• Krizy
    35k

    Klasik uz "Nakon kakve igre?!"
  • Nolifer
    6.4k
    Ako onaj parmezan dobi otkaz u hajduku, eno im ova prilika. Hahaha
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ajaxov Andre Onana je suspendiran na godinu dana, jer pao na dopinškom testu.
  • Crusades1986
    9.5k
    goypnjyurtgodab2.jpg
    Rivalries on the pitch, United in humanity.
  • immerwieder
    1.2k
    bolje bi bilo da se nisu žalili na bednarekov crveni, opet je zabil sebi, a kriv je i za prvi gol
  • SAS1987
    13.2k
    Skoro svake godine jedan od "Velikih 12" brazilskih klubova izpade u Serie B. Ove godine je ispao Botafogo a jako visi i Vasco da Gama :smile:
  • Nolifer
    6.4k
    Dobra tekma na Old Traffordu. United remizirao sa Evertonom, bili su bolji cijelo vrijeme. Al eto u 90+5, iako su bile 4 minute nadoknade, dobi glupi gol od Evertona, makar mi se čini da je igrač Evertona igro rukom... al otom potom....
  • marcio amoroso
    31.8k

    De Gea je unio paniku. Onaj gol za 2-1 je baš njegov i onda kreće preokret. Do tada se Evertona nije vidjelo. Opcenito jako dobra utakmica Uniteda, ali nažalost samo bod.
  • Crusades1986
    9.5k
    skoro sam te popljuvo, čitam i ne vjerujem remizirio, ja otišao u 93. bez nade da Karamelice mogu izjednačit :lol:
  • Nolifer
    6.4k
    ↪bbbjura
    De Gea je unio paniku. Onaj gol za 2-1 je baš njegov i onda kreće preokret. Do tada se Evertona nije vidjelo. Opcenito jako dobra utakmica Uniteda, ali nažalost samo bod.
    marcio amoroso

    Istina da, on baš ove godine ne brani čvrsto kako bi trebao, baš lagane golove prima


    Crusades1986
    2k
    ↪bbbjura skoro sam te popljuvo, čitam i ne vjerujem remizirio, ja otišao u 93. bez nade da Karamelice mogu izjednačit :lol:
    Crusades1986

    Zato sam i reko da je ono bio glupi gol u 95oj, svi zaspali. Tuanzebe dobio žuti prije toga, a bio minutu na terenu, ostali zaspali...

    Brijem da od kad je Pogba izašao da je tud krenulo nizbrdo sve, neki su dijelili bezveze lopte, a Rashforda nije išlo, recimo u drugom poluvremenu da je pogodio onaj zicer, kao i Bruno slobodnjak, sad bi upisali sva 3 boda, al kaj je tu je, to je nogomet...
  • marcio amoroso
    31.8k
    ipdn1blvcbbk43y3.jpeg

    Jel moguće ovo??
    Hvala velikom izborniku na slici :cool:
  • og1986
    2.9k

    Ovo je bilo za gol uniteda ?
  • marcio amoroso
    31.8k

    Ma ne, ovo je bilo za treći gol Evertona.
    Prikazano kako Maguire namješta ofsajd :monkey:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ovo je bilo za gol uniteda ?og1986

    Mislim ipak gol Evertona, zar nisi uhvatio golmana Karamela na slici. Jer DeGea ne nosi 33.

    Što ćemo danas Manchester City ili Lpool?
  • marcio amoroso
    31.8k
    Što ćemo danas Manchester City ili Lpool?Navijač Dinama

    Ako City dobije blizu su tituli iako ima još jako puno za igrati. Ako dobije Liverpool gori i krava i štala tamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.