Nakon 9 minuta gubimo 5-0 od Argentine. Njihov golman već 5 obrana mislim.
    1.5k
    Gotova tekma...23-19 za Argentinu
  • flexXy
    1.9k
    7 golova u drugom poluvremenu, od toga 3 kad je prakticki bilo gotovo. Najveca blamaza do sad.
  • Eduardo
    17.2k
    Ako ima imalo pameti u savezu Lino nakon ovog prvenstva mora biti bivši, inače se možemo pozdraviti s nastupom na OI. Uništit će nas Francuska i Portugal.

Ovo večeras je bilo valjda najgorih prvih 15 minuta u povijesti reprezentacije, isto tako cijelo drugo poluvrijeme. Kad se zbroje minute u prvom i drugom poluvremenu bez postignutog gola dobijemo praktički cijeli jedno poluvrijeme. Akciju nismo složili. Sramota.
  • Simke
    497
    Lino dao ostavku (odlazi nakon Danske)
  • Eduardo
    17.2k
    ajde neka, ovo je spas ako opet ne budu izmišljali toplu vodu u savezu. Osjećat početnike i dati reprezentaciju iskusnom i provjerenim treneru, makar bio stranac.
  • nkdz
    829

po meni bi i trebalo strancu dati, a ne petljat s nekim Golužama itd...
    naravno stranac s renomeom
  • cron1ck
    1.5k
    Totalno pickast potez, uvijek sam ga branio, ali ovo je toliko kukavički potez da je strasno. Mogao je covjek sačekati utakmicu protiv Danske i to odigrati muški i natjerati dečke da odigraju junački, pa ako ne dobijes onda das otkaz, a ne ovako. Lino :down:
  • Dudu
    2.6k
    Novi trener - Igor Vori :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Finale EP smo prošle godine izgubili zbog njegive filozofije 7-6, danas i ovu ključnu utakmicu..
  • Eduardo
    17.2k
    ne slažem se. Mi smo ionako 90% ispali. Meni su moji živci dragi i puno lakše ću pratiti zadnju utakmicu sad kad znam da je bivši. Bar ne moram strijepit hoće li ili ne i dalje biti na klupi.

Novi trener - Igor VoriDudu
    Zajebavaš?
  • flexXy
    1.9k
    Ja se nadam da posto je ovako izdao ekipu da on i njegovi pomocnici nece ni vodit tekmu protiv Danske. Mozda decki medusobno na terenu dogovore neke sheme koje su prije imali uigrane, ali opet ne ovisimo sami o sebi.
  • Dudu
    2.6k
    Zajebavaš?Eduardo

Zajebavam haha (bar se nadam da je tako)
  • cron1ck
    1.5k

Ja shvacam tebe kao gledatelja i kao navijača, ali kako netko kao sportaš moze napraviti takav potez. Uvijek se sjetim one Poljske kad smo prosli, a imali smo manje sanse za prolazak nego sada. Lino treba otici tu se slazem, ali kao sportaš moras do zadnje sekunde vjerovati u uspjeh, a on je ovim otkazom odma otpisao sve sanse.