• og1986
    2.9k


    Zašto ih je ugasio ?
  • Neki tip
    19k
    dobar, odličan, ali pogledao ih evo 7, 8 i Investitor mi je zasad apsolutni vrh. :cool:
  • Kwedi
    3.8k
    Više ne snimaju Dnevnjak al dio ekipe radi za kladionicu skečeve
  • Neki tip
    19k
    Stevo Đubre najjači od svih likovaKwedi

    Bome je jak. :) Baš mi otkriće ovaj Dnevnjak.. kakva ekipa :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    Većina amateri. Stevo čak ni ne glumi, lik je skoro takav i privatno
  • Bosna86
    11.5k
    Stevo radi na bausteli na Malti zadnje dvije g

    A ugasili su ih zato sto nisu bili na istoj valnoj dužini sa SNSom
  • Kwedi
    3.8k
    Pa s televizije su se makli još ranije. Prije bi rekao jer su ovi počeli snimat za Maxbet, pa onda za onu neku kavu i jednostavno se razišli...

    "Ne ide ona niđe" ima svoj neki blog sa kolačima, Mrđa je profi glumica, Milaković ima svoj kanal i radi u marketingu, Steva na Malti... Jebiga, pare.

    Meni je onaj metalac ludilo, šteta kaj ga nisu više koristili
  • Bosna86
    11.5k
    Pa s televizije su se makli još ranije. Prije bi rekao jer su ovi počeli snimat za Maxbet, pa onda za onu neku kavu i jednostavno se razišli...Kwedi

    Imali su ugovor sa RTV Vojvodina... Kad je ušao Vuckov kadar, nisu im produžili ugovor... Poslije su snimili još par skečeva od svojih usta i onda je uslijedilo ovo sto si naveo
  • Kwedi
    3.8k
    Mislim da su se komotno mogli uglaviti na Prvu ili neku drugu privatnu televiziju.

    Kesić krenuo s novom sezonom; jebe i ne vadi.

    Takav tip humora i prcanja kod nas nema.

    News bar probao, okej su al nije to
  • Crusades1986
    9.5k
    Kesić krenuo s novom sezonom; jebe i ne vadi.Kwedi

    Najjači lik uvjerljivo tamo, ne propuštam niti jednu epizodu. Bila je sad pauza preko ljeta, vratio se još jači, dao mu Vučko povoda sa kemijskom :lol:
  • NORTE
    8.9k
    Rat i njegov tijek bi lako mogao izbaciti Baku kao domaćina Eura. Uefa to lako zamijeni novim gradom domaćinom.
  • Kwedi
    3.8k
    Zagreb čeka u niskom startu
  • Papastrumf
    9.3k
    Bandic bez problema slozi Agram arenu do 6. mjeseca.
  • SAS1987
    13.2k
    Zagreb čeka u niskom startuKwedi

    Ljudi bi pomislili da je i u Zagrebu rat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.