• Guinness
    1.9k
    Josip Tadić popisao za Žalgiris
  • deda
    26.3k
    Antolić u nekom Saudijskom klubu.
  • deda
    26.3k
    Borna Sosa asist, sve bolje igra.
  • deda
    26.3k
    Dinamo je s današnjom utakmicom RB - Wolfsburg uknjižio 23 miljuna za Danija Olma.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Jučer im je kapetan bio Papa, vjerojatno je on onda rezervni.
  • Crusades1986
    9.3k
    Antolić službeno u Saudijskoj Arabiji, klub je Damac F.C. Trener je Krešimir Režić. Zadnji na tablici, bore se za opstanak.
  • Neki tip
    18.3k
    Što te natjera u zadnji klub saudijske lige.. :brow:

    Ok, jasno je da će zaraditi nešto, ali ni dosad nije za kikiriki igrao. I Dinamo i Legija plaćaju dovoljno da se u 7, 8 godina zaradi ako ne baš za čitav čitav život, a ono sigurno za kuću/komforan stan pa i 2 ili 3 i ušteđevinu koja će ti dati koju godinu mira da vidiš što dalje.

    I teško mi je zamisliti da je birao baš između Arabije i ničega. Pa valjda se našao koji klub u Europi za "najboljeg veznjaka poljske lige", ak je to točna titula.

    Opet, i meni je "egzotika" napeta. Uvijek bih (i jesam) izmedu puta u London ili Firenzu birao Rigu i Turku. Da iskusim nešto što možda inače ne bih.. možda je, osim love, to i njemu motiv.

    Kako god, sretno mu, nek uzme što mu obećaše i nek da neki dobar intervju i opiše život tamo. Uvijek čitam takve intervjue. :)
  • marcio amoroso
    31.4k

    Antola je meni king zato što lajka apsolutno svaku objavu zone na instagramu. Ja mu želim samo najbolje. Neka im uzme pare i pokaže kako se igra nogomet.
  • Neki tip
    18.3k
    ma volim ja cijelu tu njegovu generaciju.. pratio sam ih još od juniora skoro svaku tekmu, neke i upoznao.

    Drag mi je Antola, komentiram više onako, uopćeno razmišljajući o motivima za odlazak u takve zemlje.

    Opet, najlogičnije je zaključiti da zapravo baš s...m kvake. Samuel Etto na vrhuncu karijere otišao u Mahačkalu, koliki su otišli u Kinu, pa eto i Mandžo u Katar, a zaradili su neusporedivo više od Antole i odavno "osigurali egzistenciju".

    Baš dobro veliš.. nek uzme pare i pokaže malo nogometa.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Naš bivši igrač Stjepan Tomas je dobio otkaz na klupi turskog Rizespora.
    Zanimljivo je da za Rizespor nastupa također naš bivši igrač Emir Dilaver.
  • Crusades1986
    9.3k
    Mislim da Tomas nije bio dugo tamo. Jedno 6 mjeseci?
  • Neki tip
    18.3k
    Zanimljivo je da za Rizespor nastupa također naš bivši igrač Emir Dilaver.marcio amoroso

    Dakle idealno za potaknuti priče o dolasku u Osijek, Bjelici.

    Otišao trener koji ga je doveo.

    Opet, za pretpostaviti je da mu je ugovor na razini 400-600k Eura godišnje. Nije to lova koju daje Osijek, a ugovor je tek potpisao..

    Pita se, naravno, prvenstveno Rizespor.

    Ali eto, za naklapanje dovoljno. :)
  • marcio amoroso
    31.4k

    Čisto sumnjam da ima neke šanse da ga Osijek dovede sada. Mislim da će imati šansu da ga dobiju ako Rizespor ispadne iz lige.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.