Žalit ćemo za prvim potom sve mi se čini — jedan u nizu
imaju nos za gol ali su fizicki slabi i nista ne rade po tom pitanju, a i trkacki nisu bas najbolji. — Zg123
Celavi mafijaski odvjetnik i njegova sekta smiju komentirati sudjenje, objavljivati videe na njihovim sluzbenim kanalima o sucima, Mamiceva kujica koji je u IO HNS-a takodjer smije dovoditi zapravo i u pitanje regularnost natjecanja, ali eto Boban na clanskom danu ne smije spomenuti Miskovica u negativnom kontekstu — Zg123
Ovo pokvareno metiljavo govno od Lesičkog napiše članak bez ijedne činjenice. Njemu je netko došapnuo??!! Pa kakvo je to novinarstvo? — ElDorado
Možeš ti bolje. — The Undertaker
Kad je Livaja pjevao mrzim Dinamo u klubu onda to nije bilo privatno? — The Undertaker
