Hrvatska nogometna reprezentacija
Kad prelaziš iz 4-2-3-1 (iki iz 4-1-4-1) u formaciju s dva napadača, onda često jedno od tih krila igra napadača.
Prvo da kažem da definitivno nisam baš neki Dalićev fan, ali kako je
@markoli napisao, ideja ovog protiv Engleza je vjerojatno bila da igramo na kontre umjesto da ulazimo s njima u trku po terenu. No umjesto takve utakmice, nakon furioznih 15 minuta, Englezi su usporili na našu brzinu i tu taktika više nije imala smisla.
Zašto Dalić nije ranije radio zamjene, to samo on zna. Isto tako, Kramarić očito nije igrač za krilo, to smo znali i ranije. Rebić nadam se da je ovim ispucao kredite jer je jako mala korist od njega. No najveće razočaranje je ipak bio Brozović koji je bio potpuno izgubljen na terenu.
Jučer je Kovačić bio jako dobar, ali ostaje pitanje mogu li on Modrić iznijeti utakmicu kao dva zadnja vezna. Problem je što nakon Nike Kovača ni nemamo taj tip razbijača. Šteta što je s Ademijem ispalo tako kako je.