• xavier
    11.1k


    40.000 je "taman"? Za Dinamo? :brow:
  • Papastrumf
    9.3k
    Opet ista prica po 100ti put.
    40.000 :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Covjek me tjera da opet trazim koliko cesto smo prebacivali 30.000.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ja nisam nikako za stadion manjeg kapciteta od sadasnjeg i to naravno na lokaciji di je sada, nez to je moje misljenje.
  • SAS1987
    13.2k
    osmi stadion u povjesti Espanyola .BBB Sibenik
    Evo, to nisam znao. Kada se ovaj gradio mislim da su igrali na olimpiskom stadionu a prije toga na starom stadionu. Za ostale nemam pojma.

    Dinamo po meni zasluzuje vakav stadion, nije pre velik tamanBBB Sibenik
    Dinamo bi punio taj stadion ko Espanyol. Praktični nikad ako i tada. A repka... ako kapacitet stadiona nebi bio dovoljan onda nek se igra na Poljudu ili nek HNS napravi svoj stadion.

    Ja sam "računao" koji je optimalni kapacitet za dinamo, uz faktor nove uprave, dobrog stadiona, dobrog PR i mogu ti kazati da je sve više od 30k nepotrebno. Čak sam došao do brojke da je financijski najisplatljivije između 22k - 25k.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ne moze na vakav stadion doci obitelj neka sa dicom i u pola utakmice radi kise ic kuci. Zemlje treceg svita imaju bolje stadione od nas. Ja sam uvjeren da sa normalnim stadionom i naravno upravom posjeta bi bila puno puno veca. Npr. bija san na Emiratesu, to doma ne zelis ic. Kafici , restorani, nez sta sve ne nisam ga cilog vidija. Ugl isli bi ljudi u puno vecem broju da je normalna situacija sa tim.Zeljni su ljudi jakog Dinama, prosla sezona je to pokazala i sa vakvim stadionom.
  • Dino
    2.2k
    Kaj vi fakat mislite da bu nam zauvijek prosjek na dve i pol tisuce ljudi. Kakvu to pobjedu onda svi trazimo i ocekujemo ak smo uvjereni da nam je dovoljan stadion od 15 tisuca mjesta. Za koji kurac, da oprostite, se ljudi tu bore? Ak bumo tak, dovoljan nam je stadion i od 5 tisuca il nam zapravo nit nije potreban uopce. Mozemo gledat sve na telki.

    Dinamo moze imat visestruko veci prosjek od ovog i sigurno je da ce ga imat kad pravim ljudima dode u ruke i zato definitivno ne treba radit spajzu neg posteni stadion koji cemo koristit narednih 40, 50, 60 i vise godina.
  • agramZ
    2.3k
    ali opet ne treba stadion od 30k+ kapaciteta. i kad u teoriji imas svoj dinamo iz snova mozda bi dosao na teski sf prosjek od nekih 20k. vise od ~28k je stvarno idiotarija.
  • Dino
    2.2k

    Pa naravno da ne treba veci stadion od ovog kojeg imamo, al od kad sam aktivan na forumu procital sam takvih gluposti sa stadionom od 15-18 tisuca. Fakat ne kuzim...
  • agramZ
    2.3k
    to se vecinom pise iz frustracije. za ovaj gnk je 15k sigurno dovoljno, ali za neki buduci dinamo vjerojatno nije.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Upravo to zelim reci cilo vrime. Idemo od velikog kluba radit da smo manji klub. Ispod trenutnog kapciteta za mene je poraz i stihijsko rjesenje.
  • NORTE
    8.9k
    Idemo od velikog kluba radit da smo manji klub. Ispod trenutnog kapciteta za mene je poraz i stihijsko rjesenje.BBB Sibenik

    Nije nego logika i zdrav razum. Da novi stadion zjapi poluprazan 90% utakmica. Pogledaj Šlask i Lech, preveliki stadioni i prazne tribine.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Stadion poput onog Espanyola bi bio idealan. Možda samo malo manji i da jedna tribina bude bez etaža, navijačka, nešto slično kao od Spursa novi stadion ili žuti zid na Westfallenu. Jedino mi nije jasno kako je koštao 60 milja? To bi kod nas bilo puta 3.
  • Crusades1986
    9.5k
    hsv, holstein kiel, st. pauli, nürnberg, ksc, 1860 münchen, dynamo dresden, hansa rostock, magdeburg, kaiserslautern, lok leipzig, chemie leipzig, bfc dynamo... itd.
    6dReplyShareFlag3
    agramZ

    Energie Cottbus? :chin:
  • agramZ
    2.3k
    itd... moze se tu jos do sutra nabrajati. waldhof mannheim, hallescher fc, rw essen, alemannia aachen, fsv frankfurt, kickers offenbach....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.