• Krizy
    33.6k
    U 20.kolu Dinamo gostuje u Puli, kod posljednje plasirane Istre. Ovo je utakmica koju je bitno dobiti kako bi pozitivno ušli u niz teških utakmica, gdje u samo 13 dana igramo četiri jako bitne utakmice (Osijek, Krasnodar, Hajduk, Krasnodar). Istra je posljednjih par utakmica imala problema sa ozljedama i coronom pa su tako Hajduk propustili Gržan, Gonzalez, Navarro, Bosančić, oba Kima.. Treba biti oprezan jer gostovanje kod Istre i nije najuspješnije u HNL-u jer tamo imamo samo 56% pobjeda, no ipak sve osim pobjede bi bilo veliko iznenađenje.

    Dosad smo s Istrom 1961 odigrali 48 utakmica u HNL-u te ostvarili 35 pobjeda uz 10 neriješenih te 3 poraza. Gol razlika je 109-25.
    U gostima smo Istru pobijedili u 14 utakmica, 8 puta remuzirali te izgubili 3 puta, uz gol razliku 43-16.

    Zadnju utakmicu protiv Hajduka, Istra je igrala u sastavu:

    Lučić - Tomašević, Galilea, Šutalo, Vojković - Perera, Lončar - Lisica, Ivančić, Vuk - Špoljarić

    Kod Istre nema kartoniranih a kod nas će zbog kartona utakmicu propustiti Theophile.
    1. Kakav rezultat očekujete? (46 votes)
        Pobjeda Dinama
        85%
        Neriješeno
          7%
        Pobjeda Istre
        9%
  • Eduardo
    16.8k
    Predviđam; Livaković - Ristovski, Viking, Gvardiol, Čabraja - Ademi, Mišić, Majer - Orša, Gavran, Ivanušec

    Dozvoljavam si da promašim trojicu, 5 u krajnjem slučaju :smirk: :yum:
  • Carrasco
    3.9k
    Zagorac - Čabraja - Gvardiol - Laurtisen - Ristovski - Jakić - Ademi - Majer - Oršić - Atiemwen - Petković
  • Dudu
    2.6k
    Mora Stojan igrati, imam ga na Fantasy :rofl:
  • Morales7
    184
    Livi Stojko Ras Perić Čabraja Jakić Mišić Majer Ivanušec Oršić Petko
  • deda
    26.3k
    Kiša će padati cijeli dan u Puli, teren bi mogao biti nezgodan za nas.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Kiša će padati cijeli dan u Puli, teren bi mogao biti nezgodan za nas.deda

    Ne sjecam se baš tekmi tamo da je teren bio ljepotica.. kiša čim napada bude ko seoska oranica.
  • Infinity
    14.9k
    Drosina ima nov travnjak, tesko da ce biti blato. Nemaju hibrid, ali taj travnjak je u zadnje vrijeme jako dobar. Ne znam koja kolicina kise mora pasti da bude neko vece sranje. Sigurno nece biti tip top, al bit ce to OK.

    Sve u svemu, mogu sikire da padaju, tri boda su nuzda.
  • Nolifer
    5.9k
    Mislim da će to ovako biti:

    Livi - Stojke - KTC - Lauritsen - Gvardiol\Jakić - Ademi\Ivanušec - Oršić - Majer - Gavranović 4-2-3-1

    Bit će teška tvrda utakmica, a rezu, hmm 3-1 za Dinamo
  • Dudu
    2.6k


    Neće sigurno, KTC na hlađenju zbog žutih kartona :D
  • deda
    26.3k
    Ademi odmor, Leovac i Hajrović ni na klupi.
  • og1986
    2.9k
    Gavranović 3+ zaleđa očekujem opet. :grin:
  • Eduardo
    16.8k
    Tolić će pustiti korijenje na klupi...
  • Dudu
    2.6k
    Tolić će pustiti korijenje na klupi...Eduardo

    Baš, stalno ga stavljam na Fantasy, reko sad kad ga ubaci X faktor za mene, ima da dadne 2 gola odmah. Izgleda to neće dočekat ni on, a ni ja haha
  • Beowulf112
    301
    Da steta sto tolica nije stavio umjesto majera..a ja bi dao priliku i kastratiju od prve..nekako mi nije legao beli od pocetka..iako je odigrao solidno zadnje utakmice
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.