Transferi - rasprave Ma bolje i za njega da nije došao. Kad su tek stigle vijesti prije par dana da je navodno blizu nas, dovoljno je bilo otići u komentare domaćih članaka i društvenih mreža i vidjeti sramotne komentare "navijača" dok lik još nije ni došao u Zagreb. Ljudi su čak bili otvoreni u komentarima da im baš radi nacionalnosti lik i smeta i da mu nikad neće pljeskati na stadionu, čak da će mu i fućkati pri svakom dodiru lopte. Iako, recimo lik ima i Portugalsku putovnicu lol.
Baš me zanima kakva bi bila reakcija navijačkog puka da je lik Rus, Amer, Britanac, Iranac ili ne znam, Kinez.