Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko I ja mislim da je Messi GOAT, ali nemojmo se zavaravati, dok nije uzeo svjetsko postojala je širom svijeta i dalje debata oko teme najboljeg ikad, pogotovo kad je Roni uzeo međunarodni trofej prije njega i to ako se ne varam u istoj godini kad je Messi izgubio Copu.
Mislim u samoj Argentini vjerojatno i danas ima određeni dio ljudi, uglavnom starijih, kojima je Diego i dalje nedodirljiv.
Sto ljudi, sto čudi. Kao što sam ranije rekao, nekoj baš starijoj genereaciji us vjerojatno Pele ili Cruyff najveći, pa da ne znam što Messi ili CR7 naprave. A ima i onih kojima je jedan Ronaldinho GOAT čisto po ljepoti igre, ali jebiga "zajebavao se. da nije, bio bi službeno GOAT".
Isto i u drugim sportovima. Nekome MJ, Schumacher, Federer, Rossi, a nekome Lebron, Hamilton, Djokovic, Marquez. Jebiga, svakakvih ljudi ima....