• marcio amoroso
    31.8k

    A Tottenham živi dokaz da ti ne treba lopta da daš gol.
    Prvih pola sata prava viktorija i onda jedna dobra lopta Lo Celsa i Son rutinski :point:
  • Bosna86
    11.5k
    Poslije Bilića mogli bi nas smarati novinari i sa Kovačom
  • immerwieder
    1.2k
    Walcott je ipak od 11. do 17. godine bil u Southamptonu, pa onda ovo nije klasično slavlje protiv bivšeg kluba nego slavlje za svoj, zato je o tražil posudbu,
    isto tako sam protiv susprezanja bilo kakvog slavlja, ili se veseli ili nemoj igrati
  • Papastrumf
    9.3k

    Gavranovic je smecar zbog cega tocno?
    Covjek je oduvijek izjavljivao da je dinamovac, puno prije nego sto je dosao u Rijeku.
    Isto tako, on je itekako bio gotov igrac prije Rijeke tako da ga ona sigurno nije stvorila i afirmirala.

    Ja bi osobno prvi kao dinamovac slavio gol protiv bilo koje momcadi pa taman da sam proveo i 10 godina tamo.

    Takodjer, nadji neku malu, pojebi nesto. Nisam jos sreo u zivotu osobu koja toliko sere po svacemu, opravdano ili ne.
  • gh0c
    256
    Kaj je sa snimkama golova na Rezultati.com?
    Stisnuli ih nekim pravima ili?
  • Crusades1986
    9.5k
    Samo nek Tottenham pusti loptu ak im ne treba za pobjedu :cool:
  • r1oma
    1.5k
    Luda zavrsnica
  • Mali dioničar
    13.9k
    nek Tottenham pusti loptu ak im ne treba za pobjedu :cool:Crusades1986

    Još kad pogledaš drugo poluvrijeme, imali su izrazitije prilike.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Firmihno ko duh... zar je moguće da nitko ga nije čuvao i pazio..
  • Infinity
    15.1k
    Na stranu danasnja utakmica, onako opcenito ne mogu vjerovati da Tottenham ima najbolju obranu u ligi. Jos da im bekovi znaju pogodit nekog loptom pa da se isplate za fantasy :rofl:
  • mniokl
    254
    Ja ih na mobitelu mogu gledati,na kompu mi neda.
  • mniokl
    254
    Sad vidim da ih uopce nema,za vikend jos bilo.
  • Eduardo
    17.1k
    Idući koji Gavranovića ili bilo kojeg drugog igrača Dinama nazove smećarom ili bilo kojim drugim sličnim imenom leti s foruma bez trunke razmišljanja. U ove dvije godine nisam jednog jedinog člana uklonio, postova mizeran broj, ali ovo ću napraviti s velikim guštom.

    Zona nije platforma putem koje ćete voditi neke svoje privatne ratove i obračunavati se s onima koji su vam iz određenih razloga na nišanu. Argumentirane kritike, prigovori, čak i uvrede protiv određenih ljudi prolaze, ali morbidne poruke (čak i za te 'određene' ljude), i ovakve uvrede neće ići.

    @Guinness stari moj, za to koliko ti sereš ovdje, e za to stvarno treba energije i ne znam ima li koje drugo objašnjenje osim da ovdje liječiš i ispoljavaš frustracije? Jer, bez uvrede, prema onome što pokazuješ ovdje ti si definicija frustrirane osobe; pun gorčine i bijesa, prekritičan prema svemu i svačemu, sarkastičan i nemaš poštovanja prema nikome i ničemu. Iskreno, klonio bih se tebe, ali tu smo gdje jesmo pa smo osuđeni na 'druženje', barem još neko vrijeme...
  • r1oma
    1.5k
    Navijači WBA ispred stadiona ostavili poruku povodom otkaza Slavenu Biliću
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.