• reziser
    6.5k

    o tom pričam godinama
    prvo krenut od sebe, da li ideš ili ne, a onda povuć jednog po jednog za ruku, učlanit ga, pa na stadion

    dugotrajan proces, ali se bojim da od toga dugoročno nema ništa
    ljudi su lijeni i ne zanima ih kad je prvenstvo ipak slabo, odnosno kad je dinamo toliko bolji.
    iako i kad je bilo neizvjesnosti, ljudi nije bilo
    što i kako dalje, kako omasoviti, ne znam
  • Kwedi
    3.8k
    mislim da taj proces ne bi trebao početi od nas samih već jedino i isključivo od strane kluba.

    to što su u klubu četnici i nesposobni su i ne žele(čim je više ljudi na stadionu, javlja se moć i veće kritike) valorizirati sve ovo što se dešava u ovakvoj sezoni već su svi u niskom startu kad se bude ispod stola dijelio novac je drugi par rukava.

    klub koji nije u stanju kupiti ili iznajmiti prostor u centru od sto kvadrata za fan shop, klub koji mora preko svog glasila dijeliti kupone... pa ako vrijednost dinama samim njegovim rukovodstvima je jednaka usranim sportskim novostima, kako će netko "vanjski" doć i biti animiran?
  • xavier
    11.2k
    Ne valja stadion, ne valja liga, neatraktivni protivnici, skupe karte, jače utakmice na tv-u koje gledaš na kauču s pivom u rukama, druge stvari nevezane uz sport...samo nabrajam isprike koje će upotrijebiti.

    Kad se igra jača europska utakmica, onda kukanje zbog čeka stadion nema 50.000 mjesta i "sramota da ne možeš biti siguran da ćeš uspjeti kupiti ulaznicu za utakmicu na koju želiš", a kad se igra protiv Rijeke ili Osijeka (ove "manje" klubove neću ni spominjati), onda komentari tipa "ti stvarno nemaš ništa pametnijeg za raditi u životu?!" ako slučajno kažeš da ideš na stadion.
  • vjeko1701
    5.9k


    Pročitao sam tvoju analizu i svaka čast na trudu. Samo mislim da bi u sve to trebalo uvesti još jedan parametar u usporedbi novog i starog stadiona a to je komfor, ambijent i estetski izgled. Koliko je od tih klubova prešlo sa poluruševnog i estetski ružnog stadiona sa užasnim komforom, bez zaštite od loših vremenskih prilika i jako lošim akustičkim svojstvima? To bi mogli biti veliki faktori.
  • 000
    941
    Prosinečki o Dilaveru:

    "On mora prvo steći uvjete za igranje za BiH. Mora proći određena procedura. Prvo se kaže da nam je neko zanimljiv, onda on mora doći u BiH kako bi dobio pasoš ili državljanstvo. Tek onda mogu razmišljati o njemu i eventualnom pozivu. Nakon posljednjih utakmica za Dinamo pitali su me iz našeg Saveza da li nam je zanimljiv. Ja sam rekao da jeste. Odigrao je cijelu sezonu dobro, stoper je koji jako dobro odrađuje svoj posao. U Dinamu igra dobro, a nama je i zanimljiv jer nemamo baš puno alternativa na njegovoj poziciji pogotovo nakon što smo izgubili Vranješa. Moram spomenuti i Gojaka, za kojeg je najvažnije da igra i napreduje. Zanimljiv je igrač, napredovao je te je zato i u reprezentaciji. Bio je u mladoj selekciji jedan od glavnih igrača i sigurno je velika budućnost BiH"

    Robert je posmatrao utakmicu Dinama s Benficom u osmini finala Evropske lige, a za naš portal govorio je o uspjehu zagrebačkog kluba i koliko će to značiti za hrvatski nogomet.

    "Dinamo je cijelu sezonu odradio fenomenalno. Nakon 50 godina je prezimio u Evropi, a kasnije i prošao Plzen. Sada mu je došao klub s velikom tradicijom. Inače, portugalski klubovi ne odgovaraju hrvatskom nogometu, pogotovo Dinamu. U prvoj utakmici su ipak odradili veliki posao, odigrali su muški. Igrači se bore jedan za drugog i pobijedili su jednu veliku utakmicu. Ko zna šta će biti u revanšu. Zato nogomet i jeste toliko zanimljiv. Imaju odličan rezultat, ali vidjet ćemo šta će biti u Portugalu. Dinamo definitivno ima šansu. Inače, oni su povukli dosta toga dobrog budući da će Hrvatska sada imati više klubova u evropskim takmičenjima. Više će se ulagati i to je ujedno promocija hrvatskog nogometa. Dinamo je napravio veliki rezultat samim time što je tu gdje je. Mislim da jako uspješna godina za hrvatski nogomet, ako se uzme u obzir i drugo mjesto na Svjetskom prvenstvu. I klupski nogomet je bitan za sve što rade u Zagrebu i Hrvatskoj. Na kraju mogu reći da je sve ovo plod jednog dugodišnjeg rada", kazao je.
  • BluePhone67
    3.3k
    8a95mq9h7d5qq5op.jpg
    z48z2ssi9dua9mjg.jpg
    rr1y8a7wpf181ku4.jpg
    ettmb5e2ln4ybbp1.jpg
    h9d921gi2czbgewn.jpg
    4qtqyectpvg3w8cb.jpg
    iq6e7me52l1sc6en.jpg
    cxjaxkw80ric3djv.jpg
    tub8pj7kpeeuq9qu.jpg

    Sn 14.03.2019
    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • BluePhone67
    3.3k
    Kaze Olmo ovo je njegova najveca utakmica u zivotu.. Mislim da je za cijelu momcad ovo najveca ikada, da nitko nije dosegao vazniju utakmicu u karijeri. Mozda se varam kod KTC-a, Hajrovica, Gavranovica, Dilavera, ali mislim da ne.
  • Sjena
    36
    Četiri kluba još imaju predstavnika u seniorskoj i juniorskoj europskoj konkurenciji - Porto, Chelsea, Barca i Dinamo.
  • davidinamo
    359
    Majer umjesto Gojaka, bit strpljiv, čekati na neku polu kontru / kontru i iskoristit prilike na najbolji mogući način, postavit obranu kao na Maksimiru, (jedino popravit izbacivanje lopte iz naše obrane prema njihovoj jer imamo strašnu pas igru pa je glupo poklanjati im kopte) oni će biti u velikom naletu, igraju doma i moraju dat bar 2 gola ako žele proći a ako zabijemo čak 3 što jako teško pored dilavera theophila i livakovica, stojanovic mora bit na razini i ne bojim se njihovog napada.
  • 000
    941
    Ma zube pokazat, postavit se čvrsto i odgovorno, i ne bi smjelo biti prevelikih problema.
    Igrali su u ponedjeljak, teško da su se regenerirali, a mi na teren šaljemo 11 odmornih lavova.
    Krupni crnac iz Benelensesa je otresao dva puta njihove napadače na početku utakmice, pa više nisu bili toliko drčni. Ne sumnjam da će lagano prolaziti pored Dilavera i dr.Thea.
    Gojaka mnogi kude nakon prve utakmice, ali napravio je strašan posao u defanzivi, bilo ga je po cijelom terenu, samo je onaj zicer "kvalitetno" propustio.
    Ajmo Dinamo!
  • reziser
    6.5k
    jel i vama sportnet umro?
  • deda
    28.7k
    Kad smo svi tu :rofl:
  • reziser
    6.5k

    i bolje, da nema padobranaca na temi :smile:
  • 000
    941
    jel i vama sportnet umro?reziser

    Radi uredno.
  • xavier
    11.2k
    meni radi na mobitelu, ali ne na kompjuteru.

    Ne znam jesu li ovi moji možda nešto mijenjali oko firewalla, ali ako i @reziser ima isti problem...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.