• Kwedi
    3.8k
    Tih godina je Dinamo dosta gostovao po mjestima u Hrvatskoj koji su tradicionalno navijali za Dinamo. Takvu praksu bi trebali i dan danas gajiti, ali klošari iz uprave to nikada neće razumjeti.ZGV

    Bez ikakve namjere opravdavanja klošara,al kad bi danas Dinamo mogao ić u mala mjesta bar s nekom prvom ekipom?

    36 kola HNL-a, najmanje deset euro utakmica, kup...

    Inače, druga momčad znala je s vremena na vrijeme odigrati s nekim niželigašem u okolici.

    Zadnji put kad su igrali tak po malim mjestima je 2005. zbog "opravdanih" razloga, a to je izostanak Europe i izletavanje iz Kupa u Ivaniću
  • Crusades1986
    9.6k
    Jedino u nekim ljetnim pripremama (prije par godina Pleternica?) ili reprezentativnim pauzama s pola prve ekipe i brdo juniora... znalo se prošlih godina ić na rođendane nekih lokalnih klubova. Bilo je ono u Tuzli ili di već prošle/pretprošle godine.

    Onda je bolje iskoristit neku kup utakmicu kad Dinamo igra u mjestima gdje je većina dinamovaca, tipa kao Ferdinandovac ove godine, pa organizirat neki događaj/druženje dan prije tekme ili nešto.
  • Kwedi
    3.8k
    Prošle godine bilo je u Žepču, godinu prije Široki.

    Da sam u nekom malom mjestu i sad protiv lokalnog kluba dolazi Dinamo u sastavu Josipović, Svržnjak, Lešković, Kapitanović, Moharami... Ne znam baš da bi se lako ljudima prodalo muda pod bubrege.
  • Infinity
    15.2k
    Ako izuzmemo reprezentativne pauze, Dinamo od prvog kola, pa sve do Bozica ima maksimalno jednu 'srijedu' slobodnu. Tu su Europa i Kup.

    Naravno, Dinamo bi u proljece mogao tu i tamo odigrati neki mec s nizeligasima, al ne znam koliko su igraci sretni s takvim utakmicama kada se sezona blizi kraju i svi jedva cekaju odmor. A onda ako pocnes tu praksu, pocet ce ti stizati sve veci broj upita za utakmicom, a imas u godini 50+ natjecateljskih utakmica i najboljim igracima je toga preko glave, zele odmor.

    Ovo sto se ponekad s nekim prosaranim sastavom ode nekome obiljeziti neka stogodisnjica je cisto OK.
  • Krizy
    35.7k
    12.11.1969. Marseille - Dinamo 1-1
    bsbzufswntnkgfyw.jpg
  • Krizy
    35.7k
    12.11.1989.
    Lazio - Dinamo 6:3 (prijateljska)
    7989wogleryqp1vg.jpg
  • Krizy
    35.7k
    13.11.2010. Split - Dinamo 0-1
    y30jhu1lbrm00aco.jpg
  • Navijač Dinama
    7.3k


    DINAMO-Auxerre 06/07
  • Miro93
    2.7k


    Gledam vec 10 puta ovaj dio kod gola. Jebeno.
    Nebo se plavi....
  • Neki tip
    19.1k
    Gledam vec 10 puta ovaj dio kod gola. Jebeno.
    Nebo se plavi....
    Miro93

    Vrijeme dok su navijači još "pratili zbivanja na travnjaku" i "veselili se Dinamovim golovima".. :snicker:
  • Majki2111
    2.6k
    Pa dobro. Nije ni za posramit se ni kadroa tribine protiv Atalante, Shakhtara i Cityja. Vidi se da ekipa prestane pjevat par sekundi prije gola. Prati ekipa teren, to sam siguran. Bio sam par puta na sjeveru još dok je Petev bio trener, ak je tad ekipa partila, onda kud nebi sad/tada.
  • Krizy
    35.7k
    14.11.2002. Fulham - Dinamo 2-1
    3d4wwdp1anyxomfd.jpg
    0wwqamvh2p65usay.jpg
  • Miro93
    2.7k
    Dinamo 1964. ili 1965. godine
    Attachments
    Dinamo (4M)
    Dinamo65 (117K)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.