• BBB Sibenik
    3.8k
    Jel smo demokracija il nismo, u cemu je problem sta mu se vice. U ovoj drzavi je veci problem sta navijaci skandiraju na tribini. A ministri, predsjednici uprava drzavnih firmi itd , sta se nalaze po zadimljenim podrumima i unose/iznose crne torbe i drapaju mladahne cure to je normalno. Triba ga vridat jer je to najmanje moguce sta je zasluzia. Na kraju balade ostat ce samo Dinamo i navijaci, i veci su pali.
  • Stihl
    3k
    Ko im jebe mater. Treba ih stalno vrijeđat jer nista drugo i ne zasluzuju! Navijači su uvjek bili oni koji su spremni javno iznosit nepravdu i istinu, zato nas i ne vole, jer ne dišemo po njihovim pravilima. Na sve načine se pokušalo navijače utišat, ugasit, slomit, razjebat i dovest samo one koji ce bit podobni. No navijači su gospodo tvrd orah na kojima su i jači od Vas polomili zube...To ste već trebali naučit!
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Tako je!

    Al izgleda da Mamicima ide jako dobro plan, stara dobra “zavadi pa vladaj” se vidi upravo ode po komentarim medu nama. Ne postoji ni jedan klub na svitu koji svim silama se zeli odreci vlastitih navijaca kao Dinamo.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Zoki je znao da ga ovo čeka, čak se to jasno komuniciralo na onom sastanku kad se saznalo da će biti trener.
    Razumijem kolegu @The Undertaker koji misli da je ovo preradikalno i da se šteti samo sebi.
    Realno je da se svašta nešto probalo, ali da je situacija samo gora.
    Moje osobno mišljenje je da bez brojnosti nema ništa, nas da ima 50 tisuća koji hoće njihov odlazak bi sve bilo lakše, kao prvo bi bili zanimljivi svakoj političkoj opciji, jednostavno puno glasova.
    Ovako, ma koliko to ružno zvučalo nije nikoga briga za nas.
  • serbus
    3.4k


    Odlični komentari.
  • serbus
    3.4k


    Ima i više od 50 000 koliko ti je potpisa na peticiji kapetana. Samo je problem da ljudi ne žele izać iz svoje sigurne zone. Pa danas treba baš imat muda ulaziti na sjever nikad neznaš kad će Antolić stisnuti gumb da pošalje pse. I u tome su uspjeli da misle da je malo onih koji su sa promjene a nije ali represijom koju kontroliraju su puno glasova ubili.
  • Ali
    1.9k
    Utakmica losa dosadna, bez pravog ritma. Tek na trenutke na tragu onog sto bismo mi kao fanovi zeljeli vidjeti.
    A opet sa druge strane prije nego sam otisao na stadion nakratko pogledao Rijeku i bio zalostan.
    Pun stadion, pozitivna atmosfera, borbenost na terenu...
    A onda maksimir, nigdje nikog 1.200 na stadionu od 30.000 je jos gore, bolje bi bilo da su zatvorili stadion. Sve naopako. Na sjeveru po mom misljenju isto jedna razbijena vojska, tj. dio ranjene satnije od nekad ozbiljne vojske, nema vodje, nema strategije. Tu prije je @Stihl spomenuo da su navijaci tvrd orah, sinoc su djelovali da su dobro ranjeni. Borba traje vec predugo, 10g i taktika je stalno slicna bojkot ili neka podvrsta, izrasle su nove generacije a nije se stvorio kult kod njih. Mozda je vrijeme da se promjeni strategija ako se zeli dobro klubu. Kako i koja neznam ali ovo nije dobro i ne daje rezultate.
    A i klub mislim na ekipu iz radne zajednice, katastrofa toliko su se zapetljali da vise neznas jeli oni uopce zele publiku? Sto uvjeta za kupit kartu, cijene preskupe, komfor nikakav...

    I jos pitanje za ekipu koja je na par postiva imam osjecaj likovala sto je bilo samo 1.200 ljudi sto je slavila da imamo rekord u EL posjeta... jel vas to cini sretnim ili zalosnim sto je tako, ja sam dojma da ste sretni, a opet nemogu shvatit da je netko tko voli dinamo sretan zbog toga
  • Crusades1986
    9.5k
    I onda se mi čudimo kaj ima likova koji odobravaju poteze braće Dalton... kad odrasla osoba ima ovakve komentare. Znači opasnije je za civilizaciju kaj se viče na sjeveru nego kaj je neko pokro 300 milijuna kuna.

    Pa nije ni čudo kaj se u državi toliko krade. Ja bi im dao da nam još uzmu.
  • BlueVelvet
    336
    Pa i mijenjale su se strategije ali za tango je potrebno dvoje. Pa je jedna strana preko noci odlucila da im ipak povijesni rezultat kluba i zdravija atmosfera nakon 10 godina nije privlačna, pa da vide kaj mogu napravit da maksimalno razjebu svakog navijača kluba. Pa malo o kretanja navijača protiv igraca, tjeranje trenera a kao slag na tortu postavljanje burazera da se u stilu poseru svima na face.
  • r1oma
    1.5k
    Armada i mi smo bas u istoj situaciji :roll: yz2x0obts2nqezty.jpg
  • NORTE
    8.9k
    Armada i mi smo bas u istoj situacijiNewGeneration

    Treba li uopće pisati pjesmicu koju je Armada pjevala Gavranoviću i Bišćanu dok su bili na plaći NK Rijeke?
  • Crusades1986
    9.5k
    Pa tko sprječava ostale navijače da popune tribine i pjevaju i navijaju?
    Jebote, svi se sad prave nevini ko da se ovo prvi put dogodilo jučer. Fascinantna razina zaboravljanja činjenica i događaja.
  • Mali Zeus
    9k
    O zadnjih 20 godina i koliko će još ovaj užas trajati jednom bi trebalo napisati knjigu, SF žanr.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ne, al ovaj Olivari je stvarno degenerik.
    Znači zoki kaže nakon tekme da je htio probat u drugom poluvremenu Gavru i Petka skupa ali da je Gavro dobio udarac i osjetio bol pa su ga preventivno izvadili van.

    I sad čitam članak, opće mišljenje o tekmi bla bla bla i onda: jedna stvar ostaje tajna, zašto je dinamov strateg izvadio Gavranovića?
  • Krizy
    34.9k
    Sve je super i sve je za 5 :monkey:
    15ayqelb7kj59be0.jpg

    A kasno vidio da je na drugoj temi, s puta pa pregledavao tek
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.