• The Undertaker
    3.9k
    Budući da se opet relativizira i stavlja u usta nešto što ja nisam napisao ili tvrdio, da pojasnim...

    Ja ne mislim da su navijači na Sjeveru glavni problem Dinama, čak ne mislim da su problem uopće (barem ne u zadnje 2-3 godine), dapače.
    Ja ne mislim da ne treba skandirati protiv Mamića. Dapače, tribina i jest mjesto za to.

    Ali ja mislim da nitko nema pravo nekoga, pogotovo u javnom prostoru, nazivati srpskim kopiletom i vrijeđati mu ženu koja nema ništa sa klubom. Bez obzira na razloge.

    Originalni post nije bio kontemplacija na stanje u klubu već komentar viđenog na utakmici.
  • Crusades1986
    9.5k
    Da bar s ovakvom žustrinom raspravljaš i kritiziraš krađu iz Dinama i bespotrebno maltretiranje malodobne djece na ulazu u sjever.

    A ne da za krađu nalaziš alibije, izgovore i rikverce.
  • Mali Zeus
    9k
    Ja ne mislim da su navijači na Sjeveru glavni problem Dinama, čak ne mislim da su problem uopće (barem ne u zadnje 2-3 godine), dapače.
    Ja ne mislim da ne treba skandirati protiv Mamića. Dapače, tribina i jest mjesto za to.
    The Undertaker

    Što je glavni problem Dinama?
    Zašto treba skandirati protiv Mamića i što treba skandirati po tvom mišljenju?
  • Ali
    1.9k
    Moze li netko objasniti zasto baklja leti prema Livakovicu? Pa decko je jucer obranio penal, a i inace je olicenje dobrote i skromnosti.
    Ak je vec bio plan bacit baklju, ok, ali nek mi netko kaze zasto ne u prvom poluvremenu kad je Livi na jugu?
  • deda
    27.3k
    Nema objašnjenja, tko god ju bacio prema Livi je idiot.
  • Crusades1986
    9.5k
    Tko je rekao da je bačena namjerno prema Livi?
  • Zambatine škude
    2k
    odnosno nije, za pizdinu dlaku jer je ovaj crvena krpa sa svojom pojavom na klupi, u medijima i sl.Kwedi

    S obzirom na sve što se događa u Dinamu zadnjih 15 godina, očito i kao takva sasvim dovoljna.
  • Ali
    1.9k
    Pa ajmo vidjet tko je taj, naime tri su poletjele.
    Ako smo prava navijacka skuoina onda se mora znat hijerarhija, kao u vojsci zna se tko su casnici za vezu, tko vrhovni zapovjednik, tko zapovijeda satnijom a tko nosi municiju...
    Ako je netko bacio bez znanja zapovjednika onda mora snositi sankcije, ako je zapovijednik znao i odobrio , nek objasni zasto protiv Livija?
  • deda
    27.3k
    Ali, ti previše zahtjevaš, Boysi takve stvari rješavaju među sobom, i vjeruj mi rješavaju.
  • Ali
    1.9k
    @Crusades1986, bacena je sa udaljenosti od preko 70m i pala je 5m pored Livija!
    Pa ti je i po NATO standardu priznato kao meta napada.
    Zakaj nije letjela u prvom poluvremenu je pitanje?
  • Crusades1986
    9.5k
    Isuse Bože...
  • Ali
    1.9k
    Ne rjesavaju, jer se realtivizira problem. Ako se kaze nismo njega gadjali, znaci nikom nista to je netko krivo protumacio.
    I za mjesec dana ce opet poletjeti i sta da ga pogodi?
    Zakaj Livi, to ne kuzim, i kaj je najgore decko je na kraju lijepo prisao sjeveru, skinuo rukavice i pljeskao... Decko je heroj i sad vec uz bok Ladari i Vlaku.
  • The Undertaker
    3.9k
    Što je glavni problem Dinama?Mali Zeus
    Glavni problem Dinama je da sa ovim rukovodstvom nema perspektive. Prošle dvije godine su nagovijestile kakav klub bi mogli biti uz nekakve zdrave odnose u klubu i oko njega.

    Zašto treba skandirati protiv Mamića i što treba skandirati po tvom mišljenju?Mali Zeus
    Tribina je glavno mjesto gdje navijači iskazuju svoje mišljenje o klubu (igri, igračima, upravi, itd...), bilo pozitivno bilo negativno. Neka svatko skandira po svom nahođenju. Meni osobno ne smeta da ga nazivaju i neznalicom, lopovom ili sl. kad to, evidentno, i jest. Ali, mora postojati neka granica ispod koje se ne može ići. Valjda vam je to svima jasno. I ona je, po mom mišljenju, jučer obilato prijeđena.
  • Krizy
    35k
    Mene zanima što se dogodilo u međuvremenu pa ih sad braniš :rofl:
    edkve56fi6ekdywj.jpg
  • Kwedi
    3.8k
    Livakovića su gađali jer su ljubomorni zato što ima zgodnu curu i planira karijeru u diplomaciji.

    To je ključan razlog pa da se sjaše s rasprave oko Livakovića i terorističkog napadanja na njega kao hrvatsku svetinju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.