Comments

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Matanović me ugodno iznenadio. Nisam znao da ima onih par prodora u sebi. Uvijek mi djelovao dosta teretan, ali ispada da je pokretljiviji od Budimira.

    I još jednom, Hrvatska je zabila iz prekida!!! I dalje nemrem vjerovat. I još zabije glavom igrač od kojeg bi najmanje očekivao da zabije, pogotovo glavom. Osip dobijem kad vidim one "kombinacije" iz kornera koje nikad niš ne donesu. I ovaj gol je pao drito iz ubačaja a ne pimplanja sa tim kombinacijama. Jače ekipe ne zabijaju iz kombinacija, ne kužim zakaj niša misle da bumo mi.

    Pašaliću tzv ubojita lijevica ostala u Rijeci. Jebote skoro svaki ubačaj mu ode na tribine...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Prvo poluvrijeme jučer solidno, drugo poluvrijeme opet prvih 10ak minuta dopustili Gani da nam stvara šanse i da strepimo. Onda je stigao onaj njihov gol i eto ti panike. Ali desilo se čudo, zabili smo iz prekida, i to jebeni Vlašić od svih igrača...

    Dinamovci sjajni bili, pogotovo Pero i Bati.

    Imamo šanse protiv CR7-a i ekipe, pogotovo jer njih vodi španjolski Dalić. Ok, možda preoštro, ali vidim po komentarima što navijača Belgije od prije, što Portugalskih sada, da nisu zadovoljni s njim. Valjda se neće Roniju otvoriti da baš protiv nas zabije gol dva....
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    A di baš Maroko Nizozemska stave u 3 ujutro....

    Anyways, mislim da prolaze Kanada, Japan, Njemačka, Nizozemska, Norveška, Francuska, Ekvador, Engleska, Senegal, SAD, Španjolska, Portugal (jebiga, nisam optimist za naše, daj Bože da me demantiraju), Švicarska, Egipat, Argentina, Kolumbija.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko


    Los Angelesu je nadimak Tehrangeles. Mislim da to dosta govori. Najveći broj Iranaca van Irana je u Los Angelesu. Većina ih je došla tamo od 1979. pa nadalje. Komentator (ako se dobro sjećam bio je Cmrečnjak) je i to spomenuo, ali nije htio reći zašto ih je toliko van Irana i to baš nakon 1979. :chin:
  • 1.HNL 2026./2027.
    "Nama igraju dica i domaći igrači, a Dinamu strani plaćenici". Ne tako davno ovo je bio narativ. Oh how turntables.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    O zabrani dolaska navijača, čelnih ljudi savezaemilperska

    Navijače im nisu zabranili. Krcate su im bile sve 3 tekme gdje je bilo more zastava sa lavom i suncem ( jedina i prava zastava Irana, koju je btw FIFA htjela zabraniti na stadionima jer je "politična". Ne znam kako povijesna zastava države, korištena stoljećima može biti "politička".)

    Ovih desetak ili koliko članova stožera kojima vize nisu odobrene su navodno bili članovi IRGC-a poslani da paze na igrače da ne bi slučajno netko od njih pobjegao iz kampa ili istaknuo neku anti režimsku poruku. Ovo nije moje mišljenje, nego su to pisali mnogi Iranski aktivisti na twitteru i ostalim mrežama.

    A i fučkanje na himnu dosta govori.
  • 1.HNL 2026./2027.


    Ma ne razumiš prika, mi smo ludi za titulon, ludi. Koji će to bit spektakl kada osvojimo. Oni kanal COPA90 će snimati specijal iz Splita i Dalmacije koji se tresu radi Ajduka. Kakvi Argentinci, Nijemci, Marokanci, Brazilci, Spalato je čudo neviđeno...

    Ovega iz Madagaskara će tribat naturalizirat da igra za Hrvatsku repstaciju koliko će dobar biti u Ajduku.
  • 1.HNL 2026./2027.


    Mislim da se više zajebavaju na svoj račun nego kaj to fakat misle. Iako, cijeli taj ajdučki puk ima svakakvih pacijenata, tako da nije nemoguće da oni ova pojačanja vide kao nešto vrh.

    Samo čekajmo da ih Žilina nakanta i odmah će Graf postati Poljska prevara u njihovim očima.
  • 1.HNL 2026./2027.


    Čim ova tvrdi da idu u pravom smjeru, mora da je istina. Atomski ajduk stiže, Tobole Žilino Gziro čuvajte se.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ako smo u Kataru dva puta uspjeli ne izgubiti od Maroka, koji je vidimo sad 4 godine nakon i dalje top momčad, ne kužim tolike brige oko Gane. A nije baš da smo s Marokom briljirali ni u jednoj ni drugoj tekmi.
  • KK Cibona


    A jebiga, pišu na Snetu da navodno ili Italija ili Španjolska. Ogromni su tamo ugovori u odnosu na naše. Ovo Robersonovo mi puno više nema smisla. Rumunjska.... Ali to isto govori di nam je košarka ako neki no name rumunjski klub ima više para od prvaka Hrvatske.
  • Prijateljska - Kalcer Radomlje - Dinamo Zagreb - 26.06.2026. u 18:30 - Nacionalni nog. centar Brdo
    Čudno mi je ovo gledat. Gledajući linoladine trupe zadnja 2 tjedna i njihovu "fenomenalnu igru" teško se ponovno naviknut na gledanje ekipe koja zna kaj radi.
  • KK Cibona
    I Šiško?
    Uff njegov odlazak nam je najveći gubitak. Ne znam fakat kakvo ime bi mogli dovesti da ga zamjeni. Dakle 2 najbolja igrača su nam otišla. Negdje sam pročitao da i Radovčić ima neku ponudu iz Turske?
    Tko onda uopće ostaje od ekipe?

    Nadam se barem jednom ili dvojici kapitalaca, barem u rangu Robersona i Šiška.