• Mali dioničar
    13.9k


    Meštrović je rekao da su ga radili prema novom stadionu Bordeauxa.Sad već poprima konture.

    e31t9akjkei1spna.jpg
  • puxigadjurdja
    1.4k

    čak je i okoliš sličan
  • Mali dioničar
    13.9k
    Al-Nassr nakon odlaska Zorana Mamića dobiva i redizajnirani stadion. Hm hm...

  • deda
    27.3k
    Na ovoj slici se vidi da je gornja oplata na istočnoj tribini gotovo završena. Ići će i donja sto će dati super akustiku. Radi se i konstrukcija na južnoj tribini. Prekrasno je pratiti razvoj gradnje objekta.

    rh7f9gc23j1i7btj.jpg
  • SAS1987
    13.2k
    Prekrasno je pratiti razvoj gradnje objekta.deda
    E da, nema ljepšeg nego jedan put tjedno pogledati napredak izgradnje nekog stadiona.

    A Pampas će biti još bolji nego što sam zamišljao.
  • deda
    27.3k
    Da je meni za života još ispratiti tijek gradnje našeg stadiona. Pa makar ga gradili 100 godina. :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    Deda, nažalost ja nisam siguran dal ću ga za života popratiti a Juga je već propala prije mog rođenja xD
  • xavier
    11.1k


    Nije ni Deda baš tako star kako bi čovjek stekao dojam, dapače :wink:
  • Eduardo
    17.1k
    ovoj stadion je moj mokri san :love: ne znam zašto, ali jednostavno mi se hebeno sviđa.
  • Infinity
    15.1k
    Matmut je stadion koji se i meni izrazito svidja. Nisam ljubitelj stadiona koji imaju ravnu fasadu, volim ovako da se uradi nesto mastovito. Bernabeu sam toliko gotivio, al ovo sad sto ce napraviti mi je skroz bezveze.
  • SAS1987
    13.2k
    Pa makar ga gradili 100 godina. :lol:deda

    Znači još 80 i završen je.
  • deda
    27.3k
    Nadam se da planiraju ugraditi rastjerivače magle na Pampasu. :rofl: z5d4ct17ae0vi5o1.jpg
  • vjeko1701
    5.9k
    Osobno znam da se prilikom drugih primjena koriste kondenzacijske niti koje sakupljaju male kaplice magle i i spajaju ih u veće koje onda cure po njima i padaju u kolektore. Sad, da li bi tako nešto bilo imalo korisno na ovoj skali,99% ne bi. Osobno ne znam za neki realni sustav razbijanja magle i dal ta tehnologija postoji u ovakvoj primjeni.
  • NORTE
    8.9k
    Nadam se da planiraju ugraditi rastjerivače magle na Pampasu. :rofl:deda

    Bit će im dovoljan krov i reflektori. Ne znam je li ijedna ozbiljna tekma na ozbiljnom stadionu odgođena zbog magle, u zapadnoj Europi, ovu sirotinju ne računam.
  • xavier
    11.1k
    Nadam se da je @NORTE u pravu. Ne razumijem se stvarno u tu problematiku, ali baš sam razmišljao o tome kad je Dinamo igrao onu utakmicu u Gradskom vrtu gdje se doslovno ništa nije vidjelo, a Pampas je po tom pitanju na puno gorem mjestu od Gradskog vrta, uz samu Dravu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.