Comments

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ne daj bože preispitivati takve odluke prije prvenstva.Frizura Robija M

    O popisu se prica otkad je obznanjen.
    Novinari koji pisu o nogometu i koji "kuze" nogomet ne zele ili ne znaju postaviti logicna pitanja oko popisa. Ostali koji su u i oko nogometa šute.. dobro je vako.
    Ne daj Boze da je netko pital masnokosog prejebnika zakaj je zval 10 veznjaka istog/slicnog profila, 7 stopera, 1 beka i dva od 5 napadaca koje nemres ukalupiti u ovu ultrasporu momcad kojoj je SF izvesti posteni korner.
    Napravio je isto sranje ko prije 2 godine.. rezultat bu siguran sam drugaciji.. aha how yes no.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Dapace ovaj potez je sjajna stvar za Dinamo.
    Mozemo njihovim talentiranim klincima koji su ispravni u glavi ponuditi automatsko lansiranje u B ekipu.
    Igranje druge lige, kroz godinu dvije ako nece biti dobri za Dinamo, moze ih uzeti nekakva Gorica, Varazdin itd.
    U cetvrtoj ligi te niki vrag ne vidi kaj i kak igras.
    O vrbovanju iz ostalih klubova da ne govorim.. prije ce izabrati nas i smislen projekt nego ovo govno napravljeno zbrda zdola.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ak Krama otpadne onda treba na kladionici igrati da dajemo manje od 3 gola na kompletnom turniru.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ne mislim nikog optuzivati, al nebi me cudilo da je ovo namjerno napravljeno.. tj po necijim instrukcijama.
    Ak imam dokaze idem na sud. A i klubu nije u interesu da se zajebava s time zbog 70.000 ojra.

    "Htio sam biti u Dinamu i dobiti funkciju koju sam htio. Dobivao sam obećanja da ću dobiti posao u Dinamu kad dođe demokratska vlast. Svi su se tamo skrasili, jedino ja nisam"
    ovo je iz clanka starog 7 mjeseci.

    Slavek, jebiga svi bi mi svasta pa to ne dobijemo u zivotu.
  • Bivši Igrači & Treneri
    da je Dinamo stvarno duzan te novce, pa nikome nije u interesu da se povlacimo po medijima zbog 70.000 eura.
    Dug bi se rijesio da postoji.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Nekaj je mutno sa cijelom tom pričomDerHerrKool

    Ako ima svu dokumentaciju, presude, ode na sud i prici kraj.
    A ne kaj se ovak potuca po medijima.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kakvog ima smisla slati igrace na posudbu u 3. ili 4. rang?
    Mali milijun pitanja i nepoznanica.
    Ne znas kakvi su treneri, tereni za treniranje i igranje. Kvaliteta ostatka momcadi je diskutabilna.
    Klubovi koji imaju ambicije za rang vise ne zele takvu suradnju, ostali imaju krš od kadra.
  • 1.HNL 2025./2026.
    ako sam dobro upratio sve, nebumo nikaj platili za igranje druge lige.
    Ako se ne varam, 400 keka je trebalo platiti za igranje prosle godine.

    mi smo se stvarno usrecili s posudbama igraca.. siguran sam da se budu i oni tak.
  • Transferi - rasprave
    kaj se cudis kad su pojedini vlasnici klubova izjavili da nebi imali juniorski pogon, da im to propozicije dozvole.
  • 1.HNL 2025./2026.

    Glup, gluplji, tovari. :rofl:

    Edit: i za to im je kriv Hns, Dinamo, Zagreb, Boban, Mamic, lopte, travnjak, stanje šekreta na kojem igraju?
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    ali jako limitiran sto se tice kreacije i sudjelovanja u igri ofenzivno ili defenzivnoflexXy

    Od napadaca se ocekuje da trpa.
    Imali smo jednog takvog koji se igral futsala, pa smo igrali dosadan i negledljiv nogomet sa milijardu dodavanja i kruzenja oko protivnickih 16 metara.
    To je odlicno funkcioniralo kad smo imali kvaliteniju ekipu. Al prosle i pretprosle sezone bas i nije.
    Takvu spicu kakvu bi ti htel treba platiti 50 milja eura.

    Edit: znam da je tema nepopularna misljenja.. al upis ti je bas "niđe veze".
  • Transferi - rasprave
    Nakon mykhaylichenka sam nesto skeptican prema shakhtarovim reprezentativcimaGoncalo Santos

    Da valjaju, nebi ih se Shakhtar rjesaval samo tak i to igraca u najboljim godinama.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Da moram nešto bombardirati, bomabrdirao bih Novu Tv.Hnlovac

    Ma i rtl.. sve ista govna.
    Tv mi doma sluzi kaj skuplja prasinu.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Pa kako vas nije sramota HRTDinamosaur

    Kaj se cudis? Kad je urednik sportskog programa Štašpit tovarčina koji drka na Livaju svaku utakmicu koju ih prenosi.
    Jebeno smece i on i ta televizija koju bi trebalo gađati s dalekometnim balistickim raketama kad su svi u toj zgradi.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    imaju kakvo dobro krilo ili šesticu?
    Da se ogrebemo.. makar budu drugi ih vec ocerupali..