Comments

  • 1.HNL 2026./2027.
    Pretprosla sezona: dovode se strana pojacanja.
    Prosle sezone: stranci ne valjaju, nek igra Livaja i 10 juniora.
    Nadolazeca sezona: dovodimo strance iz žblj nizeligaskih klubova Europe.

    STRATEGIJA
  • 1.HNL 2026./2027.
    Sad bi morao biti jeftin, a ponajbolji je igrač lige.Mali dioničar

    Za Fruka treba iskeširati 5 milja minimum.
    Bolje te pare uloziti u Livakovica
  • 1.HNL 2026./2027.
    S druge strane ako s nama ne uspostave neki partnerski odnos u smislu da im posudimo kojeg igračaProfesor Baltazar

    Mišković: a di sam ja tute?
    Rijeka ne funkcionira po principu "posudi igraca pa ga razvijaj za drugi klub". Rijeka zeli igraca za dzabe.
    Lako je stvarati ekipu kad ti najbolji klub drzave salje kamione igraca.
    Da ga vidimo sad kak je uspjesan i kak ce sloziti ekipu.
    Mi smo se svojeg škarta skoro pa cijelog rijesili i nemamo vise kaj poslati na Rujevicu.
  • Shit of the day
    Frane Marsic: stvara se moderan i jak ajduk.


    Kolekcionari bombasticnih clanaka i jos vecih najava..

    Dobro bi bilo se sjetiti ovoga tam negdje u svibnju 2027. godine.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Prosle sezone je Hajduk krenul v dobrem smeruFacke

    Oni i dobar smjer :rofl: :rofl:

    Kod njih samo

    IMG-1671.jpg
  • 1.HNL 2026./2027.
    Čisti PR članak, ne želim reći plaćeni,vjeko1701

    Kak je napisano.. pa ni vlastita mater nebi tog Pirića tak nahvalila.
    Čim to nejde tak glatko, a ovi dopeljavaju igrace ne s buvljaka nego iz kontejnera Europe zgleda sekta ne pusta uzde..
    na kraju je bitno tko ce prat pineze.. sekta ili Piric. Bit ce gusta trka.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Frane Maršić: ajduk na raskrsnici, PiriČ nosi pineze i bolju buducnost

    "Pa i Ivan Rakitić je čak nedavno tijekom jednog od prijelaznih rokova rekao da Hajduk treba i novac i novi stadion jer se igračima više ne može pričati o ljepoti hrvatske obale, otocima, splitskom moru i vremenu."

    Mi se zajebavali s tim, kad ono stvarno istina :rofl:
  • 1.HNL 2026./2027.
    je malo onako ne fer jer je na proljeće igrao Ligue 1 sa Nantesom i čak startao neke utakmiceDinamosaurus

    Da ima neku kvalitetu, uzel bi ga barem neki drugoligas.
    Otici iz prve u petu ligu je bas ono tesko nazadovanje.
    Vrijeme ce pokazati.
  • 1.HNL 2026./2027.
    pitanje koliku placu ima Karacic.. mozda i njega zele nekam ftopiti. Širok je spektar gluposti koje oni mogu napraviti.
    Netko je spomenul Goricu.. i tu buraniju.. pa Belupo je napravil smislenije transfere to sitno kaj sam popratil.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ali možda se nikome iz naših liga ne ide u tu prčiju pa traže sve i svašta.Dendle71

    Ovo je isto moguce. Para nemaju da daju vecu placu.. a za te pare mogu bezbrizno igrati nogomet u Koprivnici, Varazdinu, Puli i nitko ih nece pljuvati i ganjati po gradu.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Bernauer je za ove trupce Sergio Ramos. A dobro se sjecamo koliko ga se pljuvalo i hejtalo po novinama.
    Ajde DNOvinari - kriterij, kriterij.
  • Transferi - rasprave
    kvale krecu to je tocno. Filipovic bi branio ovak ili onak.
    Racunaj da se Livi nebu vrnul jos desetak dana iza nase zadnje utakmice. Ako i ne prejdemo u osminu finala nema ga najmanje do sredine srpnja.

    Livija se čeka, Fila bu obavio posel kak spada.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Hajduk je belgijskog stopera platio 200 tisuća eura.Ivdzo11

    Zvir za škatulu španjuleti.
    Koja tragikomedija i sramota.. 200 keka na rate :rofl:

    ali može se povuci paralelabadjibadara

    Po tome mozes povuci paralelu između Zajca i Krovinovica? Osim lige nemaju apsolutno nist zajednickog.
  • Shit of the day
    Štimac: Dalic ima 2 medalje, tko smo mi da ga propitkujemo

    I ovu dvorsku ludu upregnuli u pranje imidza nedodirljvog i poniznog izbornika.

    "Nije ovo individualni sport, ovo je timski sport. Prema tome, vjerujmo Zlatku, pa i da ne napravi ništa iduća dva svjetska prvenstva, nemamo pravo takva pitanja postavljati jer nismo kulturni prema njemu i ne poštujemo ono što je napravio. I tu završava sva priča"

    Ta budaletina bi ga ostavila na klupi i dalje.

    A kaj drugo napisati nego: Štimac jebo te Dalic i ti njega.
  • 1.HNL 2026./2027.
    jebiga moraju nekaj dopeljati da pokazu kak nekaj rade.
    A kak nemaju za kifle, onda dovode ove beskorisne anonimuse.
    Ovo nekaj klinaca kaj je nekaj valjalo su prodali.
    Zatvaraj butigu.