• marcio amoroso
    31.8k
    rfjvcydp8whglr6r.jpeg


    Prejeben dres i jako dobra cijena.
  • Neki tip
    18.8k
    Prejeben dres i jako dobra cijena.marcio amoroso

    Normalan, "muški" komentar nogometnog dresa.

    A ovo:

    Ne volim "uzorak" na dresu. Ne mislim samo na maskirni nego na bilo kakav. Iako mi je ovakav uzorak prihvatljiviji nego ovaj na našem ovogodišnjem dresu.xavier

    Meni se ne svidja ovaj uzorak na bijeloj boji. Bilo bi mi ljepse da je neka svijetlo srebrna. Ova narancasta mi cak izvlaci dres, bas ekstra izgleda u kombinaciji boja.Infinity

    Što se tiče boja, mislim da su narančastu stavili upravo radi grba kluba, što je po meni u redu..
    Al bilo bi bolje da su ostavili samo jednu boju i bez ovog uzorka nekog na dresu čisto bijela boja od RM
    bbbjura

    Plava i narančasta zbog grba imaju savršeno smisla, ali da je isključivo grb razlog, onda bi redovito imali ovakav dres, a oni svake godine izaberu drugu sekundarnu boju na bijeli dres.

    Uzorak mi se ne sviđa
    xavier

    ..mislim, najte se srdit, sve vas mnogo volim, ali 50 redaka o kombinacijama boja i uzorcima.. :flower: :brow: :chin: :grin:
  • Nolifer
    6.4k


    usred online ispita, meni dolazi poruka sa zone. haha. pa sam reko prof, ček da vidim i sad mogu odgovorit :rofl:

    a gle, različiti su ukusi i to je tako uvijek. nekima paše, nekima ne, al činjenica je da su previše u tim uzorcima
  • xavier
    11.1k
    "muški" komentar nogometnog dresaNeki tip sa Zapada

    Lukavo si spojio komentare na dva različita dresa :grimace:
  • Neki tip
    18.8k
    ma manipulator :wink:

    Al nema veze, poanta ostaje.. nijanse i kombinacije boja i uzorci su mi nekak ne-tema. :)
  • xavier
    11.1k


    Moja poanta je bila da ne želim nikakav uzorak nego "čistu" boju, ali nek ti bude :monkey:
  • Neki tip
    18.8k
    a jebate, pa nije teško shvatit kaj si rekao i kaj je "poanta", s kojom se uostalom potpuno slažem jer i meni ti uzorci idu na jetra, ali se malo zafrkavamo.. ;)

    da Marcio nije bacio ovaj "dres jeben, cijena super" komentar, niš ne bih ni komentirao. Ovak mi ispao fora kontrast, niš naročito bitno, a još manje uvredljivo (bar ne u namjeri).
  • xavier
    11.1k


    Ma sve jasno, ne ide ovo tebe nego jednostavno ne mogu shvatiti zašto se to ljudima sviđa (očito sam ostario :smirk:) i iako je skoro svaki novi takav, ja opet i opet gunđam na svaki koji izađe :rofl:
  • Bosna86
    11.5k
    kiq8vm7yew91iqsx.jpeg

    Pao, dresovi prije 50 g... Savršenstvo
  • Neki tip
    18.8k
    besmisleno kada je riječ o Panathinaikosu, a i smiješno u kontekstu zajebancije gore, ali ipak ću napisati.. da bar nisu zeleni. :smirk: :ok:
  • Nolifer
    6.4k
    Adidas i Japanski nogometni savez (JFA) slave 100. godišnjicu saveza (10. rujna 1921.) spektakularnim kompletom za posebno izdanje. Novi komplet japanske stote godišnjice nadahnjuje onaj koji je nosio prvi nacionalni izbor 1930. godine, kao i odoru s Olimpijskih igara 1936. u Berlinu, kada su prvi put stigli do Zadnjih 8. Komplet će koristiti i prva momčad i U24 3. i 5. lipnja. Na lijevim prsima dresa Adidasove japanske stogodišnjice nalazi se velika japanska zastava, s tonalnim Adidasovim logotipom na drugoj strani. Unutarnji znak vrata na nogometnoj majici Adidas Japan Centenary sadrži zlatnu grafiku '100 - 1921-2021'.

    7ylkr8vhu6106964.jpg
    zc89i0vfj4euj513.jpg

    Tako jednostavno, a moćno izgleda
  • xavier
    11.1k
    wacop84klwgf5oyn.jpg

    vaadpfdpb1bfn5pj.jpg

    Sparta Prag nakon dugo godina prešla s Nikea na Adidas i ovo su im novi dresovi...ne bih imao stvarno ništa protiv takvih plavih, dapače :love:
  • agramZ
    2.2k
    nakon 22 godine s adidasom rapid je presao na pumu, izgleda da ipak nisu uspjeli usrati stvar kao kod reprezentacija.. novi domaci dres - boje kluba su tu, zeleno-bijele uz osnivacke plavo-crvene.

  • ZGBhoy
    1.7k
    mrzim Pumu a Rapid je Adidas meni uvijek bio tako od mene Ocijena 4/10
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.