NitkoBitan
Znaci moramo navijat da Brazil razbije Skotsku? — Xpert1992
emilperska
Bašić je odrastao i živio u Posušju. Samo je rođen tamo u IM. Nešto slično kao i Zvone Boban. :smile: — Navijač Dinama
Gradina
OK je Tihana, ali kad priča to je ko da je naštrebala fraze iz nekog nogometnog priručnika. — Mr Anderson
Paggini
ili još gore, ako se on krene predstavljat kao Imoćanin.. — emilperska
emilperska
Rafael jer je to gruđansko pravo ime — Paggini
Mr Anderson
vjeko1701
Da, priča kao da si pitao Gemini ili ChatGPT, ali definitvno je simpatičnija od silikonjare koja radi isto to, a uz to se konstantno krevelji — Gradina
Xpert1992
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.