• Navijač Dinama
    6.8k
    To je "ključ života".og1986

    Je, ja recimo to znam iz Yu-Gi-OH, to je bio drevni predmet, koji je Marikova sestra držala :lol: :lol: :lol:
  • og1986
    2.9k
    Po egipatskoj mitologiji taj ključ je bio povezan sa stvaranjem svijeta. Pa se prenosi sa faraona na faraona i jedan od simbola "moći".
  • Neki tip
    18.3k


    tnx, nisam znao..

    O suvremenoj povijesti me pitaj sto god ti padne na pamet, a drevne civilizacije su mi slaba točka.

    Eto, bas kako sam i napisao za svoj 3000. Puno ljudi koji svasta znaju, nauči čovjek i što nije naumio. :)
  • Crusades1986
    9.3k
    Netko nije igrao Age of Mythology :wink:
  • Neki tip
    18.3k
    eto ga na, ti iz igrice, @Navijač Dinama iz Yu-Gi-Oh za koji također nisam siguran da znam što je.. :chin: :lol:

    Jesu to one japanske mange, tak neš?

    Ispada da jedini na forumu ne znam za "drevni egipatski simbol". :gasp:

    Kako bilo, meni i dalje baca na miks

    2225rd3y0wdo85ro.jpg

    i

    v2qxy9xqbkwesvun.jpg

    Naravno, uz svo dužno poštovanje.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Jesu to one japanske mange, tak neš?Neki tip sa Zapada

    Da, yu gi oh karte , to je valjda nakon Dragon Ball( Zmajeva kugla) i Naruta najpopularniji takav crtani :smile:

    Razumljivo je ako ne znaš, to su relativni crtaći od prije 10ak godine, ne ocekuje nitko od tebe da znaš to haha
  • agramZ
    2.2k
    to su relativni crtaći od prije 10ak godineNavijač Dinama

    dobra je ova 2000. godina.. :rofl:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    hahaha, a jbg... ja sam imao 9 kad sam gledao prve sezone prvog serijala sa Yugi Motom, Kaibom i Mariko...
    Kasnije su došli ovi drugi... a za Naruto i Dragon Ball.. isto nekako u ti vrijeme, Naruto na je na Cartoon Network bio, Dragon Ball na RTL.. hahha
  • agramZ
    2.2k
    tada su mozda bili za tebe prvi puta emitirani, ali inace su yu-gi-oh i naruto originalno iz 90ih a dragon ball iz 80ih.
  • Stihl
    3k
    A pokemone ste zaboravili, pa ja nemrem verovat :lol:
  • Dino
    2.1k
    Kad smo kod yugioha, jel ima neko da igra jos uvijek? :lol:
  • Somport
    556
    Igram, samo kaj su zatvorili sve igraone. Inače su turniri dost fora.
  • Dino
    2.1k

    Meni je to bila glavna zabava prije nekih cetri pet godina. Znao sam jedino za onu igraonicu u Frankopanskoj di je sad Carta Magica. Sad sam ponovno krenuo malo halat iz dosadne. Jel imas mozda dueling nexus il dueling book?
  • Somport
    556
    Jel imas mozda dueling nexus il dueling book?Dino

    Nažalost nemam no mogu pitat neke ljude
  • Somport
    556
    Znao sam jedino za onu igraonicu u Frankopanskoj di je sad Carta Magica.Dino

    Carta Magica je glavna, no ima sad i kafić "Crni mačak" gdje znaju španati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.