• serbus
    3.5k


    Zato što i jesmo... pa pogledaj kaj rade po EU , crnci,arapi,turci ovi oni a kaj mi radimo palimo svijeće,svako malo puštamo muziku i farbamo fontane,zgrade u boje žrtava a nama padaju glave.
    Neznam više gdje ali negdje sam vidio citat da u Europi nema više muškarca da su izginuli u ww1 i ww2 ono što je vrijedilo a ostali potomci pedera reklo bi se mi i sve mi se čini da je u pravu.

    tekma po meni 3 0 za Pariz kakav nastavak jebote, pa mi na košarci kad igramo imamo deset puta gore psovke da ne bi više termina bilo da se svak duri.
  • NORTE
    9.1k
    Dobro, to je profil nekog navijača. I to jako nerealnog, koji je to napravio nakon što je Utd već izgubio od nekakvog Basaksehirspora... i sve to pred tekmu s jednim Psg-om i gostovanjem u Leipzigu...
  • Guinness
    1.9k
    Dobro, to je profil nekog navijača. I to jako nerealnogNORTE

    To je tipična otočka bahata kockasta glava, koji god klub ili drugi povod bio.
  • vafenss
    233
    Gledao sam Inter-Shaktar 2.pol,imao sam dojam da po igri Interu odgovara 0-0 i da im to donosi prolaz a ne pobjeda, a Shaktar da je malo hrabriji bio i bolje zavrsio svoje polukontre i kontre mogao je i dobiti ovo.
    Jako lose vodenje utakmice od strane Contea(Eriksen ulazi u 85 min).
  • deda
    27.7k
    Meni je Conte teško razočaranje, a uvjerljivo najplaćeniji trener Serie A
  • Navijač Dinama
    7.3k
    12 miliona godišnje ako se ne varam, a trener..
  • NORTE
    9.1k
    Dobro da je Barcelona druga, možda izvuku nekog teškaša. 8:2 nije nerealno ponovit, Bayern, Psg, Liverpool, City. Sad dok su na dnu treba ih razvalit za sva vremena.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Grupna faza Lige prvaka je iza nas, a ove sezone Porto je uspio razbiti dominaciju klubova iz liga Petice, pa ćemo imati 'samo' 15 klubova iz Petice u osmini finala, u osmini finala, ne mogu igrati klubovi iz iste države, i klubovi koji su prethodno bili u istoj grupi. Uz sve to, nositelji su dkmaćini prvu utakmicu.

    Nositelji: Bayern, Dortmund, Real Madrid, Juventus, PSG,Liverpool, Man city, Chelsea

    Drugoplasirani: Barcelona, ATL.Madrid, Sevilla, Lazio, Atalanta, Gladbach,Leipzeig, Porto,
  • xavier
    11.1k
    Uz sve to, nositelji su dkmaćini prvu utakmicu.Navijač Dinama

    Valjda su domaćini drugu, a ne prvu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    lu8osgj0t5mu5kbc.jpg
    Evo kompletno, ako ima netko od admina nek samo pobriše ove prethodne "spam" komentare, hvala.
  • ZgBlue
    484
    Pretpostavljam da sam na pravom mjestu kad pitam za stream Barca-PSG?!

    Stranice koje sam dosad koristio su u zadnje vrijeme počele štekat pa ako ima netko neku pouzdanu stranicu nek baci link prije tekme
  • Morales7
    184


    Stari ako imaš smart tv uzmeš iptv i miran si ili si na mobitel staviš iptv ili ako imaš glupi tv, staviš Android box i postane pametan. Iptv košta 5 eura mjesečno
  • Neki tip
    19.1k
    Iptv košta 5 eura mjesečnoMorales7

    To je jako povoljno..

    Ja plaćam 25 eur za 3 mjeseca.
  • Morales7
    184


    Godišnje je 50 eura tako da je još isplativije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.