• Infinity
    15.1k
    Mislim da Infinity miješa Zagreb i Zagreb 041.xavier

    Tocno. Malo sam se zeznuo :rofl:
  • Baneki
    703
    Tamo iza igrališta gledatelji natiskani, ali na tribine ne mogu, svašta. Zagreb inače igra dobar nogomet za 4. ligu, posebno jer natjecanja ne mogu igrati.
  • SAS1987
    13.2k
    Zagreb inače igra dobar nogomet za 4. ligu, posebno jer natjecanja ne mogu igrati.Baneki

    Ma igrali su protiv Hajduka, tko zna kako bi prosli da su igrali protiv nekog ozbiljnog.


    Koliko mi je zao da je NK Zagreb postao prčija Medića... Nadam se da promjena gradonacelnika donosi i promjene i u nk Zagreb.
  • deda
    27.3k
    Možeš zaboravit, Nk Zagreb više ne predstavlja kao klub nikom ništa. Pitanje je jedino imovine na Veslačkoj. Ali i to bi netko bio teška budala da Mediću dozvoli vlasništvo nad tim.
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Ja sam cuja da su interesne skupine “glave” pokupovale parcele sve oko stadiona.
  • deda
    27.3k
    U Veslačkoj?
  • SAS1987
    13.2k
    Ja sam cuja da su interesne skupine “glave” pokupovale parcele sve oko stadiona.BBB Sibenik

    Prije par godina se je pričalo da je uništenje NK Zagreba direktno povezano sa pokušajem pretvorbe stadiona u Kranjčevićevoj u "poslovno zemljište.
  • The Undertaker
    3.9k
    Koliko ja poznam kamp u Veslačkoj, tamo nema više prostora za proširenje osim ako ne misle rušiti Balon i Boćarski. Ne znam što bi kupili. Ako se misli na ulični prostor, tamo je Medić već napravio zgradu.
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Oko stadiona parcele sad nez sta tocno!
  • xavier
    11.1k


    Imaš "insajderske" informacije, a ne znaš na što se odnose :smile:

    Rekao bih da si krivo nešto shvatio i da taj tko ti je o tome pričao je mislio na priče oko Kranjčevićeve, a ne na Veslačku.
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Istina u pravu si, Kranjceviceva je u pitanju!
  • reziser
    6.2k

    kranjča je odavno u pitanju, relativno veliki kompleks, u samom središtu grada. Nije ovo nišsta slučajno napravljeno, samo je pitanje kaj će sad biti
    već je projekt u kranjči bio spreman.....
  • Mališan
    1.7k
    Ispod njih su još tri gradske lige.LovroZG

    Dvije lige, spojile su se od ove sezone druga i treća zagrebačka liga
  • LovroZG
    1.3k
    Spojili su ih? To mi je promaklo, hvala.
  • reziser
    6.2k
    murić za 1 0 za rijeku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.