• Kwedi
    3.8k
    Jel može se ak se daje neka preporuka nadopisati kratak opis, eventualno i link za trailer ak vam nije previše lijeno odnosno imate volju podijeliti nekakav vama drag film/seriju/knjigu/strip, a ne preko kurca samo lupit naslov?

    Ako već preporučujete, onda dajte zbog čega pogledati makar to bila ocjena na IMDBu, a ne lupit naslov i "super film".
  • Krizy
    35k
    Fracture (2007)
    epco5pdloj1ej1oz.jpg

    Kada Ted Crawford (Anthony Hopkins) otkrije da ga njegova mlada žena Jennifer (Embeth Davidtz) vara, on isplanira njezino ubojstvo… Savršeno ubojstvo. Među policajcima koji su stigli na mjesto zločina je i pregovarač detektiv Rob Nunally (Billy Burke), jedini policajac kojemu je dopušteno ući u kuću. Crawford, začuđujuće, priznaje da je ubio svoju ženu, ali Nunally je previše zaprepašten da bi pazio kada prepozna svoju ljubavnicu, čiji pravi identitet nikada nije znao, kako leži na podu u lokvi krvi. Iako je Jennifer upucana iz neposredne blizine, Nunally primjećuje da nije mrtva. Crawford je odmah uhićen i optužen nakon priznanja te se otvara postupak protiv njega.

    https://m.imdb.com/title/tt0488120/

    https://youtu.be/Dg5naTiVkdI
  • Infinity
    15.1k
    The Trial of the Chicago 7Bosna86

    Sinoc odradjeno. Vrhunski film.
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Meni osobno jedan od drazih filmova redatelja Davida Finchera “Fight Club” , al mislim da rijetko tko nije gleda to al eto.

    Glave uloge Brad Pitt, Edward Norton.

    Fincher je opisao Klub boraca kao crnu komediju koja poseže za teškom satirom; on i glumačka ekipa usporedili su film s Diplomcem (1967.) i Buntovnikom bez razloga (1955.). Tematski, film je trebao prikazati sukob između mladih ljudi i sustava vrijednosti reklamiranja. Upotreba nasilja u filmu u borilačkim klubovima trebala je biti metafora za osjećaj temeljen na sukobu generacija. Bezimeni protagonist, kojeg je utjelovio Edward Norton, je običan čovjek i nepouzdani pripovjedač koji u borilačkom klubu upoznaje Tylera Durdena (Brad Pitt). Nakon toga je rastrgnut ljubavnim trokutom s Durdenom i Marlom Singer (Helena Bonham Carter). Redatelj je namjerno ubacio homoerotični ton misleći kako će publici zbog toga biti neugodno i da neće biti u mogućnosti pogoditi epilog.

    https://youtu.be/_XgQA9Ab0Gw
  • Baneki
    703
    Ak ti je Fight Club dobar dio, pogledaj Gangs of New York. Di Caprio, Daniel Day Lewis, Liam Neeson. Remek djelo.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Navijaca je možda trailer rasplakao.marcio amoroso

    Ne daj Bože
  • Infinity
    15.1k
    Gangs of New YorkBaneki

    Nije dosadan za pogledati i nekoliko puta.
  • cron1ck
    1.5k
    https://www.imdb.com/list/ls047676833

    Svi koji traže odlican triler, evo vam ova danska remek djela, vjerujem da na forumu ima dosta ljudi koji su to pogledali, ali i onih koji nisu. Uglavnom dva detektiva otvaraju stare neriješene slučajeve i pokušavaju pronaći krivca. Zasad su snimljena 4 filma u toj seriji filmova i stvarno ne znam koji je bolji, jos jednom moja topla preporuka.
  • Infinity
    15.1k
    Kad spomenu dance, podsjeti me na druge skandinavce, svede.

    Ondskan. Meni se svidio, ali sam davno gledao da bih sad mogao reci koliko je dobar na nekoj ljestvici.
  • Neki tip
    18.8k
    Ondskan. Meni se svidio, ali sam davno gledao da bih sad mogao reci koliko je dobar na nekoj ljestvici.Infinity

    Jako dobar film! Ima visoke ocjene, jer tak sam ga i bio odlučio pogledati.. Puno sam tih godina tijekom tjedna bio na terenu, u svakakvim mjestima, navečer ili knjiga ili laptop i filmovi.. Razne filmske liste i udri redom. Tako i Ondskan..

    Ne sjećam se detaljno radnje (teme da), ali sjećam se da je bio težak. Ne za shvatiti, nego emotivno težak. Vrijedi ga pogledati, ali te večeri moraš biti svjestan da se nećeš "zabaviti".
  • ZgBlue
    481
    Meni osobno jedan od drazih filmova redatelja Davida Finchera “Fight Club” , al mislim da rijetko tko nije gleda to al eto.

    Meni osobno je u top 10 filmova kaj sam gledo..ali nije za svakoga, dosta mračan i na trenutke ima jako čudne monologe koji dosta ljudi odvuče od filma i djeluje im dosadan. Nakon nekoliko gledanja skužiš da ima dosta depresivnih scena poput one di u prvom dialogu sa Marlom kaže kako ide na grupne terapije jer ga tu ljudi slušaju, a ne čekaju svoj red da se krenu jadat itd. Da ne otkrivam previše onima koji nisu gledali, svakako preporuka, film ima puno prevrtljive al povezane radnje, genijalan kraj i još bolje glumce. Uživajte!
  • ZgBlue
    481
    I ako netko nije znao od ekipe kaj ima Netflix, na dosta stvari, pogotovo novih kaj izbacuju ima i hrvatski prijevod!
  • Neki tip
    18.8k
    Fracture (2007)Krizy

    Hvala, jučer ga pogledao sa ženom, baš dobar film! Ne znam kako mi je ranije promaknuo, ali kako god, zahvaljujem na preporuci! :)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ukradeni indetitet(Unknown)


    Dr. Martin Harris(Liam Neeson) budi se u Berlinu nakon automobilske nesreće i otkriva kako ga supruga ne prepoznaje a drugi čovjek je preuzeo njegov identitet. Dok mu vlasti ne vjeruju, progone ga misteriozni ubojice i nalazi se u bijegu napušten i sam. Pomaže mu nenadana saveznica, a on sve dublje zadire u misterij koji će ga natjerati da preispita svoj zdravi um, identitet i koliko je zapravo daleko spreman ići kako bi otkrio istinu.

    https://youtu.be/WCXYfD_Zzfw
  • Dino
    2.2k

    Prejak film, sjecam se da sam bio mali klinac kad sam prvi put gledal i ful sam se tad uzivio u film; kadrovi, muzika...

    Iako nema veze s pricom nit je isti zanr, nacin snimanja, efekata i pozadinske muzike me podsjeca na film Inception s Leonardom di Caprijem koji je vjerujem puno ljudi pogledalo pa nema smisla da previse pricam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.