, ne želim reći plaćeni,vjeko1701

    Kak je napisano.. pa ni vlastita mater nebi tog Pirića tak nahvalila.
    Čim to nejde tak glatko, a ovi dopeljavaju igrace ne s buvljaka nego iz kontejnera Europe zgleda sekta ne pusta uzde..
    na kraju je bitno tko ce prat pineze.. sekta ili Piric. Bit ce gusta trka.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Frane Maršić: ajduk na raskrsnici, PiriČ nosi pineze i bolju buducnost

    "Pa i Ivan Rakitić je čak nedavno tijekom jednog od prijelaznih rokova rekao da Hajduk treba i novac i novi stadion jer se igračima više ne može pričati o ljepoti hrvatske obale, otocima, splitskom moru i vremenu."

    Mi se zajebavali s tim, kad ono stvarno istina :rofl:
  • 1.HNL 2026./2027.
    je malo onako ne fer jer je na proljeće igrao Ligue 1 sa Nantesom i čak startao neke utakmiceDinamosaurus

    Da ima neku kvalitetu, uzel bi ga barem neki drugoligas.
    Otici iz prve u petu ligu je bas ono tesko nazadovanje.
    Vrijeme ce pokazati.
  • 1.HNL 2026./2027.
    pitanje koliku placu ima Karacic.. mozda i njega zele nekam ftopiti. Širok je spektar gluposti koje oni mogu napraviti.
    Netko je spomenul Goricu.. i tu buraniju.. pa Belupo je napravil smislenije transfere to sitno kaj sam popratil.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ali možda se nikome iz naših liga ne ide u tu prčiju pa traže sve i svašta.Dendle71

    Ovo je isto moguce. Para nemaju da daju vecu placu.. a za te pare mogu bezbrizno igrati nogomet u Koprivnici, Varazdinu, Puli i nitko ih nece pljuvati i ganjati po gradu.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Bernauer je za ove trupce Sergio Ramos. A dobro se sjecamo koliko ga se pljuvalo i hejtalo po novinama.
    Ajde DNOvinari - kriterij, kriterij.
  • Transferi - rasprave
    kvale krecu to je tocno. Filipovic bi branio ovak ili onak.
    Racunaj da se Livi nebu vrnul jos desetak dana iza nase zadnje utakmice. Ako i ne prejdemo u osminu finala nema ga najmanje do sredine srpnja.

    Livija se čeka, Fila bu obavio posel kak spada.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Hajduk je belgijskog stopera platio 200 tisuća eura.Ivdzo11

    Zvir za škatulu španjuleti.
    Koja tragikomedija i sramota.. 200 keka na rate :rofl:

    ali može se povuci paralelabadjibadara

    Po tome mozes povuci paralelu između Zajca i Krovinovica? Osim lige nemaju apsolutno nist zajednickog.
  • Shit of the day
    Štimac: Dalic ima 2 medalje, tko smo mi da ga propitkujemo

    I ovu dvorsku ludu upregnuli u pranje imidza nedodirljvog i poniznog izbornika.

    "Nije ovo individualni sport, ovo je timski sport. Prema tome, vjerujmo Zlatku, pa i da ne napravi ništa iduća dva svjetska prvenstva, nemamo pravo takva pitanja postavljati jer nismo kulturni prema njemu i ne poštujemo ono što je napravio. I tu završava sva priča"

    Ta budaletina bi ga ostavila na klupi i dalje.

    A kaj drugo napisati nego: Štimac jebo te Dalic i ti njega.
  • 1.HNL 2026./2027.
    jebiga moraju nekaj dopeljati da pokazu kak nekaj rade.
    A kak nemaju za kifle, onda dovode ove beskorisne anonimuse.
    Ovo nekaj klinaca kaj je nekaj valjalo su prodali.
    Zatvaraj butigu.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Čekamo komentare.. dovodidu škovace nogometaše, a di ce igrat bidna dica?
    Furešti ne razumiju ca je dispet. Oli ce se i ovi samo prešetavat i uzimati puste pineze?

    Dajte ugasite vise to smece od kluba da se ne sramotite.
    Vjerojatno je riječ o drugom Brazilcu nakon Carlosa koji ne zna štopati loptu u povijesti brazilskog nogometa.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ocito sili PiriČevi pinezi i dolazidu zviri.
    Spavaš li mirno Žilina?
  • 1.HNL 2026./2027.
    Pise u clanku "publika ga je znala nagraditi pljeskom" pa koja publika?.. nekaj malo rodbine igraca i zastitari?

    Stiglo belgijsko "megapojačanje" u Split.Sibirski plavac

    Van Torbek tek stigao a vec poceo srati.
    "Ovo je novo poglavlje u mojoj karijeri, jako dobro sam upoznat s Hajdukom jer u Belgiji slovi za veliki klub bogate tradicije".

    Da, velika tradicija debrecinki i fritula.