• flexXy
    1.8k

    Pisu Nizozemci na redditu da i oni ne izgledaju bas dobro na terenu. Ali mislim da njihovo lose nije ni blizu nasem.
  • Infinity
    14.9k
    Pisu Nizozemci na redditu da i oni ne izgledaju bas dobro na terenu. Ali mislim da njihovo lose nije ni blizu nasem.flexXy

    Vec vidim nekog holandeza koji pise takvu poruku u njihovo ime :lol:
  • flexXy
    1.8k
    Prva utakmica je na rasporedu 22.10., satnica i protivnici ce bit poznati do navecer. To znaci da imamo samo 2 utakmice da se konsolidiramo: Varazdin i Goricu. Petkovica, Livakovica, Gvardiola, Ivanuseca, Stojanovica, Ademija, Gojaka, Kastratija, Orsica i Majera nece biti skoro 2 tjedna zbog obveza sa reprezentacijama. Situacija je u najmanju ruku alarmantna pogotovo ako nam tu uleti ovaj Wolfsberger na kojemu bi trebali uzeti bodove.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Ako ce se igrat s 30% kapaciteta stadiona oce bit gostujucih karata?
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ajmo ovaj put opravdati pot iz kojeg dolazimo i završiti drugi. Prošle godine smo došli iz trećeg pota i završili zadnji, pretprošle iz trećeg i završili prvi.
  • ZgBlue
    467
    Teško ove godine, ali nije nerealno... Mada i ti potovi više nemaju nikakvog smisla, u prvom je npr. Celtic, a u trećem imena poput Milana...Hoffenheim koji tuče prvaka Europe..
  • über alles
    1.4k
    Odredivanje potova bi stvarno trebali nekak promjenit(ni sam neznam kak) jer neke od ovih grupa su totalni kaos dok recimo Arsenalova je cisti humor.

    I da, luck of the draw kak bi rekli,al opet suludo je da klubovi poput Lilesa i Hoffenheima uletavaju na kraju.
  • Dudu
    2.6k
    Zašto je suludo? Pa nije nitko poklonio Dinamu ili Celticu taj koeficijent?

    Lille se tipa plasira jednom u 10 godina i šta trebao bi bit prvi nositelj? Ne kužim logiku.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Slažem se apsolutno sa tobom.
    Koeficijent se ne dobija na poklon.
  • über alles
    1.4k
    Suludo je zato kaj onda ti koji vrijedno skupljaju najebu kad izvuku takvu grupu,pa sve te godine igranja EU natjecanja znace vrlo malo kad nalete na Hoffenheim iz 4. pota.
  • flexXy
    1.8k

    A jbg, isto tako ti se moze desit da izvuces iz te skupine tipa Cluj. Da se klubovima iz vece lige da veci koeficijent, prakticki bi napravio da ti klubovi koji su skupljali bodove padaju u nize potove i bilo bi im jos i teze.
  • ZgBlue
    467
    Jasno da nije na poklon, ali kako @über alles kaže, najebu ovi sta su taj koef zaradili....umjesto da sam opušten dok se izvlače kuglice zadnjeg pota...danas sam strepio da ne izvučemo Hoffenheim već Wolfsberg što baš i nema logike.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Ako ce se igrat s 30% kapaciteta stadiona oce bit gostujucih karata?namodi grebza

    Nizozemci kod nas mogu, i Austrijanci uz negativan test.

    Mi nažalost ne možemo nigdje. :meh:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Zar nije prije bilo da se na ždrijebanju i ždrijeba grupa u koju ideš , a ne ideš u prvu slobodnu kao sada?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.