• xavier
    11.1k


    Ok, ima neku simboliku, ali dres je realno grozan.
  • nkdz
    829


    haha, fakat presareno.
    Ona ideja koju si i tovari isfurali sa imenima clanova mi je dobro izgledala jer je dosta diskretno bilo napisano i uklapalo se u pozadinu, a ovdje bas iskacu boje pa mi osim ideje i nije neka fora
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ona ideja koju si i tovari isfurali sa imenima clanovankdz

    Top ideja. Brutalno je izgledalo.
  • Mr Blue
    3.3k
    Ma dres je grozan, realno. Da je nekakav treći, pa za kolekcionare, pa ima smisla. Kad već možeš po točkicama "vidjeti" svaki rezultat ikad. Ali za gostujući je baš grozan. :grin: Još pogledaj ovog narančastog tipa lijevo.
  • nkdz
    829


    hahah nisam uopce dozivio đinđera :D taman se uklapa ko kameleon u dres
  • Dudu
    2.6k
    Lijep dres, odličan video.
  • Bosna86
    11.5k
    https://youtu.be/dnptSFEMl7E Bas sam gledao izvještaj iz Izraela od njihove verzije Zone... Trebali su uvodni dio još produžiti... Ovi sa 1921 rade bolji posao nego ovi u klubu
  • agramZ
    2.2k
    koji je engleski flair dobila grbavica sa krovom.. :cool:
  • Kwedi
    3.8k
    jednostavno su predivni

    n6gxf8elv7g0gqw7.jpg
  • Mali Zeus
    9.1k
    Odličan dres, već mi se sviđa.
  • NORTE
    8.9k
    Lijep dresDudu

    Na dresu piše "jednom Željo uvijek Željo". Ako nešto ne volim to je doslovno kopiranje, u ovom slučaju od Schalkea.
  • Infinity
    15.1k
    Kladim se da ti iz Zelje nemaju blage veze da to Schalke koristi. To 'jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar' je Ivica Osim izjavio prije 40 godina. Od tad to koriste. Da li je on znao za Schalkeov slogan? Ne znam. Moguce, ali i ne mora biti, nije to nesto sto je tesko 'izmisliti'.

    S druge strane smo mi super, jedini Dinamo na kugli zemaljskoj :cool:
  • Neki tip
    18.8k
    Ovo me sjetilo na marketinški izum stoljeća - "više od..."

    Jedno vrijeme sam brojao, stao sam na 10 firmi, proizvoda, brendova koje/koji su "više od" onog što jesu.

    Struja je više od struje, burek više od bureka, sport više od sporta, čak je i ideja - više od ideje, a ni Mount Everest nije top. Nabasao sam jednom i na neki putopis "Više od Everesta", u kojem se curke penju na - Everest.

    Rijeka se reklamirala sloganom - više od Rijeke.

    Ukratko, najprostituiraniji slogan ikad! :roll:
  • NORTE
    8.9k
    Ivica Osim izjavio prije 40 godina. Od tad to koriste. Da li je on znao za Schalkeov slogan? Ne znam. Moguce, ali i ne mora biti, nije to nesto sto je tesko 'izmisliti'.

    S druge strane smo mi super, jedini Dinamo na kugli zemaljskoj :cool:
    Infinity

    Ja sam uvjeren da je Osim to pokupio od Schalkea. Al nebitno. Ime kluba je druga stvar, ima Željo i u Banjaluci i u Pančevu, ima i Hajduk u Beogradu, ima i Lokomotiv u Plovdivu itd, poanta je u tom nekom sloganu, ako ga već koristi neki klub onda je čista kopija. Nema predaje se koristi u Dinamu od cca. 2003. ako ne i prije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.