• Crusades
    24.5k
    Real je obvezan kupit sljedeće ljeto Paza? Jer Como je sad "u minusu" s njim 50 milki.

    Edit: A vidim da nije... imaju valjda opciju prvokupa.
  • criticus
    8.3k
    Vjerojatno ga Mourinho sad ne želi, a ako ističe da opcija prvokupa onda real da bi produžio tu opciju je zapravo platio Comu 11 milijuna eura. Ako sam to dobro pohvata.

    Pitanje je samo i kako se knjizi ovo jer Como bi vrlo brzo moga doć pod upitnik financijskog fair playa.
  • Pacho
    18.5k
    Bez brige, prodat ce Baturinu za 80 :smile:

    A i usli su u LP
  • Sibirski plavac
    9.3k
    Jakiru navodno u Hull stiže Thomas Meunier.
  • lukaoj
    275
    Ovo kaj Real i Como rade je cisto pranje novaca
  • Krizy
    73.2k

    Pa ovakvih transfera ima svake godine.
    Real na njemu može zaraditi milijune, ali on želi ostati u Comu i igrati Ligu prvaka.
    Real ga mora kupiti nazad jer još uvijek ima aktivnu klauzulu za povratak.
    Umjesto prodaje u npr. Chelsea za 80 milijuna, prodati će ga u Como za 60, ali imati opciju da ga vrate ponovno za 80.

    Kao da je neka novost u pitanju.
  • DerHerrKool
    1.2k
    ali imati opciju da ga vrate ponovno za 80Krizy
    A jel imaju neke povlastice ili ga Como može frknut gdje hoće?
  • GOAT
    8.3k
    Povlastica je to sto ga mogu vratiti za 80mil dok Como od ostalih klubova moze tražiti više
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.