Hrvatska nogometna reprezentacija Znam da su kalkulacije iritantne i sramota je da ovako igramo, ali ako recimo bude x danas, imamo još kakve takve šanse barem za prolaz među najboljim trećeplasiranim?
Btw, kakva Kolumbija, Portugal ili tko već, kad te jebeni Panamci dominiraju. Srećom po nas ne znaju zabit, inače bi bilo barem 0 2 na poluvremenu.