Comments

  • 1.HNL 2026./2027.
    Ko će im sad prodati "milijune" dresova kad Bog baluna ode? Onaj novi španjolac Nemoral ili kak se već zove? Ili onaj pingvin s madagaskara?
  • 1.HNL 2026./2027.


    Slažem se, možda sam se preblago izrazio. Ali opet mi je baš zbog toga čudno da lik koji je imao kult ličnosti kao valjda nijedan igrač u hajduku u duuugo godina, i da čak i od njega na kraju uspiju napraviti neprijatelja i zamrziti ga. Mislim od magarećeg puka ništa više nemre iznenadit. :rofl:
  • 1.HNL 2026./2027.
    Sad kada Bog baluna iz inata potpiše za Carevića i tovarsku družinu iz Gorice i zabije na Poljudu za pobjedu. :cool:
  • 1.HNL 2026./2027.
    Iznenađujuće dosta pozitivnih reakcija na ovo od strane magarećeg puka koliko vidim po forumima i durštvenim mrežama. Naravno ima i ovih koji navijaju za NK Livaja i jebu Garciji i Grafu sve po spisku za ovo, ali dosta ih je zadoovljno.

    Koji cirkus će to biti kad onaj neki njihov lokalni medij (tv dalmacija ili tako neš) objavi one ulične ankete, ovaj put na temu tjeranja ćaće sa priprema. :rofl: :rofl:
  • 1.HNL 2026./2027.
    Neko magare na redditu:

    "Službeno potjeran zbog neslaganja s Garciom.
    Vodstvo kluba ga stavlja na transfer listu i čeka prvu ponudu, dok Marko želi slobodne papire."
  • 1.HNL 2026./2027.
    Hajdučki raspad, a sezona još nije ni krenula. :love:

    Football heritage, što bi rekao Mourinho.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Može se protiv Portugala. Na Euru 2016. je to bilo u par deka, zabili nam tek u kontri 3 minute do kraja produzetka i to nakon nase stative prije toga.

    Ok neki će reći da Portugal nije tad imao igrače kao danas, ali svejedno. Iako, ne bih se slozio da je to bila slaba ekipa. CR7, Patricio, Nani, Pepe, Gomes, Sanches, Guerreiro, Quaresma.

    Nije možda top razina kao današnja ekipa, ali nije ni za bacit. I ovo je još vrijeme kad je Roni bio 10 godina mlađi i redovno trpao u La ligi, ligi prvaka i za repku. Koliko se sjećam šansu nam stvorio nije.

    Samo se nadam da ako primimo gol prvi u ovoj tekmi da se naši ne raspadnu kao protiv Engleske. Onakav raspad nakon gola Bellignhama nisam u životu vidio od ijedne ekipe. Da te tak strese gol i to tek na početku poluvremena, cijelo poluvrijeme je još pred tobom, a ti se tako usereš da ti ovi u idućim minutama 10 šansi slože.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Matanović me ugodno iznenadio. Nisam znao da ima onih par prodora u sebi. Uvijek mi djelovao dosta teretan, ali ispada da je pokretljiviji od Budimira.

    I još jednom, Hrvatska je zabila iz prekida!!! I dalje nemrem vjerovat. I još zabije glavom igrač od kojeg bi najmanje očekivao da zabije, pogotovo glavom. Osip dobijem kad vidim one "kombinacije" iz kornera koje nikad niš ne donesu. I ovaj gol je pao drito iz ubačaja a ne pimplanja sa tim kombinacijama. Jače ekipe ne zabijaju iz kombinacija, ne kužim zakaj niša misle da bumo mi.

    Pašaliću tzv ubojita lijevica ostala u Rijeci. Jebote skoro svaki ubačaj mu ode na tribine...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Prvo poluvrijeme jučer solidno, drugo poluvrijeme opet prvih 10ak minuta dopustili Gani da nam stvara šanse i da strepimo. Onda je stigao onaj njihov gol i eto ti panike. Ali desilo se čudo, zabili smo iz prekida, i to jebeni Vlašić od svih igrača...

    Dinamovci sjajni bili, pogotovo Pero i Bati.

    Imamo šanse protiv CR7-a i ekipe, pogotovo jer njih vodi španjolski Dalić. Ok, možda preoštro, ali vidim po komentarima što navijača Belgije od prije, što Portugalskih sada, da nisu zadovoljni s njim. Valjda se neće Roniju otvoriti da baš protiv nas zabije gol dva....
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    A di baš Maroko Nizozemska stave u 3 ujutro....

    Anyways, mislim da prolaze Kanada, Japan, Njemačka, Nizozemska, Norveška, Francuska, Ekvador, Engleska, Senegal, SAD, Španjolska, Portugal (jebiga, nisam optimist za naše, daj Bože da me demantiraju), Švicarska, Egipat, Argentina, Kolumbija.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko


    Los Angelesu je nadimak Tehrangeles. Mislim da to dosta govori. Najveći broj Iranaca van Irana je u Los Angelesu. Većina ih je došla tamo od 1979. pa nadalje. Komentator (ako se dobro sjećam bio je Cmrečnjak) je i to spomenuo, ali nije htio reći zašto ih je toliko van Irana i to baš nakon 1979. :chin:
  • 1.HNL 2026./2027.
    "Nama igraju dica i domaći igrači, a Dinamu strani plaćenici". Ne tako davno ovo je bio narativ. Oh how turntables.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    O zabrani dolaska navijača, čelnih ljudi savezaemilperska

    Navijače im nisu zabranili. Krcate su im bile sve 3 tekme gdje je bilo more zastava sa lavom i suncem ( jedina i prava zastava Irana, koju je btw FIFA htjela zabraniti na stadionima jer je "politična". Ne znam kako povijesna zastava države, korištena stoljećima može biti "politička".)

    Ovih desetak ili koliko članova stožera kojima vize nisu odobrene su navodno bili članovi IRGC-a poslani da paze na igrače da ne bi slučajno netko od njih pobjegao iz kampa ili istaknuo neku anti režimsku poruku. Ovo nije moje mišljenje, nego su to pisali mnogi Iranski aktivisti na twitteru i ostalim mrežama.

    A i fučkanje na himnu dosta govori.
  • 1.HNL 2026./2027.


    Ma ne razumiš prika, mi smo ludi za titulon, ludi. Koji će to bit spektakl kada osvojimo. Oni kanal COPA90 će snimati specijal iz Splita i Dalmacije koji se tresu radi Ajduka. Kakvi Argentinci, Nijemci, Marokanci, Brazilci, Spalato je čudo neviđeno...

    Ovega iz Madagaskara će tribat naturalizirat da igra za Hrvatsku repstaciju koliko će dobar biti u Ajduku.
  • 1.HNL 2026./2027.


    Mislim da se više zajebavaju na svoj račun nego kaj to fakat misle. Iako, cijeli taj ajdučki puk ima svakakvih pacijenata, tako da nije nemoguće da oni ova pojačanja vide kao nešto vrh.

    Samo čekajmo da ih Žilina nakanta i odmah će Graf postati Poljska prevara u njihovim očima.