• deda
    27.3k
    Tko im je napravio stadion ?
  • NORTE
    8.9k
    jesu se rijesili “mamica” i dobili novi stadion, al je ipak upitno koliko ce rusiti rekorde(vjerovatno, hoce, al cisto sumnjam da ce stadion biti non stop pun), osim ultrasa koji i jesu pokrenuli tu pricu, nije da bas previse ljudi drzi njihovu stranu.
    Velika vecina “normalnih” ljudi i dalje podrzava FCSB, jbg. 1.liga, europa svake godine...znas kak to ide.
    Al da imaju velik potencijal, ako/kad jednog dana postanu konkurentni i dodu do 1 lige.
    Makar, barem imaju svoj klub, sto i je najbitnije...
    TresnjevkaZG

    Da, ali Fcsb je ipak izgubio puno, grupu, ime, grb. Imaju samo mamića koji ih drži u vrhu, ali nisu ni sjena onoga od prije. Steaua sad ima novi moderni stadion, državnu vojsku iza sebe. U slaboj konkurenciji rumunjskog amaterskog nogometa isplivat će u 1.ligu, kao i ovi ostali posrnuli velikani.
  • TresnjevkaZG
    674
    Velikom vecinom drzava + mislim grad Bukurest. Vojska je vlasnik kluba. sve je to uglavnom bilo planirano zbog Eura, koji je izmedu ostalih gradova trebao biti i u Bukurestu, a taj stadion je trebao posluziti ko stadion za treninge reprezentacija...
  • deda
    27.3k
    Meni se taj koncept opako ne sviđa, dapace vrlo mi je oduran
  • TresnjevkaZG
    674
    Je, na sudu je Becali izgubio sva prava da njegov (FCSB) bude i pravni nasljednik Steaue sa cijelom svojoj povijesti. Zato je i morao mjenjati ime kluba i grb. da...ali u slaboj konkurenciji su vec par godina i nikako ne uspjevaju upasti u 2.ligu, a recimo Rapid koji je u iste godine krenuo iz 4. Lige ko i Steaua, a sad su u 2 ligi, ne ide im bas kak su si zamislili. Ali slazem se, da ce prije ili kasnije doci do 1.lige.
  • deda
    27.3k
    Ako uđete u Prvu HNL, za igranje na stadionu u Sigetu nećete dobiti licenciju jer nemate južnu tribinu. Gdje biste igrali?
    "Svakako u Kranjčevićevoj, ali mi imamo i plan iza kojeg, mislim, stoji i gradonačelnik Bandić".
    O čemu se radi?
    "Dovršiti stadion u Sigetu, napraviti tribine za osam tisuća mjesta gdje bi i Dinamo mogao igrati svoje međunarodne utakmice, dok se ne riješi Maksimir", otkrio je predsjednik.

    Izjava predsjednika HD Perića.
  • xavier
    11.1k


    Nadam se da će biti barem upola lijep kao ovaj u Sesvetama koji je Bandić završio prije 2 godine.
  • deda
    27.3k
    Uopće ne sumnjam. Čovjek dela, dela i ne zna stat
  • The Undertaker
    3.9k
    Mislim da je Perić u Bandićevoj stranci pa je to PR za izbore. Ali bude neka maketa da se narod zabavlja.
  • NORTE
    8.9k
    Koja ti je najdraža bajka? Daj mi onu o novom Dinamovom stadionu.
  • deda
    27.3k
    Stadion u Krasnodaru, 35.000 kapacitet
    Izgradnja 220 milja Eurahttps://express.24sata.hr/media/img/cb/a2/168f2e15c81ebd671937.jpeg
  • NORTE
    8.9k
    Dvoboj dvije ekipe s najljepšim i najružnijim stadionom na svijetu. Baš mi je drago. Zamisli sramotu kad Rusi sa svog zdanja dođu u EU metropolu 2021. i vide stadion iz doba početka SSSR-a.
  • Crusades1986
    9.5k
    Bit će nostalgični. Možda ih tu ulovimo na krivoj nozi.
  • SAS1987
    13.2k
    Oblik gornjega nivoja i displayi su predobri.

    gxxjoits71zd7c65.jpg
    mrekteqvz3834dvq.jpg
    Attachment
    30148019042_66df8f78cd_b (66K)
  • deda
    27.3k
    Krenulo postavljanje ploča na krovu istočne tribine Pampasaqqz2zeuti5mf4uje.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.