• Dino
    2.2k

    Ma to su stranice gdje se moze igrati online, al posto vjv niko na Zoni ne igra nema smisla radit turnir :lol:


    Nevjerojatno mi je bilo kak starija ekipa tipa 25+ godina zna doc igrat s obzirom da se yugioh smatra djecjom igrom, bas cu jednom otic da vidim jel jos uvijek imam sanse protiv danasnjih igraca.

    Ak smeta yugioh na ovoj temi prebacite u sank, mada mislim da i ovo spada pod ostale sportove :cool:
  • Somport
    556
    Današnjica je da svi mlađi igraju OTK (one turn kill) špilove, dok stariji dečki kombiniraju. Ak možda znaš Hedžeta koji tam sudi, on inače zna bacit zajebanu kombu kad igra.
  • Navijač Dinama
    7.3k


    Igrao sam ja Yugioh duel generation, i većinu što sam igrao igrao sam normalni 5 borbenih polja i 5 za spellove/ trapove.

    Kod nas su se prije par godina pravili turniri, ali džabe kad moj susjed D.... dođe sa Dragon deckom gdje ima po 3 karte od Dragon summonera i 3 frule pa uviejk ima blue eyes dragone... :worry:

    A šti se karata tice, i to se i dalje prodaje kod kineza, 8 kuna, dva špila po 40 karti. A karte su srednja žalost, najače čudiviste ima 2300 i 6 zvjezdi, bez special effecta.. :lol:
  • Markelo
    2.5k
    Carta Magica jel to prijašnji Land of Magic?
  • Stihl
    3k
    Ti mater, ovo je ko da čitam kvantnu fiziku, niš vas ne razmem. :rofl:
  • Somport
    556
    Carta Magica jel to prijašnji Land of Magic?Markelo

    Jest.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ti mater, ovo je ko da čitam kvantnu fiziku, niš vas ne razmemStihl

    Ovo je moja reakcija na bela igrače :lol:
  • Infinity
    15.1k
    ovo je ko da čitam kvantnu fiziku, niš vas ne razmem. :rofl:Stihl

    Meni je tako kad citam o bilo kakvim igricama :lol:
  • Somport
    556
    Ovo je moja reakcija na bela igračeNavijač Dinama
    Imaš dva polariteta, il si Yugioh il si na beli :rofl:
  • Stihl
    3k

    Meni je tako kad citam o bilo kakvim igricama
    A i to kaj veliš...točno znam kak ti je.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Meni je tako kad citam o bilo kakvim igricama :lol:Infinity

    I meni. U životu igrao 1 dan super Mario na segi sa 13 godina. To je bilo prije 26 godina. Nikada više ništa.
  • Somport
    556
    Sad kad na Olimpijadi bude bilo video igara, to će razljutit pun kufer ljudi.
  • Dino
    2.2k

    Ma znam, na svojoj kozi sam vise puta osjetil kak je to kad ti dode neki lik koji drzi potez pet minuta i onda te masakrira. A ovog Hedzeta briem da nisam upoznal mada bi vjerojatno znal da vidim lika.


    Ma kakve frule stari moj to je proslo stoljece hahahaha. Postoji Blue eyes white dragon, dark magician i ti ostali OG deckovi u 2021 izdanju. Brzo se to sve mijenja, a uglavnom je svima najdraze furat ono s cim su zapoceli pa sam ja jos uvijek u pravilima iz 2015 iako su se dvaput mijenjala otad hahaha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.