• LovroZG
    1.3k
    Mislim da u LP tak ždrijebaju, za EL im se ne da.
  • Morales7
    184
    Mislim da je grupa i više nego prolazna. Cska stepenicu više od nas, feynoord je tu negdje s nama, a austrijanci stepenicu ispod. Sve u svemu doma 7 bodova i vani barem 4 i dosta
  • serbus
    3.4k
    Ja bi ukinuo te koeficjente .Svi klubovi u jedan bubanj i redom izvlači. Mislim da su prije par sezona na probi u dva dana izvukli identične skupine lige prvaka što je nemoguće osim u ovako nakardnom sustavu. Gdje ne mogu biti ne znam klubovi istog grada, koji su u ratu,ne mogu tri spanjolca tri engleza , ne može ovo , ne može ono .... i na kraju je taj ždrijeb uvijek na stranu jakih ekipa da se slučajno u grupi ne sretnu 3 ili 4 super jaka.
  • Morales7
    184
    Doma feynoord, gosti cska doma wols gosti wols gosti feynoord i doma cska
  • Bosna86
    11.5k
    Užasan raspored, prva će presuditi sta će biti
  • Morales7
    184
    U prve 4 tekme 10 bodova ako želimo proći
  • marcio amoroso
    31.8k
    Isti raspored smo imali obje prošle sezone ako gledamo jačinu klubova, baš isti.
  • Eduardo
    17.1k
    Meni je isto OK raspored. Nemam zamjerke. Ako budemo dobri može sve završiti kao protiv Trnave. Odnosno, tad smo treću utakmicu igrali vani, a četvrtu doma, isto sa Shakhtarom. S obzirom na ovog protivnika ovo doma ili u gostima ne bi trebalo značiti previše ako źelimo dalje.
  • InatiseSlavonijo
    458
    [UEFA EUROPA LEAGUE] Raspored prve tri utakmice naše momčadi u UEFA Europa League:
    1. kolo (22.10) GNK Dinamo - Feyenoord Rotterdam
    2. kolo (29.10) PFC CSKA MOSCOW- GNK Dinamo
    3. kolo (5.11.) GNK Dinamo - Wolfsberger AC
  • Neki tip
    18.8k
    Ako je ova korona donijela išta dobro, a nije skoro ništa, onda je to činjenica da je svaki tjedan jedno europsko kolo
  • Miro93
    2.7k

    4. kolo, 26.11.:
    Wolfsberger – Dinamo
    5. kolo, 3.12.:
    Feyenoord – Dinamo
    6. kolo, 10.12.:
    Dinamo – CSKA Moskva
  • Infinity
    15.1k
    Slazem se. Bit ce taman 'polusezona', stanka tri tjedna i onda opet tri kola tri tjedna u nizu. Haos raspored, tko ima sirinu prezivjet ce.
  • deda
    27.3k
    Baš si razmišljam kako će to Pečani preživjet. Još nisu ni kup odigrali, dvije tekme već odgodili. Bit će im jako zeznuto.
  • Infinity
    15.1k
    Bacit ce sve karte na Europu i kup, kao da vidim.
  • deda
    27.3k
    Treba ih lovit na kladi, negdje će popit petardu 100%. Čak možda u ligi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.