• flexXy
    1.8k
    Steta, mozda zadnje kolo hnl-a ovaj vikend. Iskreno ne znam kako oni misle ovu sezonu zavrsit, ali mozda bi najjednostavnije bilo da se odigra neki bubble turnir format. Da svatko odigra po jednu utakmicu sa svakime i onda neki playoff. Mislim da neregularnije od ovih odgoda nemre bit.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ovim tempom do kraja 2020. svi će biti zaraženi i izlječeni tako da se u 2021. može normalno igrati.
  • Guinness
    1.9k
    Poanta odgode je...?
    Nek se igra sa kadrom koji imaju + juniori i amen.
  • Infinity
    15.1k
    Kracenje na trokruzno mi jedino ima smisla. Barem u ovom trenutku. Dobit ces devet novih termina i to bi se moglo privesti kraju nekako.

    Ako situacija postane losija onda i dodatno srezati. Igraj dvokruzno, sta da se radi.

    Mozda nekome trokruzno i dvokruzno djeluje smijesno, al kako se igralo s 12 klubova? Trokruzno. Kako se igralo sa 16? Dvokruzno. Nema tu razlike, osim sto ces imati puno manje kola i puno manje bodova. Bolje i odmah sad srezati na tri kruga, dati svima vremena i prostora, igrati kako se moze nego da se sezona zavrsava u pola 'kruga' s recimo 31 kolom i slicno.

    Ako se danas donese jasna odluka onda ce ista vrlo vjerojatno naici na odobravanje i bit ce prihvacena. Donijeti u 31. kolu odluku i prekidu nije regularno. Naravno da ce se drugoplasirani buniti ako je zaostajao dva boda. Naravno da ce se petoplasirani buniti ako je zaostajao dva boda. Na vrijeme donijeti jasno pravilo, pa kakvo god da bilo.
  • NORTE
    8.9k
    Dvokružno i playoff lige po 6 i 4 kluba. 10 kola u ligi za prvaka, 6 u Lzo.
  • flexXy
    1.8k
    Mislim da trokruzno nije fer jer realno vecini momcadi domacinstvo donosi veliku vecinu bodova. To posebno moze biti kljucno ovim momcadima koje se bore za opstanak u ligi a mislim da nije dobro da se igra s opstankom nekog kluba na taj nacin. Npr. istra je prosle sezone 20/25 bodova osvojila na Drosini. Evo tablica za proslu sezonu.
    cvwsc53mq5n2ekaj.png
    dpcvyhpnwhznwwga.png
  • deda
    27.3k
    Nemere se s pandemijom ništa planirat. Moš se samo pazit i molit.
  • Carrasco
    4k
    O kakvom prekidu vi pričate? Imate neke pouzdane informacije ili lupate gluposti iz dosade?
  • Infinity
    15.1k
    Pa imali smo trokruzno u sezoni 2012/13.

    I nije sad da ce ta Istra u trecem krugu igrati 9 gostujucih utakmica. Igrat ce ih pet vani i cetiri kuci ili obratno. Dobit ces dodatno domacinstvo na osnovu plasmana nakon dva kruga. Jedino je razlika da li ces u trecem krugu igrati kuci ili vani s direktnim konkurentom, al na kraju krajeva kao da je to sistem koji se tek danas izmislio samo za HNL. Igrao se u HNL-u vec ranije.

    O pravdi o broju krugova mi je tesko pricati. Mozda bi u nekom sestokruznom sistemu protekle sezone Osijek zavrsio drugi. Mozda bi u finalu kupa na dvije utakmice trofej odnijela Lokomotiva. Mozda, mozda... Igra se toliko koliko se odredilo i kako se odredilo. Ja bih volio da se zavrse cetiri kruga, al djeluje mi to nemoguce.

    Ni ovo s play offom mi ne djeluje lose. Imali bi na kraju jednak broj domacih i gostujucih utakmica. U konacnici bi broj kola bio veci za samo jedan u odnosu na trokruzni sistem. Igraj dvokruzno regularni dio, 18 kola. Sest klubova i deset kola za prvaka i Europu. Cetiri kluba i sest kola za opstanak. Nije lose, rekao bih da je mozda i bolje nego trokruzno.

    U svakom slucaju mislim da je u svemu najbitnije donijeti odluku na vrijeme.
  • Infinity
    15.1k
    O kakvom prekidu vi pričate? Imate neke pouzdane informacije ili lupate gluposti iz dosade?Carrasco

    Pricamo o mogucnostima. Za to forum sluzi. Da imamo servirane sve informacije onda nam ne bi ni trebao, jer su sve mogucnosti vec srezane na jednu koja je odabrana.

    Da je netko s prvim slucajem korone u Kini rekao da ce se HNL prekinuti na proljece i pitao sta ciniti ako dodje do nas, netko bi rekao da se pricaju gluposti. Pricamo o necem sto je jako realno.
  • Kwedi
    3.8k


    prijenos Sesveta i Orijenta kog zanima.

    Cecbete trpaju i ne vade van
  • Kwedi
    3.8k
    3:0 pa 4:4 i 5:4 Cecbete
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Još kad Hajduk bude šesti ove sezone, kako bi to bilo lijepo za vidit :D
  • deda
    27.3k
    Treba prekinut prvenstvo danas. Tovari šestifve4bzguarbhnj83.jpg
  • Crusades1986
    9.5k
    Ako se želi skraćivati prvenstvo krajnji rok je prije kraja drugog kruga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.