Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko Može se protiv Portugala. Na Euru 2016. je to bilo u par deka, zabili nam tek u kontri 3 minute do kraja produzetka i to nakon nase stative prije toga.
Ok neki će reći da Portugal nije tad imao igrače kao danas, ali svejedno. Iako, ne bih se slozio da je to bila slaba ekipa. CR7, Patricio, Nani, Pepe, Gomes, Sanches, Guerreiro, Quaresma.
Nije možda top razina kao današnja ekipa, ali nije ni za bacit. I ovo je još vrijeme kad je Roni bio 10 godina mlađi i redovno trpao u La ligi, ligi prvaka i za repku. Koliko se sjećam šansu nam stvorio nije.
Samo se nadam da ako primimo gol prvi u ovoj tekmi da se naši ne raspadnu kao protiv Engleske. Onakav raspad nakon gola Bellignhama nisam u životu vidio od ijedne ekipe. Da te tak strese gol i to tek na početku poluvremena, cijelo poluvrijeme je još pred tobom, a ti se tako usereš da ti ovi u idućim minutama 10 šansi slože.